TEST] Ładowarka solarna od BLITZWOLF


► Możliwość wsparcia kanału: ◄ KUP ŁADOWARKĘ OD BLITZWOLF: ORAZ UŻYJ KUPONU Z RABATEM ► BW L1 WIĘCEJ PRODUKTÓW: ► Subskrybuj kanał: ◄ ► Facebook: ► Kontakt: ►Muzyka: ◄ ►Zaufane sklepy z elektroniką: ● ● ● ● TEST] Ładowarka solarna BLITZWOLF

Najlepsze komentarze:

eSUBA94... szkoda ze na europejską zime podrożała
Jakub K... elektro maras pokazywał.
Gixuuu ... Ile to kosztuje ?
Szymon ... Elektronik 2313 mam pytanko czy mógłbyś jeszcze w ty tygodniu wrzucić film jak wykonać płytkę PCB proszę :)
MrRobin... Kiepsko to widzę, jako jakąś Ciekawostka odzyskująca energię ze słońca całkiem fajne, ale jako coś na podróż to jednak nie koniecznie. Duże to to, jeszcze się połamie, prąd lądowania słaby jeżeli tylko pół ampera, a poniżej 200 PLN można kupić power bank o pojemności 20Ah. Jakbym miał czekać, nawet przy prądzie 1A na naładowanie akumulatora 2Ah ponad dwie godziny, to chyba wolałbym odpuścić sobie korzystanie z telefonu. Niby można skonstruować jakąś konstrukcję na rower/plecak ale to też mocna kombinatoryka.
Agrofas... Spoko filmik 3maj tak dalej
Maciej ... a czy nie ma tam przetworniczki pomiędzy panelem a gniazdem usb ? bo być może jest, i wtedy okazało by się że panele mogą dawać 20w (MAX) ale te 5w odkłada się właśnie na niej.
Piotrek... 20W to pewnie stąd, że panele bezpośrednio dają coś około 6,5-7V, ale na gnieździe USB jest obniżone napięcie do 5V.
Piotrek... Cena paneli takich jak są np. na dachu to około 2-2,5zł za 1W, czyli taki panel 20W kosztowałby około 40-50zł. Do tego przetwornica jakieś 5zł i masz to samo tylko w wersji sztywnej i lepszej wydajnościowo.
PaCZaj ... Jakie 3 amper 20 watów? tym sprzedawcom wydaje się że mogą robić w konia nieświadomych ile wlezie nowyelektronik pl / index.php?id_product=90210&controller=product - zobacz to jeśli tak wielki panel; ma tylko 500 miliamper to jakąwielkość musiałby mieć panel dający prawie 3 amper (0_o)
Pirooma... Może to 20W to moc panela, lecz trzeba wziąć pod uwagę straty na "przetworniku"/stabilizatorze i to że jego maksymalny prąd to 3A
Krzyszt... Ponoć panel daje 20W, natomiast na przetworzeniu z 3V na 5V traci się prąd
Krzyszt... Brakuje mi w takich produktach kondensatorów. Gdyby były to byłaby większa oszczędność prądu. Urządzenie noe pobiera Max tyle co da panel, a są sytuacje kiedy ktoś ręką zasłoni panel (machnie ręką).
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC0cvbTOZOWZA5NzEElEJQ8g


elektronik2313 ciekawostki

elektronik2313 ciekawostki

Historia kanału elektronik2313 zaczyna się w dniu 2013-01-07 18:06:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 105 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1401204 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13427 użytkowników.