Kuba Wątły TV odc. 20 o tym, kto nasłał Macierewicza Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=X00fxCbQ4wENajlepsze komentarze:

Pawe? W... Co nadają na falach średnich ?
Artur S... Kaczyński broni swoich bo sam jest "Mocno Zdeformowany"......
SaycoRa... W kwestii offsetu - nieprawdą jest jakobyśmy od Amerykanów nic nie dostali za zakupienie ich F-16.Otrzymaliśmy dostęp do kosmicznej technologii...Opla Astra.To nie żart - Opel należy do amerykańskiego General Motors.
Tomasz ... Pokaż Pakwę !
KerG... wstawka zdecydowanie za głośna !!!
Przem M... akustyka mieć nie musisz, ale ogólnie dźwięk do dupy
Zofia S... HEJ! HEJ! KUBA SCISZ TTEN SYGNAL !!!!!!!!
SirFlit... Jeśli chodzi o św. Antoniego polecam :
https://www.superstacja.tv/program/nie-ma-zartow-tomasz-piatek,6424078/
Krzyszt... PiSowcem nie jestem i katolicyzmem gardzę. islamem też żeby było jasne. ale czuję że jeszcze będziemy Antkowi dziękować za obronę terytorialna. punkt widzenia nie do obronienia no chyba że się ma informacje do czego zmierza świat zachodni.
Krzyszt... panie Kubo w załączeniu link ze strony Białego Domu noblisty po fachu naszemu nobliście.
proszę zbadać temat i jak pan zrobi odcinek o tym to następne już powinny być o uprawie kartofli na dachu bloku z wielkiej płyty itp. wygląda pan na porządnego czleka po ilości wejść nie sądzę że nasłał pana Soros. pozdrawiam serdecznie i życzę szczęścia. to co się dzieje w Polsce to pryszcz przy tym co czeka świat z plastiku i kodów binarnych.
https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/10/13/executive-order-coordinating-efforts-prepare-nation-space-weather-events
Joanna ... Dla mnie możesz jarać cały czas, nie interesuje mnie co robisz, jestem zafrasowana tym co mówisz, mam poczucie, że otwierasz dla mnie z każdym kolejnym wstąpieniem nowe drzwi...
poklask... poprosze troche głośniej kwestie mówione. ewentualnie ciszej wejściówkę na słuchawkach jest duża różnica w natężeniu dźwięku
Charlie... Palenie szkodzi kurrrr
Poza tym ten przykład z dochodami od 2000 jest o tyle przekłamany, że podatek PIT liczymy nie od 2000, a od mniej niż 1000ca (większą część ZUSu się odlicza od podatwy opodatkowania, czyli 2000 właśnie).
A tak poza tym - bardzo interesujące tezy głosisz Waść. Kontrowersyjne, ale bardzo ciekawe.
Art Zet... Wielki "dziennikarz" dał się wkręcić:-))). Może panie "dziennikarzu" zacytujesz większą część wypowiedzi Jarka? Nie sądzę, musiałbyś wykazać się rzetelnością, a to ponad twoje możliwości intelektualne.
Anna Ka... Męczy mnie Polska...
Creativ... Kuba lubię ciebie posłuchać ale nie wal memami z "zarabiam 2k zostaje mi 400 zł" bo to nawet na wykopie obalają w 5 sekund takie populistyczne brednie. Poważne źródła ziom a nie "memy.pl"
Grzegor... Tępy chuj! (autor mema) VAT liczy się od kwoty brutto a nie kurwa netto. W 519 PLN jest 97 a nie 119 PLN więc zostaje ci nie 400 a 422PLN - więc nie narzekaj. ;)
Aleksan... Moim zdaniem cel wypowiedzi Kaczyńskiego był dwojaki. Wkurzyła ona większość Polaków, ale bynajmniej nie wszystkich. Część elektoratu PiS przyjęła ją z nadzieją. Osoby o skrajnie konserwatywnych poglądach były rozczarowane, że ustawa zaostrzająca prawo aborcyjne została zdecydowanie odrzucona, prawie 400 posłów głosowało przeciw! Zapowiedź nowego projektu ustawy to próba odrobienia strat poniesionych w wyniku głosowania nad aborcją. Ale myślę, że posłowie nieprędko wrócą do tego tematu, Kaczyński powiedział, że "potrzeba czasu". Może za kilka miesięcy, a może kilka lat.
Mother ... cholera czekam w SS kiedy Kuba wróci a tu cisza - i przez przypadek znalazłem kanał na YT - fajnie - może nie zawsze się zgadzam z tym co mówisz ale oglądam i życzę powodzenia
Adelajd... Panie Wątły do wypowiedzi należy dodać, że z nieoficjalnych ale pewnych źródeł wiadomo, że p. Kaczyński i p. Szydło chcą zostać rodzicami chrzestnymi dzieci zdeformowanych i każdej odważnej matce dają 100 tys. i order Matki Polki
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.