STARCIE CYWILIZACJI odc.183, cz.2 Ks. Boniecki o Nergalu, aborcji i duszpasterstwie - Telewizja Republika


Oglądaj nas i czytaj także na portalu codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!
Najlepsze komentarze do filmu "STARCIE CYWILIZACJI odc.183, cz.2 Ks. Boniecki o Nergalu, aborcji i duszpasterstwie":

Aleksander Paruzel: Och, jaki dobry i kochany. I do tego pierwszy! Tak, to bardzo ważne. Szkoda tylko, że tych zdjęć już nie robił sobie z "pisowską" częścią społeczeństwa i nią gardzi w tej swojej obłudnej postawie. To pudrowany obłudnik.
Mateo Yavorsky: Z jakiej to racji ks Boniecki występuje w programie "Starcie cywilizacji"? Z kim Boniecki się ściera? Bo napewno nie z cywlizacja śmierci. Jakoś zwykle ścierał się z katolicyzmem.
ewa slodkowicz: słabo sie tłumaczy,moze zrobi sobie zdjecie z nierzadnica -ciekawe co powie obłudnik
Pt 47: "Ustalanie od kiedy jest człowiek".Wielce słuszne i zbawienne,bo zanim się ustali to nie wiadomo co z tego wyrośnie: koza,królik a może boża krówka?
Margot90 W: Wypowiedź ks. Bonieckiego na temat aborcji: "Trzeba ustalić od kiedy zaczyna się życie". Jakby nie było jasne (stanowisko Kościoła i nauki),że od poczęcia jest już człowiek,a nawet jakby nie był to będzie człowiek,a nie np. zwierzę. Ludzie zastanawiali się od kiedy zaczyna się życie,więc łatwo zasugerować,że w sumie toczy się dyskusja,że nie wiadomo...a to jest retoryka lewicy! Wiele jest też innych manipulacji w tym wywiadzie ze strony Ks.Bonieckiego na niezwykle wysokim poziomie intelektualnym. Jak zwykle. Manipulacja intelektualna na poziomie akademickim i dodatkowo duchowa ze strony demonów,które codziennie krążą naokoło nas jak "lwy ryczące,szukając kogo pożreć" (tak to wygląda,to nie jest moja fantazja czy widzimisię) - kuszą ale też manipulują,mówiąc np. ta twoja żona kłamie,chce cię oszukać. I gdy człowiek włącza TV,ogląda owego kapłana czy np. o. Gużyńskiego lub czyta deon.pl, demon mówi: o,jaki to miły,dobry kapłan. Ma rację. Można powiedzieć,że demony działają przez takich heretyków,przez ich manipulację intelektualną dopowiadając więcej,a temu oprze się jedynie człowiek otwarty na Ducha Świętego,pytający się Go o prawdę na każdy temat,w stanie łaski. To są członkowie anty Kościoła,przed którym przestrzegał Jan Paweł II,o którym mówi wiele objawień prywatnych potwierdzonych przez Kościół,np. o.Gobbi "Do kapłanów...". Trzeba też być pokornym,słuchać się prawdziwego stanowiska Kościoła. Widziałam wiele razy jak ktoś mdlał na Mszy i naprawdę zawsze ludzie lecieli żeby mu pomóc. I tu znowu sugestia: porządek w Liturgii nie jest tak ważny,a katole,szczególnie Ci ortodoksyjni,to właśnie tacy faryzeusze,mdlejącemu nie pomogą. Intelektualnie to zasugerował + demon dopowiedział.
Jacek Zabielski: Terlikowski dal d..y nie 1szy raz. Usluzny wobec lewactwa rozsadzajacego kosciol. Fu
Zeman: jak na taki starz wyslannika” kosciola to wiecej mlaskow slysze jak slow. Kosciol powinien mowic tak tak, nie nie. Ponad to w temacie, ustalono ze czlowiek jest w momencie poczecia.
Artur Bitdorf: Dziwię się, że ktoś, kto gościł u Wojewódzkiego ma problem z fotką z Nergalem
Micha? Ogórek: Pisowcy to ludzie, którzy nienawidzą wszystkich innych ludzi. Po co z nimi rozmawiać? Ale i tak szacunek dla księdza za wstąpienie do jaskini lwa
VARSLINGO Warszawa Nieodkryta: Aż miło posłuchać księdza Adama. Dziękujemy Ci, Boże, za Bonieckiego.
Zbigniew Slomski: Staruszek pogubił się w swojej filozofii.
Stan Janusz: Ks.Boniecki to jest legenda Polskiego Kosciola.Studiowalem w Krakowie w latach siedemdziesiatych kiedy Wojtyla,Tischner,Boniecki,Macharski i red. TP Turowicz ,ze wymienie tylko tych najbardziej znanych stanowili elite KK nie tylko polskiego ale swiatowego ,czego dowodem jest pozniejsze wybranie Wojtyly na papieza.
Po obejrzeniu tego wywiadu ,kazdy uczciwy czlowiek musi przyznac ,ze ks.Boniecki reprezentuje niezwykla klase nie tylko jako ksiadz ale jako czlowiek,autor,mysliciel,filozof.
Ci ktorzy zakazuja mu publicznych wystapien osmieszaja sie skoro pozwalaja glosic brednie takiemu ksiedzu jak ks.Oko, Malkowski,czy apb.Jedraszewski ,ktory powtarza klamstwa Macierewicza od oltarza katedry wawelskiej jako prawdy objawione. Ks.Oko ,ktory opowiada brednie na temat ideologii gender, ktora nie istnieje poza tym ze polscy duchowni strasza nim ciemny lud smolenski,
Opowiadanie ,ze ubieranie chlopcow w sukienki spwoduje w nich chec zmiany plci lub jakies inne szkody w psychice czy zachowaniu nie maja uzasadnienia.
Tzw.teoria gender ktora glosi ,ze do pewnego wieku dzieci nie maja tozsamosci plci nigdy nie zostala udowodniona. Jej tworca dr. Money nigdy jej nie odwolal i nie odwola bo juz nie zyje.
Na You tube mozna obejrzec dokumentalny film pod tytulem; Dr. Mone and the boy with no penis.
To jest dokument a raczej zyciorys Davida Reimer ktory urodzil sie w Kanadzie w Winnipeg a ktoremu podczas zabiegu chirurgicznego spalono siusiaka.Zrozpaczeni rodzica prosili dr.Money zeby zgodnie z jego teoria przerobil ich syna Davida na dziewczynke bo nie wyobrazali sobie jako chlopiec moze funkcjonowac bez czlonka.
Pod opieka dr. Money chlopiec zostal wykastrowany i poddany terapii hormonalnej . Do szkoly zapisany zostal jako dziewczynka o imieniu Brenda ,nosil dlugie wlosy i sukienki.
Nigdy jednak nie czul sie jako dziewczynka i nie dal sobie zrobic operacji utworzenia waginy .
Na skutek przezyc zwiazanych z calym tym procederem juz jako dorosly czlowiek Dawid popelnil samobojstwo.
Ta historia jest niezbitym dowodem ze zadne zabiegi nie sa w stanie zmienic plci czlowieka ,chyba ,ze ktos sie rodzi i nie czuje sie dobrze w swoim ciele w sesie plci. Tacy ludzie robia sobie operacja i to akceptuja.

