Prison Architect #8 Pies i człowiek.


Gadam do mikrofonu podczas grania w Prison Architect. FB► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream (codziennie o 19:00)► Reflinki (World of Tanks)►
Komentarze:

Jele?: Bungo, przeciwny karze śmierci? Uważasz, że za uprowadzenie, gwałt i morderstwo ze szczególnym okrucieństwem na 5cio letniej dziewczynce należą się dożywotnie wakacje w hotelu (bo tak wyglądają teraz więzienia), 3 dobre posiłki dziennie, siłownia, tv, internet, wygodne wyra, bezpieczeństwo i inne luksusy na koszt społeczeństwa? Koszta utrzymania takiego człowieka pokrywają również rodzice dziecka (w podatkach).
Jele?: Bungo, stojak na broń 1, szafek pancernych jak najwięcej. Psy wykrywają również podkopy, opłaca się ich puścić z zewnętrznej strony naokoło więzienia. Polecam też zmianę spolszczenia "zamknięty strażnik" xD
KingMax Pl: Bungo zbuduj mury dookoła więzienia, do tego ustaw patrole po celach, w celu szybszego wykrycia rozróby, a nie kiedy przerodzi się w bunt.

Ps. Do pracy w której można zdobyć broń, wysyłaj tylko tych mających niskie ryzyko.
PPs. Drewno z lasu sprzedawaj cały czas.
PPPs. Odblokuj monitoring żeby ograniczyć pieniądze wydawane na zwykłych strażników. (wtedy jeden może obserwować aż 12 pomieszczeń.
PPPPs. Więźniowie mają za łatwy dostęp do magazynu, czyli do broni.
Orion357: Jupijajej. Prison Architect. Łapka w górę
Bodziakow: Nie korzystasz z wersji PL 1.5.5v?
Bodziakow: Musisz zrobić osobne pomieszczenia dla więźniów niskiego zagrożenia i średniego. Najlepiej zbudować osobne bloki. Wspólne tylko masz biura, magazyn i główny korytarz którym są prowadzeni więźniowie do cel zaraz po przybyciu. Reszta osobno. Pozdro.
No Siemqa: Jako amator całekiem dobrze sobie radzisz.Oczywiście robisz bardzo dużo błędów które rażą w oczy ludzi ''zawodowców''...Sądze że rok grania także nauczył mnie wielu rzeczy ale ja też tak zaczynałem swoją przygodę z tą grą...oczywiście alpha 2( od której zaczynałem) była o wiele trudniejsza ale...też było fajnie. :D
Ćwicz i trenuj ogarnianie prison architekt a będzie szło ci coraz lepiej, aż w końcu staniesz się milionerem :))
Szklany21: Można wiedziec jaka to jest wersja gry?
DYZIO1290: +Bungo21 , jak robisz ten 3 blok to wykorzystaj go TYLKO na cele, nic innego i może izolatek 5-6. Pryszniców masz sporo, a trzecia stołówka będzie czekała z 3 godziny na posiłek. Ostatnia rzecz: ZABUDUJ MAGAZYN! Więźniowie kradną z niego śrubokręty. Pozdro.
ShiweidePOL: Bungo21 zachęciłeś mnie do kupna gry.
A ty sam dodawałeś spolszczenie czy w oryginale od razu jest ?
Stalker: Bungo jeżeli chcesz mieć całe spolszczenie to w warsztacie steam (od prison architect) wpisz:
[MoD] - Spolszczenie [Alpha 28] 
Kuba Barcikowski: zbuduj płot na około całego wienżenia
Mateusz Lewandowski: Bungo może nagrasz coś z SimCity ?
Okdoj123: Bungo co do personelu, każdy musi odpoczywać więc nie dziw się jeśli kogoś nie ma na patrolu , po to właśnie jest nadmiar nic nie robiących osób, aby gdy jeden idzie odpoczywać drugi go zastępuje ,dlatego każdy rodzaj osoby potrzebuje własnego pomieszczenia np psy- psiarni , uzbrojeni- chyba zbrojowni do odpoczynku.
Jeszcze jedno co do linii patrolu uważaj , ponieważ personel nie zwraca uwagi czy to jego droga czy też nie , on idzie po kreskach więc jeśli będziesz krzyżował drogi strażników , uzbrojonych strażników i psich to będą chodzić po cudzych i swoich drogach.
Trochę zaplątane ,ale mam nadzieję że pomogłem .
Pozdrawiam. :D
misiu morderca: bungo miałeś nie dopuścić prądu do 2-gih izolatek
Golab08: CO?! Przeciwny karze śmierci?! Uważasz, że człowiek który zamordował 20 dzieci, zasługuje na to by żyć, z naszych podatków, utrzymywany w więzieniu, nie martwiący się o pracę, zdrowie i jedzenie?!
Kamcio: Bungo źle z twoim wzrokiem >.< (Bez obrazy).
Generalny Inspektor Si? Zbrojnych Rajda: Psi patrol to taka bajka.
Filip Ziajka: dam ci łapkę w gure
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5uKFSfBLoa0