Świat wg singielki #11 podjąć grę english subtitles

Subujcie, kciukujcie, komentujcie, udostępniajcie :* instagram yowannavlog / jovankamakeupartist snapchat jovankamuartist kanał urodowy Każdy w relacjach kieruje się taktyką. Wszyscy podejmują grę. Analizujemy smsy jakie dostajemy, czekamy z odpisywaniem by ktoś nie myślał, że się angażujemy... po co? czy warto tracić czas na podchody?Świat singielki podjąć english subtitles


Najlepsze komentarze:

DJ HOF... Masz zupełną racje yoWANNA . Mamy strasznie dziwne czasy i o ile nie ma nic złego w tym , żeby tak jak kiedyś mówiłaś " gonić króliczka" i jako facet , starać się o swoją sympatię i wymyślać często sposoby , które i tak wychodzą dość śmiesznie ( bo rzeczy ,które się planuje wychodzą o 180 stopni inaczej ;) ) żeby tą sympatie zdobyć , tak udawanie kogoś kim się nie jest jest kompletnie pozbawione sensu. Wiadomo , każdy na początku znajomości chce wypaść jak najlepiej i nie pokazuje od razu swoich wad , ale według mnie , jeżeli obie strony są sobą zainteresowane to po co blokować sobie możliwość spotkania , poznania się ( bo ktoś nasłuchał się porad o niedostępności o krokach do tyłu, żeby iść do przodu , o specjalnym nieodpisywaniu , żeby druga osoba zaczęła się zastanawiać ) szkoda życia na coś takiego , ono jest zbyt krótkie ... a najgorsze jest dawanie nadziei w momencie kiedy ta osoba ,która ją daje i tak wie , że nic z tego nie będzie , albo być osobą ciepłą, sympatyczną , dawać znaki świadczące o tym , że jest się zainteresowanym, umówić się na spotkanie , facet zrobi rezerwacje i nagle zrezygnować nie podając przyczyny(lub kłamiąc prosto w oczy) i odmawiając innych terminów( mówię na własnym doświadczeniu ) , to jest strasznie słabe :.... Dziękuję ci za twoje filmy , doceniam twój trud i fajnie, że na tym świecie są jeszcze takie sympatyczne i zwariowane ( w tym dobrym sensie ) kobiety jak ty :)
Pozdrawiam
Przemys... Masz rację udawanie niedostępnej jest kretyńskie. Bo trzeba umieć to robić Anna Szlęzak ma fajny clip video na ten temat.
konarek... ręce opadają żenada
Max W.... właśnie za ten odcinek dostajesz ode mnie like'a i suba! Dokładnie tak samo rozważam sobie czasem. Ale nie martw się, są też normalni faceci, którzy nie grają w gry z braku świadomości lub porostu, że im to już obrzydło i chcą porostu się do kogoś zbliżyć. Życzę powodzenia w szukaniu tego najlepszego!
Vncmeds... Praktycznie nigdy tego nie robię, swe myśli i opinie zostawiam dla siebie, ewentualnie dla ludzi, którzy rzeczywiście chcą je znać, ale sprawiłaś, że muszę to napisać. Trafiłem przez "clickbait" DeeJayPalaside'a, obejrzałem ze dwa filmy, stwierdziłem: "niegłupio gada" i poszedłem dalej. Wyświetliło mi się w proponowanych, wszedłem, dotarłem do 8 min. I dawno nie miałem takiego uśmiechu na twarzy. Wiedziałem, że jestem staroświecki w wielu aspektach, obserwując rzeczywistość konstatowałem, że chyba nie pasuję do tego świata, świata w którym człowiek z zasadami i dobrymi manierami przestaje mieć rację bytu, jest sprowadzany do parteru i mieszany z błotem, odnosiłem wrażenie, że jestem gatunkiem, który zostanie wpisany zaraz do Czerwonej Księgi. Miałem jednak nadzieję, że to ja mam pecha i po prostu nie trafiłem na takich ludzi, że niemożliwym jest, by tacy się nie uchowali. I chyba miałem rację, dziękuję Ci za potwierdzenie tego, choć nie ukrywam, nie spodziewałem się, że akurat tu spotkam taką osobę. Dziękuję jeszcze raz, pozdrawiam i mam nadzieję, że się nie zmienisz.
piesel1... Coś
piesel1... Poka
LUA... jejku jesteś świetna!
