Kim jest... Triss Merigold | Wiedźmin - MCH - Wiedźmin Wiki


AD1. Pod Sodden Triss została uznana za zmarłą, gdyż straciła włosy i nikt jej nie rozpoznał. (dzięki Czarnak!) AD2. Po Thanedd, kiedy Triss przeniosła Geralta do Brokilonu, stała się prawdopodobnie pierwszą widzianą płaczącą czarodziejką. (dzięki Czarna
Komentarze:

Maciek Ciep?y: Solidna prezentacja. Musze się jednak odnieść do twoich spekulacji od 12:35 do 12:52. Choć twoje przypuszczenia mają sens wydaje mi się, że Redzi tworząc pierwszego Wiedźmina nie mieli jeszcze pewności czy gra doczeka się kontynuacji. Triss w pierwszym Wiedźminie jest jakąś dziwną hybrydą książkowej Triss, Yen i Fringilli, zdarza jej się nawet sadzić cytatami tych postaci z książek. Myślę, że miał to być po prostu smaczek dla osób które książki znają, a nie próba manipulowania Geraltem.
Wojtek Gr?tkiewicz: Albo znalazła sposób by usunąć blizny...
Camil Grey: Nurtuje mnie data tego ataku na Kaer Morhen. O ile pamiętam to z żyjących tam wiedźminów przeżył tylko Vesemir. Musiał on nastąpić krótko przed narodzinami Geralta, kiedy szukano nowych adeptów cechu wiedźmińskiego.
MrHaszman: Świetny materiał, widać ogrom pracy i wiedzę autora. Chce wiecej:))
Skunksik Pogromca: jak się kończy historia Triss w książce Sapkowskiego?
Mr.Devil: jestes najlepszy kumplu pozdro
PL Damian Hunter: jakie prawo do tronu!? na yt jest 1 film o czymś takim
co jest
Meow Meow: Nie wiem jak można tak bardzo zapomnieć w 1 i 2 o Yen, podstawiając nam jej "przyjaciółkę". Yen jest dla mnie jedną z głównych na pewno ważniejszą od Triss postaci. To tak jakby Geralta zastąpić np. Jaskrem i spierać sie, który jest tu "fajniejszy". Przykre i niesprawiedliwe.
Oliwier Soja: wybrałeś tris cz yenefer ?
unlegobox hej: ile ma lat?
Triss?
Xedoh: Bardzo rzetelny film, bez sączenia jadu i hejtowania - pełny profesjonalizm (szkoda, że dopiero teraz go odkryłam).
Nie jestem fanką związku Geralta z Triss, ale nie rozumiem trochę, dlaczego jest tak nienawidzona przez część fandomu - w końcu jakby nie patrzeć, jest życzliwszą osobą niż jej konfraterki...
Dimcio: a ja wyruchałem Triss i Yen xD
Krystian Mikolajczyk: A dhdh morze coś o rodzicach wiedźmina?
æœß å: Czy ktoś zna jakiegoś yoitubera który zajmuje się takimi zeczami jak np szkoły wiedźmińskie żmijo gryfa wilka j tp
uzalerzniony od yt: Mnie przyciągneła tu tylko miniaturka. Kto tak samo daje łapke w gure
Warren Graham: Merigold, Letho i Djikstra to moje ulubione postacie :)
Radowid V Srogi: Uwaga !!!
Kto przyprowadzi mi Triss Merigold w dwimerycie, tego obsypie złotem, można też przynieść ją martwą, za to jednak będzie mniej złota bo nie będę mógł słuchać jej krzyku bólu.
Alexander Heusmann: Triss jest najlepsza.
Daniell 69: Ahh mała Merigold co za kobieta ruda lisiczka ;p
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QJp0qjXqDgs