Ja,Rock! ciekawostki

Ja,Rock! ciekawostki

Historia kanału Ja,Rock! zaczyna się w dniu 2013-12-13 12:23:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 496 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4951237 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 46444 użytkowników.

TOP OWOC Marzec 2017


Zagłosuj na najlepszy Owoc Marca 2017: Zajrzyj na stronę Wpadnij na forum Daj like na FB Montaż Czasy Owoców: Zagranie nr.1 (ArQuel) 0:56 Zagranie nr.2 (Bixente) 1:36 Zagranie nr.3 (Bonkol) 2:16 Zagranie nr.4 (Delord) 2:40 Zagranie nr.5 (Graba) 3:07 Zagranie nr.6 (HighStyled) 3:32 Zagranie nr.7 (KromkaChleba) 4:12 Zagranie nr.8 (Kubon) 4:25 Zagranie nr.9 (Leh) 4:52 Zagranie nr.10 (Lempiank) 5:16 Zagranie nr.11 (Łosiu) 5:42 Zagranie nr.12 (Nervarien) 6:22 Zagranie nr.13 (UrQueeen) 6:58 Zagranie nr.14 (Bungo) 7:29 Przed Wami kolejny odcinek naszej serii Top Owoc, czyli najlepsze akcje (nie chodzi tylko o akcje w grach) w wykonaniu naszych streamerów. Zagrania przyprawiające o dreszczyk pozytywnych emocji jak i uczucie spełnienia. Na dziś mamy dla Was dziewiaty odcinek Top Owoc Marzec 2017. Jakie są zasady naszej zabawy? co miesiąc przygotowujemy zestawienie TOP Owoców/Warzyw. Wszystkie nagrania pochodzą z Waszych oddshotów, więc to jakie fragmenty wyciągniecie będzie miało ogromy wpływ na efekt końcowy, za każdym razem możecie oddać głos na osobę, która według Was zasłużyła na miano Owoca/Warzywa miesiąca, głosujecie również w wyborze Owocu/Warzywa, które zostanie dostarczone zwycięzcy/przegranemu, Owoc/Warzywo, które zostanie przez Was wybrane nie może być wręczone ponownie przez najbliższe 6 edycji, Głosowanie trwa przez 72h. W TOP Owoc Marzec 2017 wzięli udział: Arquel Bixente Delord Graba HighStyled KromkaChlebe Kubon Leh Lempiank Łosiu Nervarien UrQueeen Bungo Chcesz wpłynąć na kanał YouTube JaRock? Skontaktuj się z nami na jeżeli chodzi Ci po głowie większa współpraca. Jeżeli chcesz poprawić jakość naszych video, pamiętaj o robieniu oddshotów ze streamów jarockowców i podsyłaniu ich nam na przykład tutaj: Osoby uczestniczące w odcinku: Montaż: Aleks Grafika: Patryk Surma Lektor: Tomasz "Łosiu" Łoś Organizacja projektu: Angelika Bławat, Adam Zientarski, Szymon Roszczyniała, Paweł Krawczak, Patryk Mirosław, Daniel Stańczak, Krzysztof Dąbrowski, Profi_R12, Aleks.Marzec

Najlepsze komentarze:

Wielki ... kromka noob robi wszystkie kille z wybuchającego garnka xD
Ja Piot... Coraz mniej fajnych gier i akcji, a więcej szajsu typu HS i LoL... Co to ma być, większość muszę pomijać, bo się nie chce oglądać.
Jex... w tym nagraniu z overwatcha to nie highstyledowi należa się brawa tylko sombrze
Sandro ... Najlepsze są te akcje, których się nie zrozumie jeśli nie jest się wciągniętym graczem w daną produkcję.
hAx... To z rocket league to raczej warzywo było
Pawe? S... Jeżeli otrzymujecie tak wiele shotów z LOLa, to zróbcie osobny cykl- TOP owoc LOL edition. W innych grach zazwyczaj widać dlaczego zagranie zostało wyróżnione, w przypadku lola nie, jeżeli się go nie ogrywa. Szkoda materiału. Jasne, Ci streamerzy również są w Waszej grupie, więc ostracyzm polegający na tym, by w ogóle ich materiałów nie wstawiać byłby nie ok, ale na Waszym miejscu rozważyłbym dla nich osobną kompilację. ;)
Kacper ... Odcinek zaczyna się w 3:08 ;)
MiPiFrW... gdzie jest Mateuszek? gdzie M K K R 3
3zipsof... jak można grać w lola?! to nudne i jeszcze shoty z tego robią pff
Dominik... bonkol najlepszy. :)
Reskin... kurcze z lolem jest taki problem że to gra którą ciężko ocenić w tych kompilacjach (trochę jak hearthstone ) tylko osoby które same grają mogą docenić zagranie a co z tym idzie tylko takie osoby głosują na danych streamerów i podchodzi to pod ranking popularności a nie top plays. w przeciwieństwie do np fpsów w przypadku takiego cs'a nawet mało ogarnięta osoba może docenić takie zagrania za reakcje lub pomysłowe zagranie i raczej pod tym względem powinny być shoty dobierane.Rozumiem że lol to jedna z regularnie ogrywanych gier na jarocku ale i tak powinniście lepiej te shoty filtrować żeby nie zapychać materiału na siłę z wrzucić same warte uwagi perełki, mi np to że ktoś trafił idealnie kartę lub zrobił coś co się oczekuje od normalnego gracza nie imponuje.
osobiście wolałbym żeby top owoc i top warzywo nie składało się z np 14 shotów z których tylko niektóre są naprawdę dobre a z chociaż 8 naprawdę wartych uwagi
Xeno GA... dziewczyna na flashu najlepsza
Soylent... ale mu predykszyns zajebał
Nikodem... wkurzają mnie dźwięki klawiatur mechanicznych u streamerów z lola XD
Smok... I znów przez prawie cały odcinek lol i hearthstone...... to się robi irytujące.
Grzebyk... te akcje z lola to sa po prostu nudne bo na porządku dziennym..
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCxusuyPwBPf_8gHlYLlR7Zw