Jan Kul... wyglądasz jak byś miała dużo mniej niż 30 lat i wogle jesteś fajna napewno sobiel kogoś znajdziesz chciałbym spotykać takie osoby jak ty
Maciek... bardzo fajny odcinek czekam na kolejny ...... Pozdrawiam Maciek
Newton_... dobra jest xdd nie mówie o wyglądzie ale ciekawie mówi aż zamuliłem na godzine na tym kanale.
Zuzanna... O kurna, jesteś moją idolką. Też lecę do wanny nagrywać filmiki na YouTube! XDDDDD
Barbara... Nie wiem od czego za zacząć, bo po wysłuchaniu kilku randomowych odcinków czuję się równie zagubiona jak Ty. Opisujesz sytuacje i ludzi wokół, którzy zawsze istnieli tylko tak jakby w równoległym świecie, wiedziałam, że są, nawet spotkałam kilku, ale tak na prawdę nigdy nasze drogi się nie zeszły na dłużej. Może jest to domeną charakteru, może po prostu środowiska i kręgu znajomych, których dobierałam, ale tak na prawdę tylko w wieku nastoletnim miałam parcie na to by mieć kogoś, bo było to coś nowego, innego, no i kurcze przecież wszystkie koleżanki kogoś miały! *
Oczywiście rozumiem, że w pewnym wieku też zaczynamy już uważać, że przyszedł czas by w końcu zacząć wspólną drogę z tą drugą osobą, a co lepsze coraz bardziej tego chcemy.
Ale dam Ci pewien przykład, który jest bliski memu sercu, a tyczy się mojej cioci, która w ubiegłym tygodniu wzięła ślub. Ma obecnie grubo powyżej 40-ki, była singielką przez długie lata, ale nie straciła tego czasu na usychanie z tęsknoty za księciem z bajki, czy uganianiem się za muskularnymi przystojniakami; postanowiła nie czekać tylko iść do przodu. Pracowała, podróżowała, poznawała mnóstwo nowych ludzi z różnych środowisk, aż w końcu przeprowadziła się za granice, gdzie nauczyła się francuskiego, kupiła i wyremontowała samodzielnie mieszkanie. Zaczęła też rozwijać swoją pasję jaką było śpiewanie i właśnie w zespole muzycznym, który utworzyła jej koleżanka, poznała "tego jedynego", z którym po 6 miesiącach znajomości się zaręczyła i w ostatnim tygodniu wyszła za mąż. Nie mówię przez to, że teraz powinnaś czekać do 40-ki, bo wtedy zadziała jakaś magiczna siła, która wszystko odmieni, zupełnie nie o to chodzi. Sęk w tym by być sobą, nie udając i nie trzymając się jakiś głupich zasad, typu nie mogę odpisać od razu, bo bla bla bla, jeśli ta osoba nie jest dla Ciebie to czy odpiszesz od razu czy po tygodniu to i tak wyjdzie na to samo, tylko, że później się o tym dowiesz, a jeśli to ktoś wartościowy to sama wiesz co może się stać... i choć rozumiem, że na prawdę nie wszystko jest czasem takie proste to w 90% przypadków, które spotkałam to sytuacje zwykle z początku proste, później z jakiegoś powodu ludzie sami zmienili w zawiłe i trudne (wszystko zależy od naszego humoru, punktu/ sytuacji w życiu, w którym jesteśmy, itd. to wszystko jest połączone i wpływa na nasze decyzje, sprawiając, ze czasem wiemy jak coś powinno być rozwiązane, ale postępujemy inaczej).
Wracając, moim zdaniem warto jest pokazywać ludziom kim tak na prawdę się jest i nawet dostać te kilka kopniaków od losu, bo z biegiem czasu nie będą one miały większego znaczenia, bo dzięki pokazaniu swojego prawdziwego ja i realizacji własnych celów i marzeń dajesz sobie duże szanse na to, że przyciągniesz do siebie głównie te osoby, z którymi będziesz nadawać na tych samych falach, w tym tą właściwą, która sprawi, że poczujesz się dobrze. I tu mam w głowie idealną frazę, która oddaje to co chciałam powiedzieć: "sometimes you meet a person and you just click, you're comfortable withe them and you don't have to pretend to be anyone or anyhting" I myślę, że takich osób trzeba szukać, a resztę odsuwać zdecydowanym ruchem ze swojego życia. ;)

