Prison Architect #8 Pies i człowiek.


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5uKFSfBLoa0Najlepsze komentarze:

Filip Z... dam ci łapkę w gure
General... Psi patrol to taka bajka.
Kamcio... Bungo źle z twoim wzrokiem >.< (Bez obrazy).
Golab08... CO?! Przeciwny karze śmierci?! Uważasz, że człowiek który zamordował 20 dzieci, zasługuje na to by żyć, z naszych podatków, utrzymywany w więzieniu, nie martwiący się o pracę, zdrowie i jedzenie?!
misiu m... bungo miałeś nie dopuścić prądu do 2-gih izolatek
Okdoj12... Bungo co do personelu, każdy musi odpoczywać więc nie dziw się jeśli kogoś nie ma na patrolu , po to właśnie jest nadmiar nic nie robiących osób, aby gdy jeden idzie odpoczywać drugi go zastępuje ,dlatego każdy rodzaj osoby potrzebuje własnego pomieszczenia np psy- psiarni , uzbrojeni- chyba zbrojowni do odpoczynku.
Jeszcze jedno co do linii patrolu uważaj , ponieważ personel nie zwraca uwagi czy to jego droga czy też nie , on idzie po kreskach więc jeśli będziesz krzyżował drogi strażników , uzbrojonych strażników i psich to będą chodzić po cudzych i swoich drogach.
Trochę zaplątane ,ale mam nadzieję że pomogłem .
Pozdrawiam. :D
Mateusz... Bungo może nagrasz coś z SimCity ?
Kuba Ba... zbuduj płot na około całego wienżenia
Stalker... Bungo jeżeli chcesz mieć całe spolszczenie to w warsztacie steam (od prison architect) wpisz:
[MoD] - Spolszczenie [Alpha 28] 
Shiweid... Bungo21 zachęciłeś mnie do kupna gry.
A ty sam dodawałeś spolszczenie czy w oryginale od razu jest ?
DYZIO12... +Bungo21 , jak robisz ten 3 blok to wykorzystaj go TYLKO na cele, nic innego i może izolatek 5-6. Pryszniców masz sporo, a trzecia stołówka będzie czekała z 3 godziny na posiłek. Ostatnia rzecz: ZABUDUJ MAGAZYN! Więźniowie kradną z niego śrubokręty. Pozdro.
Szklany... Można wiedziec jaka to jest wersja gry?
No Siem... Jako amator całekiem dobrze sobie radzisz.Oczywiście robisz bardzo dużo błędów które rażą w oczy ludzi ''zawodowców''...Sądze że rok grania także nauczył mnie wielu rzeczy ale ja też tak zaczynałem swoją przygodę z tą grą...oczywiście alpha 2( od której zaczynałem) była o wiele trudniejsza ale...też było fajnie. :D
Ćwicz i trenuj ogarnianie prison architekt a będzie szło ci coraz lepiej, aż w końcu staniesz się milionerem :))
Bodziak... Musisz zrobić osobne pomieszczenia dla więźniów niskiego zagrożenia i średniego. Najlepiej zbudować osobne bloki. Wspólne tylko masz biura, magazyn i główny korytarz którym są prowadzeni więźniowie do cel zaraz po przybyciu. Reszta osobno. Pozdro.
Bodziak... Nie korzystasz z wersji PL 1.5.5v?
Orion35... Jupijajej. Prison Architect. Łapka w górę
KingMax... Bungo zbuduj mury dookoła więzienia, do tego ustaw patrole po celach, w celu szybszego wykrycia rozróby, a nie kiedy przerodzi się w bunt.

Ps. Do pracy w której można zdobyć broń, wysyłaj tylko tych mających niskie ryzyko.
PPs. Drewno z lasu sprzedawaj cały czas.
PPPs. Odblokuj monitoring żeby ograniczyć pieniądze wydawane na zwykłych strażników. (wtedy jeden może obserwować aż 12 pomieszczeń.
PPPPs. Więźniowie mają za łatwy dostęp do magazynu, czyli do broni.
Jele?... Bungo, stojak na broń 1, szafek pancernych jak najwięcej. Psy wykrywają również podkopy, opłaca się ich puścić z zewnętrznej strony naokoło więzienia. Polecam też zmianę spolszczenia "zamknięty strażnik" xD
Jele?... Bungo, przeciwny karze śmierci? Uważasz, że za uprowadzenie, gwałt i morderstwo ze szczególnym okrucieństwem na 5cio letniej dziewczynce należą się dożywotnie wakacje w hotelu (bo tak wyglądają teraz więzienia), 3 dobre posiłki dziennie, siłownia, tv, internet, wygodne wyra, bezpieczeństwo i inne luksusy na koszt społeczeństwa? Koszta utrzymania takiego człowieka pokrywają również rodzice dziecka (w podatkach).