Kuba Wątły TV odc 21 o braku wzajemnego zaufania Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PKI3ynyHjSkNajlepsze komentarze:

kralewn... Ten kraj to gówno za przeproszeniem, katozjeby i kler plus PISS, to co się w nim wyprawia zakrawa pod sąd wojenny.
Radgard... Biskup nie jest Polskim biskupem tylko namiestnikiem Watykańskiego ciemiężcy tego narodu.
Polacy to Słowianie Kuba i tylko Słowianie.
Reszta to mieszkańcy guberni Pospolitej i to tak pospolitej jak papier toaletowy w kiblu.
Bo Polska przestała być Polską jak stała się Rzeczpospolitą jak wyżej wymieniony papier.
Radgard... Ale pojechałeś Kuba......
Jak ktoś się pokazuje na tle dupek albo butelek to chyba wie co robi ?
Polacy są jak małpy i jak widzą banana to zawsze przyciągnie ich wzrok.
Adam Wa... Kuba to dobry ziom :).
Cz?owie... Herszt watykański-nasz zaborca woził się tylko prywatnym tramwajem, a także zrobił pokazówkę po prywatnej autostradzie . Co to za promo tej bandyckiej sekty? A co to za różnica, czy biskup polski, czy nie? Każdego purpurowego bandytę do Hagi, bo tak się ze zbrodniarzami postępuje. Ja się nie dam zmanipulować świętojebną mordą klechickiej sekty-kolejną mordą. Mordą, która ma ogłupić lewaków i zabezpieczyć sekciarzy na wszelki wypadek, a także dać wpływy w cywilizowanej części świata, gdzie lewaki mają wielkie wpływy. A czy w czasie, gdy Pius święcił bydlakom nazistowskim karabiny, to Kolbe nie dogorywał w kacetach? Biedny głupek, który tylko dał pożywkę propagandową bydlakom. Dziś jakoś klechictwo nie wyciera sobie mordy Piusem. Gdyby Hitler rozbił bank, to Pius byłby tłuczony na faszystowskich monetach. No kurwa mać! Tylko niepodległa Polska!
Ertix... Może mi ktoś wyjaśnić na czym polega ''sukces'' Nowoczesnej w sondażach?
Bez urazy dla ich sympatyków, ale ja bym w życiu na nich głosu nie oddał. Czemu? Ponieważ imo nie mają nic ciekawego do zaoferowania, a robią niemal dokładnie to samo co PO (takie PO 2.0.). To partia dla przedsiębiorców, ale nie dla zwykłych ludzi którym przede wszystkim zależy na kwestiach społecznych, a nie ekonomicznych. Możliwe, że mam złe wyobrażenia odnośnie tej partii (nie raz już mi ktoś to mówił), jednakże naprawdę nie wiem co w nich ludzie widzą. Rozdzielenie KK od państwa powinno być przecież czymś oczywistym, a nie czymś na czym dana partia mogłaby się wybić, a wydaje mi się(!), że to jedyny powód na którego ludzie oddają głos na .N.
Lord Ex... 3mam kciuki Panowie
My Sick... Ktoś mądry kiedyś powiedział : "Wlewają w nas ten jad nienawiści i ci z lewej i ci z prawej, tylko po to abyśmy żarli się nawzajem, wyzywali i bili między sobą. A oni? A oni , zawsze się dogadają, będą kraść, bogacić się i będą z nami robili co tylko będą chcieli i powiedzą, że to wszystko w imię demokracji".
My Sick... co się tyczy plucia przez internet to widzę mr. Kuba przoduje...
Ciastek... Cały ten społeczny "kanał" zaczyna się już w najprostszych sprawach. Spróbujcie wysiąść z mpk, nim chcący wsiąść was wepchną do środka....nie szanujemy się kompletnie i ci na górze to widzą - zatem traktują nas jak bydło...i w pewnym sensie mają rację. Zacznijmy od siebie, sąsiadów, od pomocy sobie w prostych sprawach, zacznijmy se sobą rozmawiać a nie na siebie szczekać, patrzeć z zazdrością i knuciem pod nosem "pewnie złodziej albo ma układy" itp. TU należy zacząć. A jak to ogarniemy, spuścimy układzikowi taki wpierdol, że się nie pozbierają.
Mateusz... Drogi Kubo.Cieszę się,że pojawiłeś się z programem na YT i w końcu możesz mówić bez ograniczeń.Ale mam obawy,że tutaj będziesz przekonywał przekonanych.
Natomiast w Superstacji docierałeś również do publiki"potrzebującej otworzenia głowy".
(Np.moi rodzice,dzięki Tw programom doznali niemal iluminacji:))
Mam nadzieje,że pojawisz się jeszcze w jakiejś"mainstreamowej"stacji.
Teresa ... Społeczeństwo obywatelskie trzeba budować, tylko jest to bardzo trudne. Właściwie jesteśmy nieustannie indiktrynowani a najbardziej przez duchownych KK, bo zaczynają już od przedszkola.Chyba wszyscy obywatele muszą jednocześnie odczuć "dobrą zmianę"aby sią z tego letargu obudzić. Serdecznie obu Panów posdrawiam
krakrai... Sprawa z CETA właśnie się rozstrzygnęła
Czas Kuba dać sobie siana. Nikt z was nie zmieni tego, ze jest niewolnikiem.
angalaa... Europosłanka PiS uzasadnia, że mieszka w małym mieszkaniu i potrzebuje środków na zajęcia terapeutyczne dla córki. Domaga się też dodatkowych rent dla dzieci - podaje portal OKO.press.

Redakcja portalu dotarła do akt spraw o zadośćuczynienia dla bliskich ofiar katastrofy smoleńskiej. Gosiewska chce ugody i wypłaty: po 1,25 mln zł zadośćuczynienia dla siebie i każdego z dwójki dzieci oraz po 400 tys. zł odszkodowania. Dodatkowo wnioskuje o przyznanie każdemu z dzieci 72 tys. zł wyrównania renty i dodatkowej renty w wysokości 2 tys. zł miesięcznie.

W piśmie, do którego dotarł portal, Gosiewska uzasadnia, że mąż "w momencie katastrofy znajdował się u szczytu kariery", planował też start w wyborach do Parlamentu Europejskiego, "co wiązałoby się z olbrzymim awansem finansowym – jego uposażenie wzrosłoby dwukrotnie".

Beata Gosiewska, która od 2014 roku zasiada w Parlamencie Europejskim, w ubiegłym roku zarobiła ponad 97 tysięcy euro. Zadeklarowała też oszczędności w wysokości 1,4 mln zł i 107 tys. euro. Posiada także papiery wartościowe na kwotę blisko 290 tys. zł. Gosiewska podaje też, że razem z dziećmi mieszka w mieszkaniu należącym do matki Przemysława Gosiewskiego o pow. 48 mkw.

Rodzina Gosiewskiego po katastrofie otrzymała po 250 tys. zł zadośćuczynienia (razem 750 tys. zł), plus 40 tys. zł jednorazowej pomocy od rządu. Kancelaria Sejmu wypłaciła też żonie 100 tys. zł odszkodowania. Dzieci otrzymały po 2 tys. zł renty (będą ją dostawać do 18. roku życia lub ukończenia nauki). Fundacja na rzecz Polskich Związków Kredytowych przyznała też dzieciom stypendium w wys. 2,5 tys. zł miesięcznie (wsparcie miało być wypłacane od 2010 do 2013 roku). Syn i córka dostali też rentę od ZUS-u w wysokości 2,5 tys. zł miesięcznie. Beata Gosiewska zauważa jednak, że renta została zmniejszona. "Dotychczasowa renta 1846 zł brutto nie pozwala na kontynuowanie zajęć terapii sensorycznej" - przekonuje.
Wlo Ka... kiedy przestaniesz mowic i zaczniesz cos robic? bo krytykowac to kazdy moze
Wiolett... Dobrze, że się wkurwiasz... Bo przecież w tej obsranej rzeczywistości, ktoś, kto się nie wkurwia, żyje w nieświadomości. Albo w świadomości wybrakowanej
Wiolett... Dobrze, że się wkurwiasz... Bo przecież w tej obsranej rzeczywistości, ktoś, kto się nie wkurwia, żyje w nieświadomości. Albo w świadomości wybrakowanej
Grzegor... Sęk w tym, że ludzkość jest tragiczna, nawet jeżelibyśmy doprowadzili do społeczeństwa obywatelskiego, zawsze to się odwróci, gdy pojawi się nowy 'prorok' dobrobytu...
Mopem C... Szczęka mi opadła na reakcję Pana Kuby z 2:30......Człowiek za kamerą pół żartem pół serio wtrącił, że to nie tapeta, tylko oryginalne flaszki, a Pan Kuba rzucił się do kamery z mordą, żebyśmy skupiali się na tym co mówi, a nie na tle.. Nosz kurwa pierdolona mać, to było słowa te skierować do Pakwy, a nie do odbiorców, których zjebał jak szmaciarz konia. Jakieś problemy ze zrównoważeniem psychicznym ?
Zbyszek... nadal uważam że talent jak krew w piach. zamiast ze swoim przekazem wg możliwości starać się dotrzeć do jak najwiejszej ilości ludziów to q w skorupe i na internetach. wal się
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.