O walutach, plecakach i kleju na gorąco Q&A #14


O "Nuclear War Survival Skills" pisaliśmy tutaj: Materiał o zabezpieczeniu finansowym na trudne czasy: Artykuł Przemka o płaceniu biżuterią: Prawdopodobnie najlepszy sklep dla Preppersów w Polsce: Nasz blog: Fanpage: Facebookowa grupa dla fanów: Instagram: Dotacje w Bitcoin: 18Mk6j2mFcky1vJeiqxrZteEeuhthvRd9walutach, plecakach kleju gorąco

Najlepsze komentarze:

James L... Fajnie byłoby, gdybyś Krzysztof odpowiedział na realne pytanie: Co zrobić w przypadku wojny NATO z Rosją? Front prawdopodobnie zatrzyma się na wschodnich Niemczech lub zachodniej Polsce. Uciekać na zachód, w Sudety, dalej, czy może zostać?
Dawid K... Cement tak, ma krótki czas do użycia chyba ,że odetnie się mu dostęp do wilgoci i powietrza np wkładając do worków foliowych. Wtedy wytrzyma więcej. Ja tego nie zrobiłem bo nie miałem worków itp. Po prostu zeszło mi i całe 6 worków szlak trafił. Są twarde jak kamień. No ale za głupotę i lenistwo się płaci. :(
mono1Kp... wszystko ok, tylko środki antykoncepcyjne to właśnie "środki" a nie "leki" ponieważ środki te nie leczą bo ciąża to nie choroba... Choć w dzisiejszych czasach niektórym tak się wydaje ;)
KNOW... co myslisz ucieczkach ( transportowaniu sie ) przy pomocy rowera
Shuga... Hej. Czy bezpiecznie jest się schronić na ogródkach dzialkowych? Posiadam taka i chyba tam wojsko nie bedzie wchodzic, tak?
kamil99... Cement , cementem ale są też zaprawy murarskie w szczelnych plastikowych workach.
hmmm mm... a kiedy pokarzesz zawartość swojego plecak bob ?
drzyzan... Jak cement dobrze i szczelnie zawiniesz w foliowe worki to może leżeć kilka lat i nie zwiąże.
Jest jeszcze kwestia czy leży w zawilgoconej szopie czy na suchym strychu.
Wojciec... Krzyśku czy mógłbyś zrobić eksperyment ile opału oszczędza się używając szybkowaru zamiast zwykłego garnka? Chętnie zobaczyłbym eksperymenty na 3 kuchniach (zwykła gazowa, piec rakietowy i campstove).
Duch G... [P] Autorzy książek, filmów czy gier często przedstawiają nam wizję postapokaliptycznego świata gdzie za każdym rogiem czai się na nas bandyta gotów zadźgać nas nożem dla przysłowiowej paczki fajek. Ludzie zbierają się w żądnych jedzenia, wody i krwi szaleńców bez sumienia. Czy też podzielasz taką wizję ludzkości w trudnych czasach? Czy uważasz jednak jak Ja, że jednak będzie na odwrót i w zdecydowanej przewadze ludzie w ciężkich chwilach jednak odnajdą w sobie pokłady empatii, współczucia i miłości dla bliźniego?
?ódzka... Wozicie w swoich motocyklach jakiś zestaw edc lub macie jakiś pomysł na niego?
Jackste... Jak uchronić posiadany sprzęt elektroniczny przed EMP? Należałoby go specjalnie zabezpieczyć, czy wystarczy go zostawić w ziemiance a ta nie przepuści impulsu. Słyszałem że urządzenia są bezpieczne, jeśli w momencie wystawienia na jego działanie są wyłączone/rozładowanie. To prawda, czy mit?
Obywate... 7:15 - czy warto być łysym z Brazzers w post apo? :-D
Obywate... Wojskowy sprzęt może być. Mam np. buty opinacze, które będę nosił już piątą zimę, poza tym wszelkie wypady do lasu czy do opuszczonych ruder, na bunkry: chodzenie po rozbitym szkle, dachówkach, ceglankach, zeskakiwanie z murków. One po prostu nie chcą się rozpaść. Jeden warunek, co jakiś czas dobrze osuszę i wypastuję. Czarne tzw. desanty już są znacznie gorsze, rozklepują się i wyglądają jak szerokie flaki. Mam też bechatkę z podpinką i szalokominiarkę. Zimą do pracy ok. 2,5 km, [nie biorę samochodu kiedy posypują solą], mróz -10 i nie ma mowy, żebym zmarzł. Złego słowa nie powiem na sprzęt z demobilu a nie kosztuje drożej od łachów typowo roboczych. Na kanapki do pracy, długopis, kilka reklamówek, scyzoryk a nawet mniejsze zakupy typu chleb, browar, 2-3 bułki nic nie sprawdza się lepiej od torebki po masce słoniu. Swoją w kamuflażu deszczyk targam ze sobą już od X lat. W między czasie zmieniały się prace ale torba na kanapki pozostaje.
Jakub N... co to jest to the monbile cz yjak sie to tam pisze
????
Ancykry... "Ci którzy wpłacili dostaną ten projekt bezpłatnie"
Hahaha
wentyl ... Faktem jest, że Państwo Polskie rządzi się źle, jest nieudolne i złotówka pewną walutą nie jest, ale koniec końców i tak najmniej godną moim zdaniem walutą jest euro. Zachód przegnity jest doszczętnie, a ta wspomniana waluta...nie ma nawet własnego państwa.
fubu84... Topinambur jest złym pomysłem po pierwsze jest bardzo inwazyjnym gatunkiem, każdy rolnik jak go zobaczy to opryska Randupem , po drugie bardzo lubią go dziki i inna dzika zwierzyna takie jest moje zdanie hehe
Zwierz?... ludzie z prechistori sobie radzili to my też
999kefa... kurde.... z alkoholem to będzie ciężko...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtgwI4OVMGw_deAYE7pqcww


Domowy Survival ciekawostki

Domowy Survival ciekawostki

Historia kanału Domowy Survival zaczyna się w dniu 2010-12-18 13:11:40.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 256 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8039167 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 46702 użytkowników.