The Long Dark Alpha #9 Stabilizacja.


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AGpxvA1UdgcNajlepsze komentarze:

tom4sze... Kiedy następne odcinki? :)
Sebasti... Bungo jesteś daltonistą ? 
Kurosak... Wpisałem jak widzi daltonista i masz bungo przechlapane :/ . ( Jesli cię to obraziło to sorry :( )
Kamcio... Bungo zrób odcinek z Miscreated. Proszę ;)
CrisFFF... Primo:Jedz jedzenie w najgorszej kondycji jako pierwsze.
Secundo: Możesz naprawić nóż i toporek.
Le Kret... Na Teutatesa! Bungo, nie grzebie się po szafkach, ani nie spożywa się strawy, gdy płonie ogień bo to marnotrawstwo. Ugotuj, upiecz i dopiero wtedy zajmuj się innymi rzeczami...
Pozdrawiam
TheAssa... Bungo, musisz trochę działać oszczędniej :) Zalecam posegregowanie swoich rzeczy - każda kategoria w oddzielnej szafeczce - w tamtym pomieszczeniu gdzie masz beczkę i łóżko i branie ze sobą tylko małych rzeczy np. 2-3 batony, 3-4 puszki picia, 1 sardynki bądź coś innego w puszce, latarnie z paliwem, 20 zapałem przynajmniej i rzeczy do samoobrony i tyle starczy - z tym na pewno powyżej 20-21 kg nie będziesz miał :) Pozwiedzaj resztę chatek - przynajmniej 2 na każdy dzień + zebranie wody ( tak z 2-3 litry ) i myślę że za 2-3 dni w grze ( przy szczęściu może nawet 4 ) już Ci się skończą zapasy i na podróż będziesz musiał zaopatrzyć się w naprawione rzeczy z reszty niepotrzebnych ubrań, zostawienie sobie 2x więcej jedzenia niż wyżej wymieniłem i cel: odwiedzenie chatki na wzgórzu na środku jeziora :) Potem możesz się wrócić do bazy na noc i ruszenie (jak wyjdziesz z niej od głównego wejścia) w lewo wzdłuż drogi :) Taki plan podsuwam i myślę że może z niego coś zaczerpniesz i skorzystasz :) 

PS. Te zabite wilki są koło tej samej chatki w której zostawiłeś te ubrania - ta chatka jest na wprost za taką hałdą śniegu jak wyjdziesz głównymi drzwiami od twojej bazy :)
mmichni... 12:10 XDDD on mnie rozpieprza. 
Mateusz... bungo weź zobacz Five Nights at Freddy's 2 znacznie lepsze no i może byś powrócił do dobranocek ? :)
ZoQ... Faktycznie, trochę smutne jest to iż Twoje jedzenie się psuje... bo masz go na tyle dużo że nie nadążasz go jeść...
Jakub G... Nie jesteś zbyt spostrzegawczą osobą ;)
Sadisti... gut to flak
Kamil B... Kiedy będzie nagrany (RUST)?...;(
HexXxaN... Jesteś daltonistą? o.O
Maksymi... Bungo zostaw niepotrzebne eq w bazie i zbieraj wszystko dosłownie wszystko ps. Ominołeś w holere jedzenia i innego sprzętu :)
Arveen ... Stalker L.A???? :O to jutro na bank nie wstanę do pracy :)
Tomku,dzięki,dzięki dzięki :)
A tu sobie całkiem nieźle poczynasz.Bravo!
Krystia... Bungo jak jesteś daltonistą to chyba nie możesz kierować samochodem czy to znaczy że twoja dziewczyna nim jeździ?
Quenty ... Pferszy xD
darkigo... Spoko nie zauważyłem jedno dniowego cięcia.
PanPoli... Miniaturka wygląda jak z Obcego xd