DIY] Jak zrobić wzmacniacz do subwoofera samochodowego 100W...


► Możliwość wsparcia kanału: ◄ ► Schemat blokowy: ► Subskrybuj kanał: ◄ ► Facebook: ► Kontakt: ►Muzyka: ◄ ► ► ►Zaufane sklepy z elektroniką: ● ● ● ● zrobić wzmacniacz subwoofera samochodowego wersja

Najlepsze komentarze:

Artur S...a jaką moc ma ta przetworniczka? 60W? jak chcesz zrealizować remote?
KOKSIK ...ile dałeś za zrobienie tego wzmacniacza
jan tak...Błagam, bo pomysły masz fajne i ciekawe, ale proszę zwroć uwagę na odpowiedzialność swoich słow 100w dla 12v to ponad 8A uwzgledniając to że wzmacniacz będzie w bagarzniku to mamy ok 5 metrów przewodu to spadek napięcia wyniesie ok 1v czyli ponad 8W!!! Cała ta energia idzie w ciepło konsekwencji nie muszę tłumaczyć... 6mm^2 to naprawdę nasze bezpieczeństwo.
Vizi_...Jakiego zasilacza użyłeś? 100W 8.5A 12V , w skrócie zasilacz led się nada czy muszę ogarnąć coś innego?
Mega ba...słabo ja jak miałem 6lat to zbydobałem wzmacniacz 500 wagowy a teraz mam10 lat
Young L...co to za muzyka w intro i podczas filmu?
Elektry...Jaka to obudowa?
Lablado...mam pytanie czy można dać głośnik 100w 8ohm zamiast 4ohm
mikolaj...Ten drugi potencjometr to też 100k? Tak poza tym to mogłeś użyć bananów głośnikowych, takich z dziurką. W kolumnach się takich używa
Leszek ...w car audio bezpiecznik montuje na aku bo zawsze po drodze na przewodowe może dojść do zwarcia
mr.sds...Czy taki wzmacniacz zagra 2-3godz. na max mocy?
koperre...Ważne pytanie: Jaką wartość powinien mieć potencjometr od głośności na płytce filtra? (nie ma na schemacie) Czy może być 50k logarytmiczny?
koperre...Czy mieszanie sygnałów wejściowych przed filtrem jest dobrze wykonane? Nie powinny być tam dwa rezystory na każdym z kanałów zamiast jednego wspólnego (R4) ?
koperre...Złożyłem ten układ i pojawił się problem, po jakimś czasie działania około 10 minut głośność gwałtownie spada, pojawia się szum i po 3 sekundach zestaw całkowicie cichnie. Kiedy dotknę ścieżki odchodzącej od pinu 3 wzmacniacza, czyli wejściowego znowu zaczyna działać. Może jakiś kondensator się ładuje i blokuje sygnał?
Zyziole...Jeśli dobrze myśle to lepiej by było zrobić filtr na wejściu do wzmacniacza a nie wyjścia do głośnika bo wtedy wzmacniacz wzmacnia tylko niskie tony, jak się myle to niech ktoś mnie poprawi.
Bogu? S...Mógłbyś pokazać jak zrobić wzmacniacz o mocy min. 400w? Mój szwagier ma mocną (bo aż 620w) tubę samochodową i chciałby ją użyć (żeby wnerwiać moją siostre xDD)
Steven ...Mam pewną zagwostkę, posiadam subwoofer 3 Ohm, jeśli bym odtworzył twój wzmacniacz, czy to będzie miało racje bytu?
Darksta...Możesz zmierzyć jego realną moc jeżeli masz generator, oscyloskop i sztuczne obciążenie.
DOMINIK...Ok zajefajny wzmacniacz też sobie zrobię ale takie pytanie jaką obudowę masz
Karol M...Mam pytanie odnośnie poloczenia smartfona z tubą blow dynamic ma on zmaczniacz w tubie montowany podłączam dżek słuchawki i cincze gra ale cicho co mam zrobić żeby głośno grało kupić jakiś zmaciacz audio do smartfona
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0cvbTOZOWZA5NzEElEJQ8g


elektronik2313 ciekawostki

elektronik2313 ciekawostki

Historia kanału elektronik2313 zaczyna się w dniu 2013-01-07 18:06:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 105 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1401204 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13427 użytkowników.