Bóg pokazał nam jakie są skutki grzechu aborcji świadectwo - RCTV


Świadectwo przedstawiciela grupy filmowców, którzy przygotowując film o aborcji w Austrii, spędzili noc w największej klinice aborcyjnej tego kraju. Podczas modlitwy, Bóg dał im poprzez obrazy poznać, jakie są skutki grzechu aborcji dla jednostki, narodu
Najlepsze komentarze do filmu "Bóg pokazał nam jakie są skutki grzechu aborcji świadectwo":

Magna Magdis: naruszenie któregokolwiek z 10 przykazań skutkuje śmiercią !!! nawet jeśli człowiek w sensie dosłownym nie traci życia to i tak umiera tj. traci siebie bo traci obraz Boga w sobie i się gubi. straconych lat nikt nie zwróci. a wszystko zło zaczyna się od podważenia w umyśle człowieka pierwszego przykazania gdy człowiekowi zaczyna się wydawać, że nie potrzebuje Boga, że Go nie ma i że sam sobie i innym ( zazwyczaj głownie innym) może być Bogiem. wtedy zczyna się jest tragedia tego człowieka i kazdego kto ma z nim styczność!!!
Magna Magdis: jak mówi Pismo Święte: początkiem mądrości Bojaźń Boża. nie chodzi o strach przed Bogiem tylko uznanie, że Bóg jest źródłem prawdy o człowieku, źródłem miłości, mądrości, wolności, że bez oddania się Bogu gubimy siebie i innych.
Araxu: TheAni3000 popieram nie wiem jak ludzie mogą być tak okruni żeby zabjać małe nie nardodzone dzieci mam 10 lat i to rozumiem. sorki za błędy w ortografi
Mama: BOŻE OJCZE WYBACZ NAM!,BOŻE OJCZE WYBACZ NAM!,BOŻE OJCZE WYBACZ NAM!
Hirror Mix: Dobrze że teraz pis rządzi - brak MORDERSTW NA DZIECIACH NIE NARODZONYCH
Marcin tak, to Ja: I Jak tu nie wierzyć w Boga,ale ludzie niewierzący nadal się Go wypierają , co jest bardzo smutne.A przecież jest tylu ateistów którzy się nawrócili na dobrą drogę,na drogę która prowadzi do Boga , jest tyle pięknych świadectw , i cuda które też się zdarzają i w naszym wieku.Ile jeszcze trzeba dać dowodów na to że Bóg na prawdę istnieje? Wystarczy poczytać sobie dzienniczek Św Siostry Faustyny , by uznać Go za autentyczny. Amen
Pulower 07: kobiety to zwierzete , jak to mozna zrobic wlasnemu dziecku.
roman jankowski: Współczesny holokaust!
Tinixx _: Naukowcy zastanawiają się dlaczego kosmici nie chcą nas odwiedzić... To ja jestem nastolatką bez jakiejś dużej wiedzy, i wiem że nie chcą nas odwiedzać ponieważ ludzie wymyślają coraz głupsze/gorsze czynności i rzeczy. Między nimi jest oczywiście aborcja.
K Qwer: Aborcja to ZŁO!!zarodek to już człowiek,wiem że ciężko to uwierzyć ale to prawda!!!!zaczyna już rozwijać swój umysł i zaczyna czuć!!!!
Uris Nn: Aborcja to ludobójstwo 21 wieku zalegalizowana przez morderców .
Majes przystojniak: Nie ma bardziej ohydnego czynu jaki może popełnić człowiek (kobieta).
Tomasz Eki: Światem rządzą teraz siły ciemności. Okultyści robią wszystko, aby te rządy rozszerzyć. Najważniejsze PRAWO boskie, to PRAWO do życia i istnienia. Po to On uczynił wszechświat, aby wszelkie istnienie się w nim rozwijało. Niszczenie życia jest ciężkim występkiem przeciwko temu PRAWU. Obejmuje ono wszelkie formy życia. Od świata roślin aż po człowieka. Człowiek, jako istota jest bardzo złożonym przejawem istnienia, dlatego zabicie jego tworzy wielkie zakłócenia w funkcjonowaniu całego wszechświata (TAK. CAŁEGO WSZECHŚWIATA). Dotyczy to szczególnie dzieci nienarodzonych. Na coś takiego siły ciemności nie mogą się poważyć (bo znają PRAWO), ale ludzie robią to, bo nie są świadomi. Prawdą jest, że dookoła ziemi tworzy się skorupa złej energii - grzechu. To izoluje ludzi od boskiego światła - czystej miłości. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas nosi w sobie tą boską iskierkę światła i może oświecać mrok, który tu panuje. Bowiem żadna, nawet największa ciemność nie przesłoni światła, a najmniejsze nawet światełko rozświetla ciemność. Proszę sobie wyobrazić, jak wielka musi być miłość BOGA, że przy tak wielkich przewinieniach my jeszcze istniejemy. Jezus powiedział, Ojcze wybacz im, bo nie wiedzą co czynią. Dlatego nasze przewinienia z powodu naszej nieświadomości są nam już wybaczone. My tylko sami musimy się oczyścić z tego brudu, kultywując najważniejsze przykazanie. Przykazanie miłości.
Alicjanka TV: 5 przykazanie-nie zabijaj....
Widać nie tylko morderstwa są zaliczane do zabijania...
maqdzia1: Gdzie można zobaczyć ten film, który opowiada o aborcji w Austrii?
Julia Hesia: Przecież to dziecko też mają czucie! To boli! Gdyby ciebie zaczęli nożyczkami ciachac to byś się darł i uciekł, a ono nie może. Gdyby na ciebie krzyczeli to byś się oddalił od tego, ono nie może.
Ty tylko się zabawisz ale nie pamiętasz o dziecku. Że ,,SEKS" jest groźny.
Może niechcący zaszles w ciążę lub przez gwałt, to nie rób aborcji tylko urodź i je wychowaj lub dodaj do domu dziecka. Tam napewnooo mu będzie lepiej niż przez aborcję
KTORA BOLI DZIECKO!
TheLexandra K: A co jeśli taka 11/12 latka zajdzie w ciążę np. z gwałtu?
neneschka: Najświetsza Matko, weź w swoje objęcia te Wszystkie Maleństwa, których matki nie pokochały i odebrały im najcenniejszy dar jaki dał im Bóg Ojciec - życie ❤?
Urszula Perkowska: Jaki to był film?
agau19: jako przeciwwaga dla czarnych protestów powstała strona Biała modlitwa /Bia%C5%82a-modlitwa-217537598927889/?modal=admin_todo_tour przypomina o codziennej modlitwie, zachęcam do polubienia :D ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cqtXUCBFsQU