Kuba Wątły TV odc 19 Albo wszyscy, albo gówno z tego będzie Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8WMHtGaSrx8Najlepsze komentarze:

Jan Fed... Panie Kuba chuj to brzmi dumnie to tylko pisiorek pozdrawiam
Anna Ka... Drogi Kubo, prosze nie idealizowac Mediow zachodnich. Niestety mylisz sie co do Mediow zachodniej Europy. Prosze o lepsze recherche. Media na zachodzie "trabia" od conajmniej 2 lat w trabe politycznynego Estabilshment. Najgorzej jest w Niemczech. Ale rowniez na tej fali jada Media we Francji jak i innych krajach europejskich. W Niemczech coraz wiecej ludzi odchodzi kompletnie od Mainsteam Medien. Nie mozna ich zniesc. Panuje kompletny Brak krytycznych glosow .Przerazenie
Mark 13... Armia PiSu hehe widze znowu te glupoty lansujesz.
grebows... Jest już 20 odcinków, czas popracować nad jakością obrazu i oprawy :]
gryzu 1... Anarchiści dawno mawiali "To nie społeczeństwo ma się bać władzy to władza ma się bać społeczeństwa".
Zbignie... Ciekawe, warto posłuchać. ( tryb kamery odwrócony, na wschodzie najwięcej protestów ;) )
Bart?om... Masz coś do Lublina, chłopczyku??
Mopem C... Z całym szacunem, ale widzę tu niekonsekwencję u Pana Kuby. Teraz twierdzi, że czarny poniedziałek coś dał i przestraszył władzę. Natomiast w kilku filmach poprzedzających owe wydarzenia twierdził z uporem godnym maniaka, że ustawa antyaborcyjna i tak nie przejdzie, bo to tylko temat zastępczy :-) Jeśli więc tak jest, że to był temat zastępczy z góry skazany na pożarcie, to ...jaka zasługa czarnego marszu w oddaleniu tego projektu :-)))) ? Może się nie znam, ale...tak sobie pytam ;-)
Adelajd... p. Kubo Wątły 50% obywateli czyli 15mln nie poszło na wybory bo mają dość wybierania mniejszego zła. Przyglądają Zandbergowi i Kukizowi- dają jakąś nadzieję. Nic nowego Pan nie mówi polecam "Nasi okupanci" Boy Żeleński
Mak Gaj... super materiał, jak zawsze dzki; aha i nie promuj żadnych ch...ków z Lublina czy Pcimia górnego. Niech się produkują w tfenie czy polsacie, których poziom dziennikarstwa sięgnął dna.
Gównojad hoser: haha ale mnie ubawiłeś. Jechać z tą czarną mafią...
Igor Cz... Szczerze - jest Pan zbyt arogancki Panie Wątły.
Seba... Mówiąc pseudopolityk z Lublina,to o kogo w końcu chodzi?
Glitch ... Wy Wątły nie macie pojęcia o "komunie". Takie porównania obecnej władzy obraża polskie władze PRLu.
Micha? ... Kuba. Nie poszedłem z nauczycielami 10 X. Wiesz dlaczego? Bo partyjne szmaty się tam pojawiły.
Leszek ... Witam.
Czy istnieje szansa by zmoczyć ryj wspólnie z Tobą?
Czarny ... 15 października przyjdą razemowcy, narodowcy i kilkaset niezależnych. Niestety nic z tego nie będzie. Stąd trzeba spieprzać, bo nie ma już żadnej nadziei na realną zmianę.
artek m... co do nauczycieli to się nie zgadzam! to od lat najbardziej rozbestwione środowisko nierobów ! dlatego akurat im nie pomogę!
Ela Las... przy marszu KOD Kubo mowiles, ze politycy won, narodowcy won itd. Chyba jednak, nikt won, wszyscy przeciw-razem! Dzielac ludzi na sorty, niczym nie roznisz sie od kaczki. Apropos swiadomosci spolecznej i spoleczenstwa obywatelskiego, to jest to skutek nauczania religii od przedszkola. Dzieciaki sie pytaja , co je zygota i gdzie ma dusze, a nie interesuje ich, dlaczego wazne sa wybory i kogo nalezy wybierac do wladz. Jakie sa sysytemy spoleczne, ustroje itd.
krakrai... Kukiz i Palikot przesrali słuszną sprawę i NIKT już nie uwierzy w antysystemowość. Nikt też nie nabierze się na "solidarność", bo ta stałą się synonimem solidarności w walce o koryto. Wydaje mi, że politycy już na zawsze podzielili społeczeństwo. I chuj z tego będzie...:(
Charlie... Kuba, wrzuć link do tej mapki ?
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.