sietra ciekawostki

sietra ciekawostki

Historia kanału sietra zaczyna się w dniu 2006-08-12 16:33:36.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 227 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11288396 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 75380 użytkowników.

Okrzeszyn Urbex Kopalnia Węgla |URBEX #102|Subskrybuj: Wejdź na FB: Po raz kolejny, wspólnie z Leonem: weszliśmy do podziemi :) Tym razem eksplorujemy opuszczoną kopalnię węgla w Okrzeszynie. W środku można natknąć się na pozostałości obudowy kopalnianej. Niestety, jej stan jest tragiczny. Kopalnia składa się z kilku poziomów, nam udało się wejść na trzy. Wejście na dolny poziom zostało zalane, natomiast wstępu na wyższe kondygnacje broni zawał i nieprzemierzony chodnik. Na samym spągu leży pełno odspojonych głazów i resztek obudowy. Spora część korytarzy jest zalana, a do tego czuć wyraźny zapach siarkowodoru. Jednak, to co jest najciekawsze, to historia Kopalni. Nie jest ona do końca znana. Szczątkowe informacje wskazują, że w latach 50 tych, przez krótki czas podjęto tu próbę wydobycia uranu dla Zakładów Przemysłowych R1 w Kowarach.. PS: W filmie widać, że nie mam na głowie hełmu. W połowie drogi zorientowałem się, że go zapomniałem. Niestety, eksploracja wypadła w niedzielę i wszystkie mijane sklepy budowlane były zamknięte. Tak czy inaczej, nie zachęcam do wchodzenia w takie miejsca bez odpowiedniego zabezpieczenia. Sponsorem wyprawy jest firma Maripoll: Muzyka: Kevin MacLeod: Intermission Tenebrous Brothers Carnival – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: ... Wykonawca: Kevin MacLeod: Long Note Four – na licencji Creative Commons Attribution ( Źródło: ... Wykonawca: Okrzeszyn Urbex Kopalnia Węgla |URBEX

Najlepsze komentarze:

Monte T...Przyjedź na Kopalnie Mysłowice na Śląsku ?
Waclaw ...Lapie mnie klaustro od samego patrzenia na film z kamery pod samym sufitem
PLKamyk...już w drugiej minucie bym spierdzielał :D
Leszek...nie upad na góre tylko pochylnia troliki
Tymoteu...Pare kilometrów od miejsca gdzie mieszkam a nawet nie wiedziałem że tam kopalnia jest
Marcin ...Co do tych pająków to są również inne bardzo jadowite jeśli nie bardziej nazwy nie pamiętam ale występuje na każdej łące w naszym kraju barwa półprzezroczysta długość bodajże kilka mm ale nie chcę wprowadzać w błąd ich jad powoduje paraliż danej części ciała gdzie został człowiek ukąszony na kilka godzin
Keino...te dialogi leona xD
Rafa? M...Przerobiłem 26 lat na dole nieraz musiałem tam włazić w różne opuszczone i niebezpieczne wyrobiska.Lubię zwiedzać jaskinie i inne dziury,ale tu chyba bym się nie zdecydował wejść.Mogło was zabić odspojenie się skał,wspomniany tu siarkowodór,tlenek węgla jak i niska zawartość tlenu.Zbyt wiele zagrożeń.
Artisti...Klaustrofobiczne i nieprzyjemne, a na deser pająki. Czuję, że to by mnie przerosło! Gratuluje odwagi, ale zejście bez kasku to jednak trochę nieodpowiedzialne było! Pozdrawiam :)
Mystery...Ja -- lubie opuszczone miejsca, tez tam pojade (mysli) "wezme to to, samochod, benzyn...." a tu nagle pokazane 300m2 pajeczyn i 80 pajakow.....*jebac to miejsce, zostaje w domu"
Taki Ta...Sponsor wyprawy? To za swoje grosze zrobic wyprawe szkoda? Slina w gardle by stanela gdybyscie nie zarobili.
realist...O kurczę. Człowiek, by się w życiu nie spodziewał, że takie pająki siedzą na skałach. Brrr... Leon jest, widzę, bystrzacha. Faktycznie jadowite zwierzątko :) Dzięki za tę wiedzę i za to łapka w górę, ale łapka w dół za ryzykowanie życiemi łażenie pod setkami ton skał! Po co aż tak ryzykować....?
Kristof...Za nic bym tam nie wlazł.Szacun
Punishe...Miałbym schize tam zejść, szacun.
wujek d...Czym te pająki się żywią??? Ano turystami co zapuszczają się do ciemnych korytarzy... Gdzieś na końcu tego korytarza czai się wielki pająk matka.
Si?gaj?...Jak chodzicie po różnych kopalniach zwłaszcza węgla polecam się rozglądać po żyłach węglowych, bo mogą być skamieliny różnego rodzaju liści
Mys?aw...wybiera ktos sie do Zakopanego ? z checia oprowadze po tutejszych melinach :)
Transim...Skyrim elders scrolls
Daniel ...to dronem sie nie sprawdzi co tam jest?
Pawo...wyprawa z Leonem ? :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCT9zYFAKPIor6eJRh_yZLYw