jakbyniepaczec ciekawostki

jakbyniepaczec ciekawostki

Historia kanału jakbyniepaczec zaczyna się w dniu 2014-10-15 13:56:55.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 506 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 22941759 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 161766 użytkowników.

TWIN PEAKS, odc.1 2, sezon 3: Oceniamy NA SZYBKO + spoileryCo warto wiedzieć o sezonach 1 i 2: Kultowe Seriale o Twin Peaks: Gdzie oglądać Twin Peaks: Polub nasz nowy fanpage: Subskrybuj: ... _ Scenariusz, prowadzenie i opracowanie graficzne: Kaja Szafrańska Montaż, kamera i udźwiękowienie: Janusz Raczyński W wideo wykorzystano cytaty z: Twin Peaks 1990 2017, ABC, Showtime źródło: youtube.comPEAKS, odc.1 sezon Oceniamy SZYBKO spoilery

Najlepsze komentarze:

PlaceHo... Zły Cooper wygląda jak Tarantino :)
AmaruPl... Ciekawy jestem jak wygląda duże akwarium :D
anty ry... Bardzo ciekawi mnie skąd można skombinować taką koszulkę :) ?
mk23456... Drzewo z głową jest ewolucją odciętej ręki Mika - tak mogę podsumować te pierwsze odcinku. Kumulacja absurdalnego bełkotu. Kompletny brak klimatu Twin Peaks za to "metafizyczne" motywy stały się kręgosłupem serialu. Drugi sezon był "pogięty" ale teraz to już Lynch parodiuje sam siebie.
Alex Ro... Muzyka poezja :) Chromatics,Lykke Li ,Paris Sisters itd perfekcyjnie wyselekcjonowana
Edyta W... dlaczego nie ma nigdzie odcinkow seri 2 od 24 do 29 na HBO bylo do 23 odcinka a dalej przeciez bylo a nie moge nigdze znalesc a bardzo chce zobaczyc
Marcin ... Ta tajemnicza mordercza postać z tego lustra to... Noomorph z Alien Covenent Ridleya Scotta! Przecież to co widać na zdjęciu wygląda jak żywcem wyjęte z obrazu Scotta. Też ma głowę z samymi ustami bez oczy i nosa.
villare... fajna koszulka :) za mało metafizyki...
Krzyszt... Bar nie nazywa się Bang , Bang . To jest Roadhouse. ... a scena z Cooperem w szklanym sześcianie jest jasno pokazana jako retrospekcja przed zabójstwem więc raczej nie jest to przypuszczenie czy też wrażenie ...
Krzyszt... Dla Coopera w poczekalni czas się nie zatrzymał gdyż jak widać się postarzał tak samo jak inni z poczekalni. Ewolucja ręki Mike'a przypomina oczywiście serce a nie mózg.
Konglom... Tartaku nie ma w czołówce ale w takim wstępie do czołówki w pilocie się pojawia. Bardzo fajne zdjęcie zresztą, zamkniętego tartaku za mgłą.
soulmyr... Kocham Twin peaks
Sabakin... warto w ogole zaczynac ogladac ten sezon jezeli nie ogladalo sie poprzednich?
Tymon t... Spoilerujcie, błagam?
Przynajmniej będziemy wiedzieć, w których momentach zamykać oczy, by nie paść w nocy na panicznych lęków sumy emanacji?
A jeśli ktoś nie lubi (odważny), niech nie ogląda psujaków?
Ps.jestem pięćsetnym adoratorem Waszej twórczości, hehe.
Robert ... Dla mnie są dwa duże minusy nowego TP - brak muzyki(!), dla mnie stare TP to przede wszystkim klimat tworzony przez muzykę (każda z postaci miała swój motyw przewodni itd, tego mi brakuje) i, o ile rozumiem argumenty to i tak jest zawód, nowa czołówka, która na pewno nie zbliży się do nieśmiertelności oryginału. Poza tym, jest ok. Widziałem już 3 odc i został mi ostatni na ten moment. Strasznie mnie ciekawi w którą stronę pójdzie fabuła, bo na ten moment aż ciężko cokolwiek powiedzieć.
Damian ... 28:03 Najbardziej trafne podsumowanie xD
Po 4 odcinkach też jestem zachwycony. Jest świeżo, ale duch starego Twin Peaks wciąż jest odczuwalny.
ksenofa... Świetny środek usypiający! Pierwszy zgon zaliczyłem podczas 28 minuty pierwszego odcinka, a w drugim walczyłem ze sobą 3 razy aż zasnąłem.
Kiribat... Tak, robić co poniedziałek, tak jak internetowo są odcinki.
Dawid... Na szybko równo z HBO go prosze
Artur K... Czego pastiszem jest "Twin Peaks" ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCHfp1ZNjKYZAaG7tgmYLZfw