Infestation: Aftermath godny następca Survivor Stories? - Pajojajo


Jak sądzicie? Powinienem częściej nagrywać takiego typu materiały? Z racji strasznego sentymentu do Infestation: Survivor Stories zrobiłem drobny przegląd jego następcy pt. Aftermath. Smacznego! Jeżeli chciałbyś mnie wesprzeć donacją, za moją pracę: Zdo
Komentarze:

Viper14981: 1 wyświetlenie 0 like'ów Best Day Ever
Rockowy Ninja: Kazdy Kto gral w war do staje to early access ?
Szafa Graj?ca: Świetny film! Jak dla mnie to ty powinieneś się zająć recenzjami i właśnie tego typu materiałami. Masz głos, fajnie piszesz i ogólnie mimo tego, że o grze o której mówiłeś wcześniej nie słyszałem i nie interesują mnie klimaty zombie, to materiał oglądało mi się z wielką przyjemnością :) PS. Na moim kanale też robię recenzje.
Wojciech Pochwa?a: Fajna opinia ;). Czekam na następny tego typu materiał,bo wyszło to dobrze.
Wilk: gdyby nie twój film to bym nawet nie zauważył że dostałem dostęp xD
Sandwich: heh ja kupiłem infestation: SS i pograłem tylko 120h ze względu na sprzęt i 10 fps w grze :P Na mail dostałem zaproszenie i kluczyk :)
Kokon1997: Jeśli wolno mi cie poprawić nie tylko Clarview było obleganym pvp przez graczy ale również Smallviel . W piątek 28.03 również dostałem dostęp do Aftermatha . Odpowiadając na pytanie wczesny dostęp do gry otrzymują osoby które maja przegrane co najmniej 50h a dostęp do premium które maja 100h ( premium daje dostęp nie tylko do wczesnego dostępu ale gwarantuje pełna wersje za darmo na dodatek dostajemy kilka PB do craftowania i 250 golda w grze) . Moje osobiste wrażenia bo przegraniu 7h są bardzo pozytywne gra zmieniła się na dobre pod względem dostępności broni palnej (został bardzo zmniejszony ) i systemem crawtowania , wnioskuje to na podstawie obserwacji ponieważ w ISS przegrałem 386h a moja główna postać ma 4d 15h. Ponadto chce abyś nagrał serie z tego i pytam czy jesteś chętny do wspólnej gry Pajojajo ?
MrFunioStudio: Pajojajo jest system budowania pod B :D i nie moge sie po części z tb zgodzić jeżeli chodzi o ISS.Przez ostatnie pare dni w smallville bądź oak west nie natknąłem się na żadnego cheater'a.Fakt gra jest już po części nużąca natomiast jest w niej coś co mnie do niej do dziś dzień przyciąga.Nie obraź się ale to jest tylko moja opinia.Pozdrawiam :D
PerunPerunowy: Zapewne jak teraz kupie Warz i zaczne w to no life aż nabije 100 godzin to dostane lepszą gre za darmo
Sevi: Ech pajajo i tu sie mylisz bo od samego poczatku mozna bylo budowac. Trzeba byc na otwartej przestrzeni i kliknac b wtedy mozemy budowac choc jest to cholernie drogie.
Sammy Surykatek: Trzeba mieć po wyżej 100H żeby dostać Aftermath czy można mieć równe ?
McDickBag SloPPy GayAssBoy: Mam 113h przegrane i nie dostałem nic na mail'a.Proszę pomóżcie :P
B J: Dzięki za info  do mnie też  przyszło Mam nadzieje że coś z tej gry w wyjdzie pozdrawiam Śiwy
?ukasz Biernot: Siemka Patryk, dawno mnie tu nie było :D
Będziesz robił jakieś filmiki z info o tej gierce? Bo zapowiada się godnie.
Nervous Martwy: też mam early access aftermach od 1 miesiąca :)
Vanher PL: mam pytanie jak zbudować baze
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7Z12rCDB60s