Ps. Zwykle nie piszę tak długich postów, ale w sumie sprowokowałaś mnie do tego, mam nadzieję, że będzie to w jakimś stopniu pomocne i choć wiem, że jest jeszcze wiele rzeczy, które można byłoby dodać, to myślę, że to taki dobry szkielet, do którego można dobudowywać wszystkie wyjątki. Trzymaj się, powodzenia! *
Dawid N... Bardzo ciekawy temat dzisiaj poruszyłaś, dzisiejsze czasy są okrutne. Myślę, że ludzie nie wiedzą czego chcą w dobie internetu gdzie tak naprawdę masz wiele portali i bardzo dużo osób do poznania te osoby się gubią. Dlatego o normalną relację ciężko bo ludzie piszą, kręcą z wieloma osobami dotyczy to i facetów jak i kobiet. Mając w głowie myśli może ten będzie lepszy a może tamta. Także ja też nie nadaję się na dzisiejsze czasy ! Jest nas już dwoje :)
I love ... kobiety są z Wenus a mężczyźni z Marsa..

nam facetom, nie trzeba pięćdziesięciu nazw kolorów odcieni zieleni - wszystko albo jest zielone albo ciemno zielone lub jasno zielone ;-]

na zakupach nam też wystarczy 10 minut, aby wszystkie podstawowe rzeczy zakupić BEZ ZBĘDNEGO PRZEBIERANIA I WYBRZYDZANIA ;-)

najlepiej szukać zwykłego faceta (tylko nie takiego, który w wieku 40 lat mieszka z mamusią), bo jak się za dużo wybrzydza, to później zastaje się samemu na starość..

pozdrawiam i życzę spotkania swojego księcia z bajki..
Kamila ... nie łam się, jesteś super kobietą :)
ale to prawda, że bardzo trudno w tym dzisiejszym świecie o taką szczerość i prawdę
najgorsze jest to gdy człowiek jest po prostu sobą i się otwiera bo traktuje każdą nowo poznaną osobę poważnie a nie na jedną noc i okazuje się ze ta osoba oczekiwała szybkiego numerka w samochodzie

naprawdę nie wiem gdzie leży problem czy w czasach czy w ludziach, ale wiem jedno że prawdziwi mężczyźni są miedzy nami tylko trzeba poczekać :)
Może Ci się to wyda głupie bo mam dopiero 20 lat ktoś powie że to jeszcze dziecko ale jestem w z związku od 4 lat i naprawdę widzę i sama doświadczam tego że prawdziwi mężczyźni są wśród nas i nie warto tracić głowy :) wiadomo to bardzo boli gdy czeka się tyle czasu na kogoś wyjątkowego ale myślę że dobrzy ludzie i kobiety z klasą przyciągają do siebie naprawdę fantastycznych facetów i wróżę Ci za niedługo prawdziwą miłość :* pozdrawiam Cieplutko :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg3dQKLuiYa5rMk1-gUFtrg