CoYo 2# nie lubi u kobiet część 2

Subujcie, kciukujcie, komentujcie, udostępniajcie :* instagram yowannavlog / jovankamakeupartist snapchat jovankamuartist kanał urodowy kobiet część


Najlepsze komentarze:

Piotr D... Znam dwie Kobiety. Pierwsza piękna, smukła, charyzmatyczna, mężczyźni do nie lgną jak ćma do światła. Ona wie jak wygląda, zdaje sobie sprawę z tego, że potrafi się podobać, nawet kobietom. Nie udaje i nie robi z tego afery. Nie kokietuje, nie ściemnia, wystarczy, że jest Sobą. A znam ją bardzo długo. Kiedyś w sekrecie wyznała, że ma pewne kompleksy ale wynikają one z jej trudnego dzieciństwa i fizycznych konsekwencji tego co się jej przytrafiło. I wiem, że negatywne uwagi potrafią Ją zaboleć. Znam też drugą dziewczynę. Kiedyś była szczupłą, atrakcyjną niesamowicie dziewczyną, życie się Jej delikatnie mówiąc popieprzyło, ma teraz dużą nadwagę. I żaden facet, mężczyzna, partner nie wspierał Jej, nie powiedział dobrego słowa, wszyscy jedynie potrafili szybko poniżyć, jakby była jakimś nowotworem …I teraz do czego zmierzam: wszystkim Wam Kobietom życzę byście znalazły życie, sposób i rozwiązanie na takie sytuacje. By wasze kompleksy, wasze doświadczenia nie zgasiły Waszego pragnienia bycia Tą Ważną dla Siebie. Bo One są wartościowe, Wy również.
Zosia F... Z tymi dziećmi to przesrane na fb. Zalew fotek do wyrzygu...
Zosia F... Wszystko w punkt! :)
przemo ... urocza i sympatyczna :) pozdrawiam i buziak :*
Pati Mi... właśnie zgadzam się.. tak jest kompleksy każda ma ja lubie jaka jestem , nie przejmuje sie niech sie gadają trzeba być soba
Sebasti... jestem przez przypadek masz suba Pozdrawiam ;)
Pawe? S... [nudzenie] Z moich doświadczeń wynika, że nie ma platonicznych przyjaźni (nie wiem jak to określić - obustronnych?) z natury; z wyboru - owszem. Wybór może wynikać z niskiej samooceny, czy z odpowiedzialności - czy czegokolwiek: nie ważne. Jest taka możliwość, że nie chodzi o zwykłe, automatyczne zawłaszczenie terytorium, i że dziewczyna Twojego kumpla wie lepiej, co nim powoduje - i nie miej o to żalu do niej, jeśli się czegoś obawia :-) [nudzenie]
Jestem świeżakiem tutaj, i chcę się podzielić pierwszym wrażeniem: Yo, podoba mi się Twoja naturalność... :-) Nie chodzi mi o okoliczności przyrody, a raczej o to, że jesteś (w rozsądnych granicach - ale) sobą. Bardzo mi przyjemnie, że traktujesz mnie - widza - poważnie. Fajny pomysł na kanał, powodzenia :-)
musicis... ja cche wejsc..... tylko zebym gumek nie zapomnial przypomnij mi :D
omadren... co to za nuta?
Oldzia1... Nie wiem czy ja mam szczęście ale nie spotkałam dużo takich dziewczyn, o których opowiadałaś w obu swoich filmikach. Oczywiście były takie ale nieliczne.
Jezus C... Jestem zwolennikiem dostrzegania zalet i akceptowania wad, jeśli chodzi o związki. I idąc dalej tym tokiem myślenia, jedyne co mnie irytuje to ignorancja. Nikt nie jest idealny i mam wrażenie, że większy problem w dostrzeganiu tego jaki ktoś jest, a nie taki jakiego go sobie wyobrażamy, mają kobiety.
Martyna... dzięki takim filmikom jak Ty dziewczyny z gimnazjum będą świecić tylkiem. A Ty tu mówisz o tym jakie to straszne że gimnazjalistki się źle malują. Ja słucham i nie wierzę. A masz dzieci, że się wypowiadasz?? Twój kolor włosów pasuje do Ciebie :)
Wajrus... pokaz baloniki
Bartek... Też założę nowy kanał i będę pierdzielił o grach w wannie , a co!
Mateusz... pokaż
EmilyDo... Mój profil na facebooku jest jak restauracja,jeśli nie odpowiada ci, to co serwuję,masz prawo iść gdziekolwiek indziej-to apropo zdjęć wrzucanych na facebooku.
Zachari... W życiu nie spodziewałem się że moja koleżanka z osiedla "Majora" wyrosła na taką śliczną kobietę. A ja się z tobą wymieniałem karteczkami z Króla Lwa :D
ulala85... YoWanna.. co to za muza w tle? Mega mi sie podoba!
petrio1... ...ogarnij się kobieto!
Marcin ... Jak zawsze dużo Prawdy :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg3dQKLuiYa5rMk1-gUFtrg