tmechatronik ciekawostki

tmechatronik ciekawostki

Historia kanału tmechatronik zaczyna się w dniu 2006-12-20 01:54:43.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 988 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 19414323 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 30702 użytkowników.

Upadek cywilizacji...czyli dlaczego na dworcach śmierdzi...Upadek cywilizacji...czyli dlaczego dworcach śmierdzi...

Najlepsze komentarze:

Moje_Po... U mnie w pracy to samo mamy piękny nowy toi toi z umywalką a każdy szcza po krzakach... Tylko chyba ja jestem kosmitą bo deszcz nie deszcz zawsze zasuwam do budki.
Cargo M... By postawili ToiToia i było by załatwione a tak ludzie szczą i sroją gdzie się tylko da
jacabu7... Z całym szacunkiem do moich przdmówców ale tu chodzi o ....KASĘ ! Jegomość pił piwo ale szkoda mu było na kibelek. Przecież to jeszcze jedno piwko !! Ja nie pamietam aby ludzie pijący " pod chmurką" ( czytaj : miejsce publiczne ), a podobno nie wolno !, w czasie picia zostawiali pieniądze na WC. Wy macie takich znajomych ?? Trzeba być kompletnym debilem aby nie wiedzieć, że piwo jest moczopędne ( czytaj : ciągłe bieganie do WC ). A więc ?!
Marcin... smiec bandyta xD
andr27... polockie zwierzęta jako pomiot prostych chamów ze wsi mają w genach sranie tam gdzie spią czy żrą, wiec trudno oczekiwac po prostych chamulach, ze bedzie sie zachowywał jak cywilizowany człowiek. Taka mentalnosc to domena słowiańskich zwierząt - poloxów, ruskich, ukrów czy białorusów. Kazdy na zachodzie ma słowiańską swołocz za podludzi. Jak zachód był czysty to była kulturka, ale nawpuszczali kurestwa i gówna z afryki, pakistanu i europy wschodniej to i tam im też chelwnie zrobili.
Saperoi... Gdzie są publiczne toalety? Nie uważacie, że to problem (ich brak). Problem jest szerszy i dotyczy ogółu przestrzeni publicznej. Żebyście mnie dobrze zrozumieli, nie pochwalam szczania na peronie, ale w ogóle nie ma gdzie załatwiać swoich potrzeb.
Cezex P... Linia Łódzka i Częstochowa-Koluszki cała taka jest. Jak nie dzieci w beczkach to chamy. Drugiego dnia funkcjonowania Fabrycznej wjechał w perony, skład zastępczy PRów z przelotowymi kiblami i oczywiście w tym momencie ktoś spuścił swoje gówno na tory. Może chciał się poczuć jak w domu. Szkoda nowych składów i remontów na te linie.
Kamil K... W Żyrardowie to norma... O wandaliźmie nie wspomnę :/ To już wiem kto przyprowadził ten skład na bocznicę dla Budokruszu :) Pozdrawiam :)
mch_44_... Zapraszam do Błonia. Większej patologii nigdzie indziej nie znajdziecie. Codziennie jakieś naćpane dresy wybijają szyby, a władze miasta mają to gdzieś. Nawet jednej kamery nigdzie nie ma.
Oskar W... huj jebany
Neonik9... Żyrardów ?
Prz-Rp1... Tak jak wszystkie służby ochrony itp. są kiedy ich nie trzeba ;)
Kolejow... A SOK,ochrona dworca gdzie są ?
albandy... Wszędzie znajdzie sie jakiś troglodyta
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCbyJ5jU9PLpq7Sqpj1EdkxQ