Telewizja Republika PANI PREZYDENT I ZAKON FENIKSA

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!Telewizja Republika PREZYDENT ZAKON FENIKSA


Najlepsze komentarze:

wandawa... pan jaki na prezdenta
georgio... cała prawda panie jaki ... goń te chołote
Majka M... Bufetowa nie PHEHDOL
Janusz ... Dziwię się,że mieszkańcy stolicy nie idą pod ratusz i nie domagają się dymisji tej prymitywnej i bezczelnej baby.Warszawiacy co się z Wami dzieje?Gdzie wasza duma i honor?Ogromny szacunek dla Pana Patryka.Bardzo porządny inteligentny i odważny człowiek.
dziadek... Brawo Jaki..! Ponoć każdą władzę która nadużywa władzy, można odwołać lub złożyć Wotum Nieufności lub itp.itd i dokonać nowych wyborów, a tej tzw. "Hrabiny"Nie, a wszyscy Warszawiacy milczą, nic w tej sprawie nie robią, (no prawie większość) a Radni pilnują swych stołków i nikt się Babie nie chce narazić... I racje macie , Bo Pani może a Kowalski nie może... Tylko że Kowalski dawno były w Pierdlu, a Pani robi sobie publicznie Jaja z Prawa... i z nas wszystkich.. A czy to nie sami Warszawiacy ją wybrali..? No to teraz jest Walc bez trzymanki" :-)
s.TAMAR... Nie rozumiem czemu jeszcze HDW piastuje fotel Prazydenta Warszawy. Ci lokatorzy powinni wziąć taczki i ją do nich wsadzić i wywieść jak Jagnę Boryny. Może w tedy kobieta się opamięta i zacznie ludzi szanować a nie na bruk wyrzucać. Jestem ciekawa jakiego bagna narobiła będąc w Narodowym Banku Polskim?
TheAand... Pamietam, jak Bufetowa nie chciala kilka lat temu zaplacic za wejsciowke do warszawskich Lazienek w wysokosci 5 zl. Zatrzymal ja na bramie mlody pracownik Lazienek. Sprawa byla glosna, bo bufetowej towarzyszyla delegacja zagraniczna i zajscie bylo komentowanane w prasie zagranicznej. Nic dziwnego, ze ta zydowska sknera wije sie i nie chce zaplacic wysokiej grzywny. Wstyd nie tylko dla niej ale i dla warszawskiego Urzedu.
PolishW... Brawo Panie Patryku!!! Sprowadzić tą starą qrwe do parteru!!!
Marian ... Takie jaja to tylko mozliwe w prymitywnych republikach bananowych , do których niewątpliwie mozna zaliczyc kolonię karną Polin . W cywilizowanym swiecie tacy zdrajcy i złodzieje jak gronkowiec i jemu POdobni ,juz dawno by odbywali kary długoletniych wyroków więzienia .
Gosia G... Cosik się wymsknelo HGW. "Przyjdzie czas, że te pieniądze wrócą i to z odsetkami". Coś mi mówi, że tak będzie. Show się skończy a ci z Izraela są baaaardzo cierpliwi.
ppanc B... Brawo Jaki!!! przekręciarę za sierść żeby reszta platfąsów miała przykład.
Tds Sbl... no bo jak ich tubylcze bydło śmie cokolwiek wymagać od nadzwyczajnych rodów i kast mających od pokoleń prawa nabyte do tubylczego bydła czyli nas
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw