Julia Kostera ciekawostki

Julia Kostera ciekawostki

Historia kanału Julia Kostera zaczyna się w dniu 2015-10-25 15:37:15.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 164 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 22687680 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 320009 użytkowników.

SMUTNY FILM :c CZYTAM HEJTY i nie tylko / YuKo


♥♥♥ ROZWIŃ♥♥♥ ________________ ♥ Ig: _________________________________________________ ♥ ask: @julia_kostera _________________________________________________ ♥ snap: julia_kostera _________________________________________________ ♥ musical.ly : @juliakostera _________________________________________________ ♥ twitter : _________________________________________________ ♥ FanPage : ... _________________________________________________ ♥ Grupa na Fb : ... __________________________________________________ ♥ MÓJ PROFIL NA FB : __________________________________________________ CZĘSTE PYTANIA __________________________________________________ ♥ CZYM NAGRYWASZ? TELEFONEM huawei p8 __________________________________________________ ♥ W CZYM MONTUJESZ? AVS VIDEO EDITOR (profeszjonal XDXD) __________________________________________________ ♥ CZYM NAGRYWASZ DŹWIĘK? TELEFONEM XDD __________________________________________________ ♥JAKI MASZ LAPTOP D MONTAŻU? LENOVO IDEAPAD 700 (polecam mega ♥ ) __________________________________________________ ♥ ILE MASZ LAT? 13 __________________________________________________ ♥ W JAKIM MIEŚCIE MIESZKASZ? WROCŁAW __________________________________________________ ♥ JAK MASZ NA IMIĘ I NAZWISKO? JULIA KOSTERA __________________________________________________ ♥ SKĄD KOSZULKA? PULL & BEAR __________________________________________________ ♥ SKĄD SPODNIE? CROPP __________________________________________________ ♥ SKĄD NASZYJNIK? CLARIE'S __________________________________________________ MUZYKA LECĄCA W TLE: "SPRING IN MY STEP" ...SMUTNY CZYTAM HEJTY tylko

Najlepsze komentarze:

Basia W...6:35 - nie 2:58 tylko 5:28 ?
Taka je...Gowniara pierdolona
Asq :3...NA CO CI TE POJEBANE ŻABY
Julia K...Nie przejmuj się Jula jesteś super❤️
Teja Ho...Jaki stary ten odcinek XD kto w 2k18? XD
Klaudia...jak się nazywa miasto co się często chowa? Częstochowa ?
Unicor ...Jesteś zajebista a chejterzy niech wypierda***ą
Maia Bi...Jesteś.mega❤?
Zuzanna...0.55 R.I.P ludzie na słuchawkach xDD
alciqsa...Kto ogląda w 2018 roku XD?
Admirab...Super fiilm ? ja nienawidzę hejtów ponieważ niektóre hejty mogą urazić kogoś a ludzie nawet o tym nie wiedzą ? dlatego ja nikogo nie hejtuję moja bratanica Klarcia była w szpitalu poniewaz jej się przepuklina zrobila ? a po powrocie bała się wody oraz trawy i fotelika teraz To Klarcia boi się wody i trawy ale mam nadzieję że jej przejdzie pozdrawiam wszystkich twoich widzów zrobisz serie jak dzwonisz do widzów ?
Mar_Tyn...O jezu. Oglądam to w 2018 roku i bawi mnie to ? nie jest to hej, ponieważ Cię uwielbiam ale twoje stare filmiki są śmieszne ??
Julia i...Jesteś bardzo fajna i nieważne co oni o tobie piszą zrobisz coś dla mnie wspomnisz o mnie w odcinku mam na imię Julia W. Dzięki
pies je...kto 2018 <3 jezu kocham ją <3
AnimeHo...Nie lubie cie ale .... Cie kocham supi filmiki
Rainbow...To ,, leci sub " To znaczy że daje ci suba to nie hejt
MARTYNA...Jak utrzymać debila w niepewności?
On: nie
Puźniej Ci powiem
Marcelk...Nie słuchaj się ich!!! jesteś fajna i masz fajne filiki (według mnie) niektóre mogą się mi albo im nie podobać ale to NIEKÓTRE !!! A reszta jest extra zaraz będe oglądać tą "Tumbrl girl" ! bo mnie bardzo ciekawi !
My?ka A...Kto w 2018?
Kuba Kw...Nie przejmuj się dla mnie jesteś super
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCh2wLfEpdd9Cqpm9RpAR4Uw