Prison Architect #6 Blok B?


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ao3PLBzRlhMNajlepsze komentarze:

karmi k... ok bungo21
Kamcio... Hyhy Już jestem  w połowie serii można tak powiedzieć :P
Marcel ... zlotych XD
QalkQMe... Bungo! Z tej świetlicy możesz zrobić kuchnie a nie osobny drogi budynek.
kwazimo... Bungo najdroższy , piszę Ci to już chyba 3 odcinek,zainstaluj sobie te lepsze spolszczenie,jest na bieżąco aktualizowane,będzie Ci się lepiej grało a nam,widzą lepiej oglądało :)
Kerseus... bungo przez grube rury więźniowie mogą uciekać.Przez budynki puszczaj małe rury
Vaultma... "koszy do prania jak nie ma, tak nie było" :P haha, cały Bungo!
Machu P... zobacz co tam ogrodnik robi :)
MrTymek... bungo kiedy bedzie space program, ale nie na twitchu?
Mateusz... Czy udalo by ci sie rozpoczac nowa serie z wota? Na przyklad jakies poradniki jak grac poszczegolnymi czolgami. Ja osobiscie czekalbym w takim wypadku na churchilla VII. Dosc duzo ludzi ma ten czolg i mysle ze seria ta spotkala by sie z duza akceptacja :)
Osadowy... A nie lepiej jest wymieszać tych więźniów o rożnym stopniu zagrożenia? Wydaje mi sie, ze jak sie spotkają tylko Ci co chcą sie bić to rozruchy malowane :P
Wilk 00... Bungo subskrybujesz Grzecha40
Adamo20... Bungo źle postawiłeś zlew w tej mniejszej kuchni :P
Mrmoniu... Bungo na świetlicy odbywają się zajęcia z psychologiem jeśli z angielskiego " common room "(nie pamiętam jak się to pisało) to świetlica
Jele?... "Jest w miarę bezpiecznie" 3 zgony w 6 dni :D Kuchni będziesz żałował, chyba że robisz ją dla całego przyszłego więzienia. Dobrze, że zrobiłeś dużo przestrzeni u lekarza, z łóżek korzystają też więźniowie na odwyku :) Takie tam moje wskazówki ;)
SzaroBu... 1. Każde drzwi można otwierać prawym przyciskiem myszy, więc jeśli widzisz że ktoś chce przejść przez jakieś drzwi, to możesz zaoszczędzić strażnikowi roboty :)
2. Klikając lewym na strażnika (lub na jakąkolwiek inną postać), a potem prawym możesz wskazać jej gdzie ma się udać. Przydatne gdy chcesz wiedzieć co się dzieje tam gdzie więźniów zasłania ci "mgła wojny"
3. Jeśli widzisz, że wzrasta ci zagrożenie i jest napisane, że więźniowie mają poważne potrzeby, to zajrzyj do zakladki "Potrzeby" :D. Są tam wykresy wskazujące ilu więźniów czego potrzebuje i w jakim stopniu.
4. Podczas pracy pracują więźniowie, którzy mają przydzieloną jakąś robotę, reszta ma tak jakby czas wolny, więc robią co chcą :).
5. Podczas porannego prysznica najczęściej wzrasta zagrożenie, bo poprostu po nocy chce im się srać i szczać, a nie mogą tego robić, gdy odrazu po pobudce jest prysznic.
6. Przydaje się również nie utrzymanie stałego planu dnia, a dostosowywanie się do potrzeb więźniów na bierząco. Dynamikę warto również zachować wśród strażników, np. Po spaniu jest prysznic, więc przydzielam strażnika do prysznicy. Po prysznicach jest posiłek, więc zaraz potem przydzielam strażnika do stołówki itd.

Noo, chyba tyle :D. Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że pomogłem :)
?ukasz ... bungo ! nagraj dayZ , The hunter:primal , Rust ! :D Bo super się ogląda ^^ 
cubeMan... Bungo pro tip dla Ciebie. Zamiast robić coraz większe pomieszczenia porób coś na wzór takich przedziałów w sklepie. Możesz to wykorzystać np podczas robienia pryszniców i nie robić już więcej wielkich hal z prysznicami tylko łaźnie ;)
Szajbus... bungo mam pomysł !
1 Zrób warsztaty aby więźniowie mogli zarabiać  .
2 Kup jeszcze jakichś strażników .
3 Ustaw czas na jak naj opłacalniej aby zyskiwać !
PVRPLE ... Bungo, przeczytaj list od prezesa w liście do zrobienia, przenieś te bramę wjazdową na ulicę i zrób coś w stylu 'miejsca dokowania' - gdzie wjedzie się za bramę do ogrodzonego wjazdu; zmniejsz świetlicę bo zrobiłeś ją strasznie dużą, niczym na 50 więźniów; usuń jedno miejsce do rozdawania posiłków i umieść tam ławkę ze stołem - mowa o stołówce dla niskiego zagrożenia, pozdrawiam.