Opowieści World of Warcraft #26 Wigilia dla znajomych Remigiusz Maciaszek


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3I3unxxbAWUNajlepsze komentarze:

Prana S... cytuję "Czy wypada zaprosić kogoś obcego na święta:)" LOL gadasz jak systemowiec: )
HeLL Be... Gdy się tak Ciebie ogląda i słucha , międzyczasie grającego w World of Warcraft aż ma się ochotę wejść na bnet i zakupić całość WOW-a hehe...
Sqpien... Rojo na wigili... ;P
SzybkiP... 12:30 jak Ty nas dobrze znasz ! :D
Marek J... Rock'u powiedz mi, a co Ty takiego w te Święta świętujesz? Z jakiego powodu występuje u Ciebie radość związana ze Świętami? Bo z tego co się orientuję, to jesteś niewierzący/nie okresliłeś swojej wiary.
Savage ... Rocki co się stało z samotnikiem? xD
Dawid S... jaki słodziak do przytulania
Just... Ciekawy filmik, lubię oglądać Twoje materiały przy śniadaniu. Pytanie czy gdy kupie edycje kolekcjonerską Mist of Pandaria dostanę tego kolekcjonerskiego mounta w Warlords of Dreanor, wie ktoś może jak to działa?
Yata... +Remigiusz Maciaszek Słyszałem o twoim kanale pierwszy raz około 2012 roku, gdzieś się zawsze przewijałeś na internecie itd. od dwóch miesięcy oglądam wszystkie twoje filmy ale widziałem że miałeś serie Moja Tuba. Dlaczego już się nie pojawiają odcinki z tej serii? 
Jedrzej... Rocku czy grasz na Burning Legion???
Dolaneg... Jak zawsze świetny odcinek :D 
Patryk ... Jako iż jestem typem widza który naprawdę rzadko decyduje się na pozostawienie komentarza pod publikacjami,a to z powodu Takiego iż uważam, że skoro jakiś człowiek prowadzi jakieś działania , a w tym przypadku jest to publikacja wideo na platformie Youtube sama kwestia tego iż pozostawiam ślad swojej aprobaty do działań danego twórcy w postaci oddawanego czasu na zapoznanie się z przekazywaną przez niego treścią winien być popychajacy do kolejnych działań , jako że twoje*(celowo użyłem sformułowania per TY bo uważam że jesteśmy częścią jakiejś społeczności i jest to na miejscu) filmy darzę duża sympatia i dzięki daleko posunietej technologii mogę przed każdym pójściem spać uraczyc się chwilą relaksu przy ekranie swojego smartfona słuchając rozwodzen inteligentnego szczęśliwego człowieka głównie względem aspektu gier (gdyż gry video jako część postępu technologicznego wręcz ubóstwiam )ale i nie tylko gier , to zapragnęłam napisać pierwszy komentarz w moim życiu pod filmem na Youtube komentarz który odnosi się do działań twórcy , nie wiem czy mieści się on w standardzie komentowania filmów na Youtube ale jest on dobrowolny i nieprzymuszony - Ale KREC FILMY DOPOKI CI ZDROWIE POZWOLI CHŁOPIE A JESTEM PEWNY ZE ZAWSZE BEDZIE KTOS KTO POLUBI TEN STYL !! i bardzo mnie ciekawi do jakiego stopnia kontakt widzów przez taki komentarz jest oddzialywujacy na kolejne produkcje i czy w aspekcie twojej działalności zapoznajesz się z każdą opinią widza w postaci komentarza , i w ramach pewnego eksperymentu pragnę cię poprosić abyś odniósł się przy najlblizej okazji gdy będzie dane nam znów "pospedzac czas" do tej kwestii , ooo a mam nadzieję że będzie to już dziś pod kolejną produkcją :)) trzymam kciuki i pozdrawiam !!
THE MHa... rock wstawiaj czsciej odcinki z war of mine bo to jedna z najciekawszych serii. przynajmniej według mnie
Jan Brz... ASZER a nie USZER
Aulidiu... Nie wiem dlaczego nazwałeś te "źwierza" Wojtek ale mnie się to imię od razu skojarzyło z niedźwiedziem który służył z żołnierzami Andersa
Taaskee... Przyjemnie się tego słucha Rocku ;)
Rafa? S... opieramy się przed tym dodatkiem strasznie wygląda fajnie wszystko ok ale czy jest choć trochę podobny do BC ?
Frozen ... Uwielbiam tą serię ni tylko ją słucham ale i oglądam xD małe pytanko można dostać twoje macro dla huntera
TheBest... Heh rock aleś trafił z tym "pewnie teraz minimalizujecie wasze (...)", tak było :p
123Solv... Nie wiecie może jak ustawić taki pasek HP nad przeciwnikami jak ma Rock? Cholera męczę się, męczę i nie mogę znaleźć, gram na WoD na Globie