Prison Architect #9 Wakacje.


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Zq5gLWkzEAcNajlepsze komentarze:

Aleks S... żeby więźniowie pracowali to muszą przejść specjalny test!!!!!!!!!!!
inna na... Bungo taka podpowiedź : jak bydujesz jakieś pomieszczenie wszystkie przedmioty które mają się w nim znajdować są umieszczone w takiej białej re amce dookoła ikony
Skull M... Najlepsze jest to, że Bunga ogląda masa korwinistów albo innych Bosaków, a sam Bungo jest lewakiem :)
SIEMK0... +Bungo21 mogę dostać twojego savea czy nie za bardzo?
Son Gih... dlaczego moi kucharze mimo spełnienia wszystkich warunków nie chcą robić jedzenia dla więźniów ?
Marcin ... "Mamy 27 więźniów w tym momencie, 17 więźniów w sumie uległo zgonom....co nie jest najlepszym wynikiem 3 więźniów ma poważne zażalenia, 2 aktywnie uzbrojonych strażników, 1 więzień został niepotrzebnie przeszukany. Aaa to nie jest tak źle" 
Hahahahahahaha XD komentarz roku :D Genialne :D Więzienie to istna mordownia ale nie jest tak źle :D ( nie ironozuję to jest śmieszne) :D
VojTUZ ... Super odcinek czekam na więcej , bungo nagraj coś z day Z albo z Rust!
Shadov ... Bungo , gdy chcesz aby jakiś pracownik lub ktokolwiek inny czekający przed drzwiami chciał przez nie przejść a one są zamknięte to wciśnij PPM (Prawy przycisk myszy) wtedy nie będziesz musiał non stop klikać na każde drzwi i otwierać je na stałe a potem ustawiać na automat. To samo z budowaniem cel. Poczekaj aż wybudują się ściany a następnie zaznacz wszystkie cele naraz. Podobnie z rurami. Najpierw postaw dużą rurę poziomo a następnie małymi rurami od górnej celi do dolnej przeciągnij przez ta dużą a nie po kawałeczku. Te porady dużo przyśpieszają. Pozdrawiam
Mr Rash... Witam Bungo, widzę nowe projekty i sam u siebie pogrywam w Prisona i mam kilka sugestii dotyczących Twojego więzienia ;)

1) Zrób osobny blok (10 - 15 celi maks, kantyna, kuchnia i prysznic) dla więźniów ze statusem chroniony, możesz im to wybrać, i przerzuć tam tych z reputacją "Snitch" i "Ex Law Enforcement", głównie oni powodują bójki bo wszyscy chcą ich zabić.
2) Postaraj się ustawić strażników w korytarzach, najlepiej 2 zwykłych i 1 z psem, zatrudnij ich ;) Psy wyczują alkohol, narkotyki itp ;)
3) Żeby zarabiać najlepiej zrób warsztat, 12 maszyn (3 prasy i 9 pił) do tego "Forestry" z menu pokoi i ustaw je dosyć duże (20x30 powinno zapewnić Ci dobry start). Na początku strasznie da po kieszeni ale potem ostro się odkujesz na tym ;)
4) Opracuj "klonowanie", bardzo ułatwi Ci budowanie celi, ręcznie będziesz musiał potem dostawić tylko rury i prąd do budynku ;)
5) Kantyny, ustaw tam najlepiej po 2-3 zwykłych strażników, jednego z psem i jednego z bronią. Więźniowie czują respekt przed tym i są zastraszeni dzięki czemu są mniej agresywni.
6) Kamery i CCTV, ustaw je w miejscach w których nie będziesz chciał trzymać strażników. Proponuję pokój sprzątaczy, spacerniak i korytarze przy biurach.
7) Ustaw strefy zamknięte, masz to w menu "rozmieszczenia" albo "logistyka", ustaw "tylko dla personelu" dzięki czemu odetniesz niektóre miejsca od więźniów, przyda się na biura i strefy dostaw i śmieci, później eksportu ;)

Myślę, że jak trochę tego wprowadzisz to staniesz na nogi ;)
Pozdrawiam i życzę sukcesów
Mr Rashibo
dj Pyzu... bungo więźniów nie wnosza bo nie ma wolnych 2 tamci w celi tymczasowej sa wysokiego ryzyka a ty nie masz dla nich miejsc 3 zmien ich poziom zagrozenia na niski lub normalny
 
Stra?ni... Bungo, aby podnieść jakość życia a co za tym idzie-zmniejszenie ryzyka powstań co niedługo Cię czeka :/ zakup dodatkowych osobników do kanciapy woźnych bo twoi dotychczasowi sprzątacze nie nadążają za ścieraniem gówna z podłogi i zawsze jest gdzieś syf. Optymalna ilość woźnych na twoje więzienie to 3-5
Szymon ... Zbuduj Workshop (Warsztat) wtedy możesz przerabiać drewno (pracują tam więźniowie)
D-MAS P... sprzedawaj drewno będzie kasa i zatrudniaj strażników jeden bezczynny od razu zajmie się transportem więźniów
Silent ... Bungo sprzedaj to więzienie i zbuduj nowe jak należy.
Szypa... Brakuje ci straznika do zaprowadzania do cel
DMCJCD... Strasznie derp z ciebie jest :D
Ewangel... Bungo czy twój avatar jest z gry Carmageddon?xD 
ArtCry9... Bungo tych trzech w tymczasowej są o wysokim stopniu ryzyka, siedzą tam bo nie mają cel.
MystaHe... Zbuduj warsztat, można z niego sprzedawać tablice rejestracyjne
+ Ja robie stołówkę i kuchnie nieoddzielone ścianą toteż dużo płynniej idzie podawanie obiadów. A izolatki najlepiej robić po dwie na bloku bo jak ktoś coś przesrkobie zbyt daleko od izolatki to wrzucają go do celi na wieczność (aż umrze)
Jacek b... nie umie jeszcze tużo ale ja daje 4/ 10