Polskie Karaoke ciekawostki

Polskie Karaoke ciekawostki

Historia kanału Polskie Karaoke zaczyna się w dniu 2007-08-03 12:07:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 805 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 30337964 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 18800 użytkowników.

KARAOKE Aniu Mru Mru Rolnik sam w dolinie karaoke pro bez...


Chcesz więcej KARAOKE? Wejdź na i ściągnij sobie cały klip w dobrej jakości. Want more KARAOKE? Go to and download the entire clip in good quality.

Ostatnio komentowane:


Dzień doberek, ja w dniu dzisiejszym mam wyjazd i do końca tygodnia mnie nie ma, ale już 2 kolejne odcinki z Wiedźmina mam w zapasie na ten tydzień :3 Zobacz »
Ale świetny patent z tymi drożdżami, gdzieś już słyszałam, że tak można ale ciągle zapominam a potem 2/3 kostki drożdży ląduje wiadomo gdzie. Idę zaraz pokroić na paski i mrożę:) Zobacz »
O Hesuu jaki ładny ? Działka to 40x20 ?
Ja jestem na koloniach i niestety nie mam jak zagrać w simsy
Pozdro
Zobacz »
Zalajkuj ten komentarz jezeli masz dodatnie iq


Jezeli zalajkowales ten komentarz lub planowales, to jednak masz ujemne iq, nigdy nie lajkuj komentarzy zebrajacych o lapki
Zobacz »
Kamuś mówił ze jaszczur dojedzie a nawet już dojechał polecam obejrzeć instastory, a fotograf i oliwia nie byli w squadzie nie nagrywali z nimi codziennie, byli znajomymi którzy czasami nagrywali z nimi odcinki Zobacz »
Jest obecnie coś fajniejszego niż Xiaomi Mi Note 10 Lite za podobne pieniądze? Kusi jeszcze Samsung A51 ale głównie mniejszą masą w kieszeni. Zobacz »
Proszę lajkujcie by zobaczył ? spróbujcie światłem w sensie zablokujcie go i na dzień czekajcie Tak jak zombie ginie w dzień to może on też jak w nocy się pojawia Zobacz »
Bartek przysiądź z takimi starszymi ludźmi i nagraj ich historie. Nie musisz tego wrzucać od razu na kanał, ale z biegiem lat Ci się to odpłaci. Pozdrawiam Zobacz »
nagrania dźwięku w Bedoniu...piękne archiwum i magazyn dźwięku; a bąk bardzo mi przypomina owada Zobacz »
Aby mi się wyświetliło powiadomienie to od razu wszedłem w film i chyba dobrze że to zrobiłem pozdroooo Zobacz »
Mam propozyvje do snapcraft w kopule zrób domki z wioski z dżungli w sensie twoją propozycje jak mogła by wyglądać taka wioska kto tak myśli
|
|
|
Zobacz »
Redaktor Piotr Korczarowski ładnie zilustrował sprawę wyboru mniejszego zła, pt.: ,,Mimo wszystko Juda!" Zobacz »
Popieram państwa mam nadzieję że dotrzecie do większości społeczeństwa która sobie powinna uświadomić że jest to wielka ściema Zobacz »
Bakiewicz chce zniszczyc Konfederacje, to manipulant, uspiony kret, Nie patrzy sie prosto w oczy ,unika kontaktu wzrokowego to znaczy ze klamie, Zobacz »
Problem z Konfą jest taki ze władze tam przejęli nie nacjonaliści nie pro Polscy patrioci tylko kuce krowina i fanatycy wilka.... Czerwona lampka mi się już zapaliła jak wywaliliście Kaje Godek.... Zobacz »
Moim zdaniem im browar mniejszy tym lepszy. Niech Pinta się rozwija, ale bez dążenia do zasypania rynku chujowy piwem. Wystarczy nam już tego w marketach. Zobacz »
najmądrzejsza akcja to ta Tarika z 1:58 Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2zJUJHjFEo0