JAK ZMOTYWOWAĆ SIĘ DO ĆWICZEŃ | MISSPKPROJECT

Subskrybuj mój kanał: ... ☆Tutaj jestem☆ INSTAGRAM: SNAPCHAT: MISSPKPROJECT WSPÓŁPRACA: ▶Kopiowanie lub rozpowszechnianie filmików oraz innych elementów zawartych na Moim kanale MissPKproject oraz MissBabyProject bez Mojej zgody jest niezgodne z prawem, a co za tym idzie ZABRONIONE!ZMOTYWOWAĆ ĆWICZEŃ MISSPKPROJECT


Najlepsze komentarze:

Beata... Dzięki za ten filmik, mnie zmotywował!
Pozdrawiam :-)
Zuzanna... Suby dla tej Pani ??
Zuzanna... Super że nagrałaś taki filmik? mimo stanowczego braku czasu z powodu masy nauki, korków, prawka, spraw rodzinnych... Teraz będę się jeszcze bardziej starać żeby moje treningi były bardziej regularne i bardziej intensywne. Mega ci dziękuję ? zawsze pomocna ? całuski????
Sylwia ... Jaką diete stosowałas??? ☺
Ewa Pol... Myślę, Paulinko, że wiele dziewczyn się po prostu wstydzi pójść na siłownię, bo: jestem za gruba i będą się na mnie gapić, bo: nie mam super ciuchów i będą sie na mnie gapić, bo....itd, można by długo wymieniać. A zajęcia grupowe dają właśnie taką anonimowość jakby. Tam każdy skoncentrowany jest na sobie, patrzy w lustro albo na trenera a nie na sąsiada. Sama prowadzę zajęcia i wiem jak to wygląda. Trener widzi wszystko, koryguje, poucza, motywuje ale nie krytykuje. Dobry trener zauważy a nawet pochwali sukcesy, lepszej motywacji nie trzeba. Dobrym trikiem jest też wybór "słabszej" grupy, wiesz, tak "żebym to ja była jak nie najlepsza, to chociaz dobra". Albo zajęć nieco spokojniejszych, pilates, aqua fitness, gimnastyka dla kręgosłupa itp.
Dodam jeszcze od siebie, że należy do wszystkiego tak podchodzić : co za dużo to niezdrowo. Zmeczyć się - tak, ale nie przemeczyć. Zmasakrowane mięsnie odmówią współpracy i motywacje i ochote szlag trafi :)
pozdrawiam wszystkich zmotywowanych
Ewa
ania454... Super, że nagrywasz teraz bardzo ciekawe filmy na obu kanałach! U mnie jest problem z utrzymaniem motywacji w czasie. Mam tzw. słomiany zapał. Potrafię się nakręcić i systematycznie ćwiczyć, pilnować z jedzeniem przez ok. miesiąc. Potem to wszystko się jakoś magicznie rozmywa w czasie i wracam do punktu wyjścia. Jak się pilnować i zmotywować długofalowo?
Monika... Ja uwielbiam ćwiczenia na trampolinach ! Fakt że połowa dziewczyn, które przychodzą pierwszy raz na te zajęcia wychodzi po 10 minutach z sali motywuje mnie jeszcze bardziej, że JA daję rade! ;)
edyta s... Wspaniale, że motywujesz do ruchu i zdrowego trybu życia. Mnie akurat nie trzeba, bo ćwiczę 5 razy w tygodniu i tutaj jest ok. Czytam niektóre komentarze i nie wiem o co niektórym znowu chodzi... nic w sobie , ani w kanale nie zmieniaj. JEST SUPER!
Asia B... Ten kanał był kiedyś fajny ,teraz tematyka tylko o jednym .Następny do opuszczenia ,bo już nie da się tego słuchać .Jedno i to samo w kółko .Z kości na ości chudniecie.
macadem... ja sie juz uparlam. walcze z Insanity ( beachbody program) juz 4 tydzien.. 5 razy w tygdniu min.. jest ciezko na poczatku.. nawet bardzo.. ale tydzien po tygodniu coraz lepiej i lepiej :) powodzenia wszystkim!
Paula 2... bardzo cenię i lubię Ciebie i Twoj kanał, ale jeśli mam być szczera to przed zagubieniem tych kilogramów wyglądałas bardziej kobieco i apetycznie. Oczywiście najważniejsze jest to że Ty się z tym dobrze czujesz, ale po buzi od razu jesteś inna ? pozdrawiam serdecznie
Milka M... tak tak motywacja górą :) ćwiczenia w domu a jak bedzie cieplutko wracam do biegania bo ten sport sprawial mi mega frajde
Karolin... Przekonałaś mnie?
Sandra ... Podziwiam Cię, że godzisz to z opieką nad dziećmi i dbaniem o dom. Ja po umyciu okien czuje się jakbym maraton przebiegła
evian k... Rozgaduj sie tak cześciej bo dajesz motywacje innym, dziękuje Paulinko
Przedsz... warto też dodać że jak się przeżyje te ciężkie początki to najczęściej aktywność fizyczna się organizmowi spodoba i sam się jej domaga. Ja tak mam z bieganiem czeka się na trening. Planuje się trasy. Fajna sprawa:)
viola 3... ja juz niedługo zaczynam z Natalia Gacka :) uwielbiam Ją :) Pozdrawiam
SylviaI... Już się nie mogę doczekać powrotu do ćwiczeń z Chodakowską :D Motywacja zdecydowanie jest, wyglądać dobrze na chrzcinach mojego Maluszka :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIMQhgWmLK8SasrXkIFoIqQ