Jesli chodzi o aborcje to zgadzam sie z ks.Bonieckim ,ze ta spawa nie powinna byc przedmiotem debaty sejmowej.
Wg.boskiego prawa czlowiek ma wolna wole i decyzja wlasnie na podstawie boskiego prawa nalezy osobiscie do kobiety czy do malzenstwa ,ktore sie na to decyduje.
Prawo aborcyjne sprzeciwia sie najwazniejszemu prawu boskiemu czyli wolnej woli. Prawo ludzkie jak twierdza duchowni nie moze byc sprzeczne z nakazem boskim a ten pozwala czlowiekowi wybrac. Konsekwencje tego wyboru ponosi osobiscie ten kto te decyzje podejmuje i to jest sprawa miedzy Bogiem a czlowiekiem.
Wycieranie sobie geby swietoscia ludzkiego zycia to jest temat zastepczy. Z praktyki w polskiej rzeczywistosci wiemy ze wszyscy obroncy zycia pyskuja dopoki dziecko sie nie urodzi. Kiedy sie urodzi juz nikogo jego los nie obchodzi.
Uchodzcy to tez ludzie i ich zycie tak samo jak zarodka jest swiete a katolicki rzad w Polsce i zdeklarowany katolik Kaczynski zredukowal zycie imigrantow do roznosicieli zarazy. Hipokryzja w tej sprawie zarowno wsrod ksiezy jak i swieckich katolikow siega himalajskich szczytow.
blada dupa: trudno go sluchac...przerazajace... :-(
Marek Zadro?niak: Dwóch Judejczyków.
Durczykiewicz: Bardzo fajna spokojna normalna rozmowa.
Micha? Borczyn: Napiszę to z przykrością ale napisze. Z przykrością bo czuje, że Ksiądz Boniecki ma dobre intencje ale jest pogubiony.
Oto co mam do powiedzenia.
Bardzo źle słucha się księdza Bonieckiego. To ciągłe mlaskanie i niezdecydowanie w głosie powodowało że parę razy miałem ochotę przerwać słuchanie bo zwyczajnie mnie to strasznie męczyło.. Ale to nie bierze się z niczego. Ksiądz Boniecki jest tak przeintelektualizowany, że zagubił się zupełnie w filozoficznych rozważaniach. Nasuwa się Gombrowiczowskie stwierdzenie "im mądrzej tym głupiej" Ratunkiem z tego byłaby jedna z cech prawdziwego mężczyzny czyli zdecydowanie. Niestety Ksiądz Boniecki uważam jest zniewieściały i zatracił swoją męskość lub nigdy nie dojrzał. Mam wrażenie jakbym widział kobietę w ciele mężczyzny. Strach przed konfrontacją, niezdecydowanie, chęć dogodzenia każdemu (służenia dwóm Panom)
Piszę te przykre słowa bo to poważna sprawa jest. Chodzi też o zbawienie Księdza Bonieckiego.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MQhg6OVXNEM