Największe Polskie Talenty Pomocnicy


Największe Polskie Talenty z linii pomocy. Szybcy, świetnie wyszkoleni technicznie piłkarze o niebagatelnych umiejętnościach. Już teraz, niektórzy są gwiazdami swoich klubów. Zieliński, Linetty, Lipski i inni. Zapraszam do oglądania. Subskrybujcie kanał , aby nie przegapić nowych odcinków ;) (Nie zapomnijcie o dzwoneczku :)) Koniecznie zostawcie łapkę w górę ;D Dawajcie ciekawe komentarze ;) Music:

Najlepsze komentarze:

An?y Ma... Brakuje Jodłowca
MRÓWKA... a gdzie Milik
larwa85... A Radosław Murawski??
MCJoker... Ok, film w porządku, ale od pomocnika wymaga się dryblingu i obsłużenia napastnika więc w filmie powinny być jakieś ASYSTY tych talentów, a nie tylko gole. Jak gole to jakieś indywidualne akcje, dobre rozegrania piłki czy uderzenia z dystansu. Duzo akcji w filmie było po prostu wykończonych przez tych zawodników, a nie wykreowanych. Trochę się zawiodłem po Tobie. Pozdrawiam i powodzenia przy realizacji następnych materiałów. :)
Marek B... Mi zabrakło Dawida Korta z Pogonii
Dominik... A KUBA BŁASZCZYKOWSKI gdzie!!!
Adam Wi... Frankowski raczej żadnej kariery nie zrobi, chyba że jako napastnik. No bo w jakiej poważnej lidze ktoś postawi na skrzydłowego w ogóle bez dryblingu? Tak samo z Żyry zrobili w Anglii od razu napastnika.
Lipski to z kolei taki drugi Starzyński, tylko że wyższy i trochę słabszy technicznie. Ale tak samo chimeryczny, przez co nigdzie poza ekstraklasą raczej nie ma szans na granie.
Z reszty jak najbardziej może dużo pociechy być.
Na Spal... Piotr Zieliński ma dopiero 22 lata, a już jest w kraju najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji. Jestem strasznie ciekawy jak się potoczy jego kariera :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yaUkmOPxdAE


Tech Trend ciekawostki

Tech Trend ciekawostki

Historia kanału Tech Trend zaczyna się w dniu 2010-05-16 16:59:00.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 10 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 14189 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 0 użytkowników.