OUTLAST: Whistleblower #7 Koniec


Gadam do mikrofonu podczas grania w Outlast: Whistleblower. FB► Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream (codziennie o 19:00)► Reflinki (World of Tanks)►
Komentarze:

Lord Harbinger: /watch?v=mQzDqIADXm8

/watch?v=zAdWhn4vGVs

Proszę. Więcej ^^ Kolejne poziomy muszą być jeszcze lepsze.
Predator19854: 01:30 - 07:00 Ciekawe a zarazem niezły fragment gry, ale tekst którego wypowiada ten pojeb jest pojebany jak nie wiem co. Koleś cię pochwycił i chce zrobić wieką krzywdę. Posrany w trzy dupy, jebnięty w dekiel fetyszysta który chce bohatera smakować jak ten Smakosz z filmu. Nie martw się Bungo ten fragment w 03:20 - 07:00 jest bardzo mocny, ale przyzwyczaiłem się do niego. Ale ktoś nas uratował w ostatniej chwili i zapierdzielił tego sukinsyna hahaha i dobrze. Możesz uciec od tego psychopaty.
15:03 Kolejna gonitwa z tym psycholem.
17:16 Znowu pochwycił cię psychol, bije pięściami i chce cię powiesić.
18:03 Ale jakimś cudem się uratowałeś a tego psychola załatwiłeś na dobre przez powieszenie, tak jak on chciał ci to zrobić. Dobrze mu tak sukinsynowi.
19:46 AAAA to ci żołnierze z podstawki przyszli oczyścić to miejsce wiadomo pod jakim względem.
24:33 OOO ten koleś w garniturze się znalazł co na początku gry był co kazał cię aresztować i jeszcze cię walnął. Ale tajemnicza siła rozerwała go na strzępy. Możesz uciec całkowicie i pogratuluję ci zakończenia gry.
MaxersPL: Będzie kontynuacja TWD?
ARI: Znowu reklama w najgorszym momencie;_:
Klosek: haha i ten obrazek zamiast... no wiesz bezcenne xD
Vivena96: ''Mogłam wyjść za lekarza ale wybrałam psychopatę.'' Poległam na tym tekście ;D No i matka miała jak zawsze racje ;) 
DobryStalkerWasior: Kiedy dokończysz serię Stalker:Zew Prypeci.
Kacper Halczuk: Kucze Bungo nie myślałeś kiedyś żeby nagrywać z kamerką ? Oglądało by się to o wiele lepiej. Szczególnie że twojego głosu mile się słucha.
MasterAlvaro: 17:44 "[Eddie Gluskin]: Jesteś cięższa nisz wyglądasz." Odnoszę wrażenie, że ortografia nie jest mocną stroną tłumaczy i korektorów pracujących nad spolszczeniem tego DLC. ;-)
A Tobie Bungo dziękuję za kolejny wspaniały Let's Play z ciekawym komentarzem. Szczerze mówiąc ja raczej nie odważyłbym się zagrać w taką grę. Podziwiam Cię za to, że masz chęć i odwagę by nagrywać takie produkcje.
Sunshine: 5:49 - Dotychczas sceptycznie podchodziłam do stwierdzeń w których porównywano Bunga do męskiego przyrodzenia. Teraz już sama nie wiem co o tym myśleć :P
CrazyMonia: 05:48 Niezły ch***k z tego Bunga xD
gagatek03: super jak zawsze i wszystko na twoim kanale :)
MrHornet555: A ja jem obiad przy tym xd
Xant!: I ta cenzura xD
Ballasito Nipasito: #BungoCzyBędzieJeszczeKiedyśRust  ;-; ?
Wrzód: Zajebista gierka może bd Outlast 2 to juz Bungo nie bd miał wyboru xD
johny snow: bungo czego robisz za cenzure ? :D
Alice Mason: Nic nie mam przeciwko genitaliom. Trochę to dziwne, że ludzie tak na to reagują.
Twoja cenzura mnie rozbawiła xd
maja dziedzic: Jan Kowalski nie przeklinają ja mam 19 o lat i wiem kiedy nie można przeklinac smieciu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ht3JnWaDt9M