jakbyniepaczec ciekawostki

jakbyniepaczec ciekawostki

Historia kanału jakbyniepaczec zaczyna się w dniu 2014-10-15 13:56:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 511 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 23334574 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 162561 użytkowników.

The Keepers: następca The Jinx i Making a Murderer! Dlaczego...


Film możecie zobaczyć zawsze o godz. 17.30: w poniedziałek 22 maja Multikino w Krakowie, we wtorek 23 maja Multikino w Galerii Katowickiej, w środę 24 maja Multikino Arkady Wrocławskie, w czwartek 25 maja Multikino Stary Browar w Poznaniu, w piątek 26 maja Multikino w Łodzi, w poniedziałek 29 maja Multikino w Galaxy Centrum w Szczecinie, we wtorek 30 maja Multikino w Gdańsku, w środę 31 maja Multikino w Bydgoszczy, Pokazy będą bezpłatne, zakończone debatami, wejściówki do pobrania na stronie: Polub nasz nowy fanpage: Subskrybuj: ... Koszulki do programu dostarcza sklep _ Scenariusz, prowadzenie i opracowanie graficzne: Kaja Szafrańska Montaż, kamera i udźwiękowienie: Janusz Raczyński W wideo wykorzystano cytaty z: The Keepers 2017, Netflix źródło: youtube.comKeepers: następca Making Murderer! Dlaczego WARTO? Dokumenty proszę

Najlepsze komentarze:

mrowkoj... Bardzo mnie dziwi, że tak krytykujecie "Casting". Nie dlatego, że sądzę, że wszyscy muszą lubić to samo tylko komentarz "Nie ogladajcie, bo to jest słabe" wydaje się bardzo lakoniczny, zwłaszcza w kontekście tego jak specyficznym filmem jest ten dokument. Przyznam, że jestem lekko rozczarowana taką postawą, już chyba by było lepiej wcale o nim nie wspominać.
marta 9... Dzięki za polecenie! Właśnie skończyłam oglądać i muszę powiedzieć, że serial jest wstrząsający!
t-t.yvr... Czekam, czekam! Ja sie wykręciłem na maksa na true crime projekty od Jinxa
Queen C... Brzmi ciekawie, uwielbiam seriale True Crime :D
aga haj... będzie coś, jakiś filmik o 4 sezonie skam?
Hanniba... Naprawdę "Casting JB" Wam się nie podobał? Ani trochę? Zabawa formą, łamanie czwartej ściany, otwarta kompozycja? :)
Chudzi?... Brzmi świetnie, kolejny w kolejce do obejrzenia!
Karolin... Może zrecenzujecie nowy sezon Sense8 ? :)
Eliasz ... Netflix robi Wiedzmina. Tak tylko mowie bo sie jaram
froget6... Uwaga Netflix bierze się za Wiedzmina !

https://twitter.com/PlatigeImage/status/864787632991219712
Micha? ... Muszę przyznać, że przyciągnęliście moja uwagę :) Z serialów dokumentalnych na Netflix-ie polecam Abstract: The Art of Design.
Krzyszt... Bardzo dziwne, że się Casting nie podoba. Też jak wielu komentujących słyszałem same pochlebne opinie. Dem3000 mówił, że warto i byłem dobrze nastawiony, teraz nie wiem co myśleć. Obejrzę i się okaże.
Przemys... Jak dla mnie Casting na JonBenet było świetne i dużo bardziej mi się podobało niż np making a murderer.
Ciemna ... Na waszym kanale śmigam od niedawna i bardzo podobają mi się wasze materiały. Dodałam dzięki Wam sporo serialowych pozycji do listy "do obejrzenia" :) Co do The Keepers, brzmi bardzo ciekawie i na pewno obejrzę. Nie wiedziałam nawet, że jest coś takiego jak "serial z gatunku true crime", a właśnie na coś w tym guście (choć nieświadomie) miałam ochotę! Lecę obadać resztę filmów z "Dokumenty proszę" bo niebywale mi zaostrzyliście na nie apetyt :D
Niko... Na pewno zobaczę! Co do innych seriali, bardzo bardzo polecam
"Horace and Pete", w roli głównej Steve Buscemi i Louis C.K.
P.S to nie dokument ale i tak warto sprawdzić ;)
Beata K... Bardzo cenię sobie Twoje opinie Kaju, jednak pozwolę się z Tobą nie zgodzić, jeśli chodzi o Casting na JonBenet. Myślę, że jest to bardzo ciekawy eksperyment, w którym nie chodzi o rozwiązanie zagadki, ale o ukazanie innych aspektów takich sytuacji. Na pierwszy plan wychodzi tu społeczność - postawy i opinie ludzi, którzy choć nie mieli z tym morderstwem nic wspólnego, mają wyrobioną silną opinię, ba!, są przekonani o konkretnych, choć różnych rozwiązaniach, co dla mnie było bardzo uderzające. Dokument pokazuje, że każda z tych osób, choć nie zna prawdy, jest w jakiś sposób uprzedzona do rodziny zamordowanej, co prowadzi do niesłusznych (choć może słusznych, kto wie?) oskarżeń. Rozumiem, że jeśli ktoś oczekiwał klasycznego dokumentu mógł być zawiedziony. Mi się jednak bardzo podobało - ciekawy eksperyment społeczny, oryginalny pomysł realizacji, coś świeżego i innego :) Polecam przekonać się samemu!
Micha? ... Na pewno obejrzę - po tym jak polecaliście Jinx i Making a Murderer, biorę od Was każdy dokument true crime w ciemno. Fajnie, że Netflix to robi - liczę, że sposób dokładania nowych faktów i stosowania ich jako cliffhangerów jest chociaż trochę zbliżony do MaM.
Julia 0... Bardzo czekam, uwielbiam true crime
Micha? ... Ja się zabierałem za jakiś dokument true crime, w końcu zmotywowałaś mnie do obejrzenia the jinx :)
Litka... "Tower" i "Weiner". Co prawda to filmy, nie seriale, ale dokumenty przednie.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHfp1ZNjKYZAaG7tgmYLZfw