Daily Gimplog #23 Środa Używki tomasz gimper działowy


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PEhnlQSFoiYNajlepsze komentarze:

Merdols... Oo gimper ile dostałeś Hajsu za reklame nutteli
Puszuki... Machasz tymi ręcami jak popierdolony xd
Beziimi... najlepsza faza jest po naturalnie wyhodowanej indice typu ak47 albo white russian :)
Sadzić Palić Zalegalizować !!!
TesterS... u mnie 1g lata po 40 to jest kurwa żenada gdzie wcześniej mam na myśli 4-6 lat temu po 20 do 25 max .. może nawet mniej zależy jaka baczka :(
Devorat... Ja pierwszy raz się nawaliłem (z opowieści mamy i taty) w wieku 3 albo 4 latek już nie pamiętam. Mama na sylwestra była w pracy a tata siedział ze mną samemu i mnie pilnował, a że nie miał kompana do picia to nalał mi szklankę szampana. Mama wraca z roboty a ja turlam się po podłodze jak bączek i się przewracałem :D Potem pierwsze piwo (jakiś pijaczek z pod sklepu na kupił) wypiłem chyba w wieku 11-12 lat z kolegami na spółę (chyba nas było 10). Wcześniej to od czasu do czasu tata mi dawał usteczka zamoczyć w piwku :) Zacząłem dość wcześniej pić i nie jestem alkoholikiem a nawet bym powiedział że jestem jego absolutnym przeciwieństwem nawet jak jestem na jakiejś imprezie czy w klubie to często nie piję bo nie mam ochoty. Ale też mam takie dni że lubię sobie łyknąć co nie zmienia faktu że nie uważam za słuszne zapijania problemów czy smutków bo to tylko pogarsza sprawę. Jak to mówią wszystko dla ludzi ale z głową i z umiarem.
KiritoX... też mam NuteLLe ona żądzi wymiata jest zaje tak jakby
Pako... Bardzo dobrze gadasz )
De Snoo... wkoncu ktoś kto mądrze mówi na temat "babki" i ma te same poglądy na ten temat.
Zwłaszcza patrzac na to ze jestes wyzej postawiony(youtube) i bardziej wyedukowany jeszcze bardziej umocniłem swoje zdanie na temat ganji :P
MrBorsu... Źle porównałeś marihuane i fajki, ktoś kto pali 1 paczek dziennie nie równa się z osobą która jak mówiłeś jara trawę raz w miesiącu, mam znajomych którzy palili dzień w dzień (małą ilość) trawę i nie dało się z nimi rozmawiać, nigdy nie masz pewności co jest w tym gownie co kupiłeś od kumpla .
Jakubek... Tia jarać szlugi można jarać przed 18-nastką a sprzedają to po 18-nastce
J S... Nie pije nie pale nie przeklinam . Kur*a papieros wpad mi do wódki
Adam Ko... Bo wcale nie było martwych jak ktoś się zjarał maryhą, człowieku ty pomyśl co ty piszesz !
KLATKER... Owszem, leczy raka oraz stwardnienie rozsiane. California Pacific Medical Center udowodniło to testując ją na zwierzętach z nowotworami.
Tymoteu... leczyć nie leczy . Ale jest najlepszym i najzdrowszym środkiem znieczulającym i jest jedynym lekarstwem na stwardnienie rozsiane .
Fridaye... Wiesz co to stereotypy? " po tym jak ktoś przez jakiś czas bierze lekkie narkotyki po jakimś czasie sięga po twarde narkotyki , dlatego że szuka jeszcze lepszych doznań " - proszę. Brak legalizacji utrudni dostęp? No nie powiedziałbym, wręcz przeciwnie brak legalizacji sprawia że państwo nie dostaje za to ani grosza, a z akcyzy na marychę kręciliby porównywalnie duże pieniądze jak z alkoholu.
1Sindu1... Odnośnie 1) Po alkoholu zdarzają się podobne sytuacje, prosta sprawa, jak się przesadzi z tym ile organizm może znieść (a skoro piszesz koło szkoły to wnioskuję, że jednak niepełnoletni) to skutki mogą być przykre, co możemy obserwować w związku z alkoholem dosłownie na ulicach. Odnośnie drugiego, to nie wiem, bo nie mam takich informacji, czy sięgnie czy nie sięgnie. A do poza tym, to istniałoby to na zasadzie alkoholu, do 18 (teoretycznie) nie sprzedajemy. Pozdro
donc18... youtube.com/watch?v=fN1ONolFYcw