The Long Dark Alpha #9 Stabilizacja.


Gadam do mikrofonu podczas grania w The Long Dark (Alpha). FB► Tutaj wysyłajcie swoje intra, grafiki itp.: Wspieraj Bunga kupując tutaj gry► Stream► Reflinki (World of Tanks)►
Komentarze:

PanPolicjant: Miniaturka wygląda jak z Obcego xd
darkigor97: Spoko nie zauważyłem jedno dniowego cięcia.
Quenty IMS: Pferszy xD
Krystian Maniek: Bungo jak jesteś daltonistą to chyba nie możesz kierować samochodem czy to znaczy że twoja dziewczyna nim jeździ?
Arveen 79s: Stalker L.A???? :O to jutro na bank nie wstanę do pracy :)
Tomku,dzięki,dzięki dzięki :)
A tu sobie całkiem nieźle poczynasz.Bravo!
Maksymilian HunTer: Bungo zostaw niepotrzebne eq w bazie i zbieraj wszystko dosłownie wszystko ps. Ominołeś w holere jedzenia i innego sprzętu :)
HexXxaN_: Jesteś daltonistą? o.O
Kamil Broniarek: Kiedy będzie nagrany (RUST)?...;(
Sadistik Exekutor: gut to flak
Jakub Grzanka: Nie jesteś zbyt spostrzegawczą osobą ;)
ZoQ: Faktycznie, trochę smutne jest to iż Twoje jedzenie się psuje... bo masz go na tyle dużo że nie nadążasz go jeść...
Mateusz Grzelinski: bungo weź zobacz Five Nights at Freddy's 2 znacznie lepsze no i może byś powrócił do dobranocek ? :)
mmichniel12: 12:10 XDDD on mnie rozpieprza. 
TheAssassinatePL: Bungo, musisz trochę działać oszczędniej :) Zalecam posegregowanie swoich rzeczy - każda kategoria w oddzielnej szafeczce - w tamtym pomieszczeniu gdzie masz beczkę i łóżko i branie ze sobą tylko małych rzeczy np. 2-3 batony, 3-4 puszki picia, 1 sardynki bądź coś innego w puszce, latarnie z paliwem, 20 zapałem przynajmniej i rzeczy do samoobrony i tyle starczy - z tym na pewno powyżej 20-21 kg nie będziesz miał :) Pozwiedzaj resztę chatek - przynajmniej 2 na każdy dzień + zebranie wody ( tak z 2-3 litry ) i myślę że za 2-3 dni w grze ( przy szczęściu może nawet 4 ) już Ci się skończą zapasy i na podróż będziesz musiał zaopatrzyć się w naprawione rzeczy z reszty niepotrzebnych ubrań, zostawienie sobie 2x więcej jedzenia niż wyżej wymieniłem i cel: odwiedzenie chatki na wzgórzu na środku jeziora :) Potem możesz się wrócić do bazy na noc i ruszenie (jak wyjdziesz z niej od głównego wejścia) w lewo wzdłuż drogi :) Taki plan podsuwam i myślę że może z niego coś zaczerpniesz i skorzystasz :) 

PS. Te zabite wilki są koło tej samej chatki w której zostawiłeś te ubrania - ta chatka jest na wprost za taką hałdą śniegu jak wyjdziesz głównymi drzwiami od twojej bazy :)
Le Kret: Na Teutatesa! Bungo, nie grzebie się po szafkach, ani nie spożywa się strawy, gdy płonie ogień bo to marnotrawstwo. Ugotuj, upiecz i dopiero wtedy zajmuj się innymi rzeczami...
Pozdrawiam
CrisFFF: Primo:Jedz jedzenie w najgorszej kondycji jako pierwsze.
Secundo: Możesz naprawić nóż i toporek.
Kamcio: Bungo zrób odcinek z Miscreated. Proszę ;)
Kurosaki Ichigor: Wpisałem jak widzi daltonista i masz bungo przechlapane :/ . ( Jesli cię to obraziło to sorry :( )
Sebastian Sebastiano: Bungo jesteś daltonistą ? 
tom4szek: Kiedy następne odcinki? :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AGpxvA1Udgc