Jak sprawdzić wymiary AGD? Porady RTV EURO AGD


O czym należy pamiętać przy zakupie: • zmywarki: • pralki: • piekarnika: • lodówki: Obserwuj nas w social media: Facebook: Google+: rtveuroagd Twitter: Subskrybuj nasz kanał na YouTube: #RTV #AGD #RTVEUROAGD #howto #porady #poradnik #rady #pomoc #lodówka #pralka #zmywarka #kuchnia #piekarnik

Ostatnio komentowane:


Cześć Maciek jestem pierwsza komentarzu super mega odcinek z THE WALKING DEAD EDITION 1 bardzo mi się podoba pozdrawiam serdecznie miłego piątku i wieczoru dla ciebie Maciek i Czesia?? Zobacz »
Nie wiedziałem, że pomiędzy C-HRem a RAVką potrzeba pomostu. Tym bardziej, że już teraz oba te auta należą do segmentu C SUV, s ta corolla wygląda jak auto kompletnie bez pomysłu Zobacz »
Ja obstawiam że nahaloween będzie pikachu przebrany za czarownice siedzący na kiblu Ale będzie miał typ trująco elektryczny bo będzie miał Pryszcza na nosie i z tego Pryszcza truciznę będzie wypuszczał Zobacz »
plepsu większość pomysłów z skyblocka bierzesz od jessetc games wklejaj zawsze link do jego odc. POZDRO Zobacz »
a teraz czekać na dodatek House Fliper Remont mieszkań i klitek czyli remonty mieszkań w bloku i innych slamsów Zobacz »
6:25 "czy wiedzuieliście że dart wader to syn luka" coś pomiszałeś Zobacz »
Nienawidzę tego ciągle puszcza to samo żeby zachęcić do live to jest dwudziesto sekundowe gówno Zobacz »
Czekałam długo ?❤️ Tak właśnie dzisiaj sobie pomyślałam że pewnie tym razem zrobisz następne domy i się nie pomyliłam ? Zobacz »
Witam serdecznie, czy zechciał byś nagrać odcinek porównując wszystkie nowe czołgi które mają zostać dodane do sklepu z obligacjami? Zastanawiam się jak mądrze spożytkować ciężko zarobione obligacje ? Zobacz »
W końcu konkrety jak wyjść z matrixa. Chodzą słuchy, że Trump będzię wprowadzał walutę popartą złotem. Ceny złota poszybowały już w górę. Zobacz »
Ciekawe, czy ksiądz Adam słyszał o już zbudowanym robocie Sophia, z którą można sobie normalnie pogadać, a nawet pośmiać się :D Zobacz »
Za lat pare nikt już nie będzie pamiętał ze najpierw wjechał film z słuchawkami a potem wjechał film z odkurzaczem ale za to będzie moj komentarz ? Zobacz »
2:21 jak bym słyszał mojego starego xd Zobacz »
3:35 bunny hopa musisz zrobić Zobacz »
Mati ale to słabo przejechałeś 10:00 to trzeba było jak w need for speed po ścianach jeździć Zobacz »
Ekstra okoliczności przyrody.Bogdan! Dlaczego się ogoliłeś? Myślałem że to jakiś sobowtór,kapoków nie dali? Pozdrawiam! Zobacz »
Swietne .,. Połączenie disko + metalik + goralskie i słowa że nie muszą wszystkiego wiedzieć .,. Potrzeba mieć tajemnice i dyskrecja też .,. Chcę odkrywać Twoją tajemnicę MIŁOŚCI Zobacz »
Zrób opening na key drop fajna stronka polecam
I tam wg fajny odcinek jak zawsze

/tradeoffer/new/?partner=354841784&token=l3ouiBQ6
Zobacz »
szybko żeś opierdolił te piwo a przynajmnieniej było dobre???????
you are very clever czajnik
Zobacz »
Mam do Księdza ogromną prośbę: czy byłby Ksiądz uprzejmy sfilmować uroczystości odpustowe w kościele św. Anny w Łodzi? Odbędą się one w niedzielę 26 lipca 2020. Zapraszamy na Zarzew! Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WIGbN5w2btc


RTV EURO AGD ciekawostki

RTV EURO AGD ciekawostki

Historia kanału RTV EURO AGD zaczyna się w dniu 2008-11-24 16:53:50.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 743 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 22677378 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 15400 użytkowników.