LIVE z Hollow Knight! Ostateczna walka o True Ending! 1/2]

Support the stream: Czołem, Przybyszu! Przed Tobą LIVE z Hollow Knight! Zadamy sobie tutaj podstawowe pytanie: czy przejdziemy True Ending? Czy starczy mi zaparcia i nie zostanę striggerowany? Przekonajmy się razem! A jeśli czas pozwoli, to sprawdzimy, co tam nowego dorzuciło do gry Hidden Dreams ;) PLAN LIVEA: 18:00 20:00 : LIVE z Hollow Knight Godziny są bardzo umowne ;) ♣ NAPIWKI (i PODWINKA :v) ♣ ► (główne, w €uroSucharach, na questa) ► (alternatywne, w złotówkach, na rozwój kanału) Każda osoba, która rzuci €uroSucharem o dowolnej wartości, wesprze mnie w aktualnym queście, który obecnie jeszcze nie jest wymyślony. Niemniej zebrana kwota będzie kwotą startową na ów przyszły quest, więc nic się nie zmarnuje ;) Napiwki są oczywiście nieobowiązkowe chodzi przede wszystkim o to, byś dobrze bawił/a się razem z nami na streamie! ♦ REGULAMIN LIVEA ♦ Pod groźbą timeouta / bana zabrania się: Spamowania (w tym pisania w kółko tego samego i rzucania non stop nieśmiesznych żartów) Wklejania linków, łańcuszków, miliona emotek itp. Wulgaryzmów, obrażania, chamstwa SPOILERÓW Odliczania do początku LIVEa Bezsensownych pytań (typu "Kiedy odcinek z...", "Do której live?", "Pokażesz twarz?") Kaleczenia języka polskiego (nagminne błędy ortograficzne i gramatyczne) Proszenia o pozdrowienie / moderatora [!!!] Zanim zadasz pytanie: ♠ FAQ ♠ Czy zapis LIVE będzie upubliczniony? Tak, ale bez poGRAdanek. Do której LIVE? Plan jest rozpisany powyżej, ale zazwyczaj siedzimy, aż siły opadną, więc do późnych godzin ;) Czy dostanę moda? Nie. Moderatorów dobieram sam i tylko wśród osób, którym ufam. WIELKA PJONA! ___ ♦ ♦ ► Wkrótce: [$] Kup koszulkę: ✔ Subskrybuj: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Grupa Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ Katalog gier: Hollow Knight! Ostateczna walka Ending!


Najlepsze komentarze:

Lorax 1... Trzeba było pogadać z Seer drugi raz
Chat Wa... Ta dziewczyna która ciągle słucha tego kolesia co nic nie umie jest jego fanką, i ten pierwszy sen/marzenie jest jej, żeby jej służył i za nią walczył.
EDIT: Mam nadzieje że w kolejnym DLC będzie możliwa walka z nim na oczach tej dziewczyny żeby go skopała i była fanką Jelona :D
Chytry... Gdzie the white palace
igor44... 2:38:00
Zakryj sobie pasek życia.
Staszek: Nie wiem czy to pomoże bo zasłonię sobie też hp.
Aha.
igor44... Widać że niektórzy nie oglądali serii. Już kilka razy pokazywałeś że joni's blessing + grubberfly elegy (nie wiem jak się pisze) nie działa.
Miko?aj... Ten boss jest jelonem tylko większym co nie?
Neku?-c... Cześć Staszku, ja tam nie oglądam bo jeszcze HK przechodze. Jeszcze raz dzięki (jak wciąż pamiętasz). Pjona!
Dawid03... No prawie się udało. Ale te teksty, które Staszek rzucał były miodzio.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA