Kuba Wątły TV odc. 27 o onioniźmie i buractwie Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_esSoo9AVu8Najlepsze komentarze:

Pawe? W... Gdy widzisz IP to tylko widzisz?
maria L... dwóch buraków pierdoli o cebuli
maria L... większego debila nie słyszałem:):)
Radgard... Dron dla naszej armii narodowej
https://www.youtube.com/watch?v=Zq5ovvfUCu4
Piotr W... Infografika z orzełkami jest odwrócona. Cebularze w Polszcze, buraki w USA.
sofrono... Wkurzaąjcy, przeszkadzający typ.
Sznajde... 35% głosowało na pis czy 35% z oddanych głosów poszło na pis (czyli realnie uwzględniając frekwencję jakieś 19%)?
W USA nie ma buractwa, jest rednekizm.
SuperAi... Więcej osób głosowało na Clinton, ale oni mają jakiś porąbany sposób wyboru przez elektorów.
I TLEN... Jeśli mówicie że Trump jest elitą systemu politycznego w USA to nie warto was oglądać, bo gadacie głupoty wyszywane przekleństwami i mocnym słownictwem dla poklasku.
Podobną głupotę usłyszałem od was o Kukuzie który według was poszedł do sejmu dla hajsu. Tak, poszedł dla hajsu i zrzekł się subwencji partyjnej, ciężkich milionów. Brawo, żelazna logika panowie. Uważacie się za znawców polityki, obrażacie i pouczacie "cebulaków" a sami się od tych cebulaków wiele nie różnicie.
Mateusz... 1. Afera mailowa związana z przestępstwami etatowej kryminalistki Hillary Clinton - media wrzeszczą o kobietach Donalda Trumpa. 2. Środowisko Clinton mocno związane od lat z Gazpromem - media straszą prorosyjskością Trumpa, który po prostu nie chce wywoływać konfliktu zbrojnego z Rosją. Te i inne absurdy propagandy nie przeszkodziły Donaldowi Trumpowi zostać 45 w historii prezydentem Stanów Zjednoczonych. Piękna sprawa :)
orby le... patriotyczna pieśń
https://www.youtube.com/watch?v=PKh68MFd2Do
dexs 9... Szmaciarz lewacki wątły znów wyzywa ludzi od buraków . Sam jesteś burak idz się wypłacz gównie wyborczemu buraku.
Zbyszek... klasa robotnicza w USA wybrała populistę, ale jednak miliardera, człowieka sukcesu. W Polsce klasa robotnicza głosuje na populistów, ale bez osobistych sukcesów. Jaki z tego wniosek :-) pozdrawiam
Mark 13... Bo miliarder przeciez nie moze byc anty establishmentowy bo ty tak stwierdziles posmiales sie ze swoim kolega co sie chowa za kamera na utub i koniec dyskusji buahaha do tego pierdolisz cos o Kukizie ze bierze jakas kase i mowisz " ponoc nie sporawdzalismy tego"...no ja pierdole ty taki zabawny jestes czy tak ci ciezko w zyciu ? glupoty do kamery gadac latwa sprawa ale wez pogadaj np z Prof Chodakiewiczem albo Kukizem na zywo zobaczymy czy tez bedziesz taki kozak bo na razie to wiecej fantastyki w tym co mowisz i jakis domniemam pseudo intelektualnych wypocin.
Piotrek... Co wy z tą Rosją!? Rosja jest słaba tylko buja się w rytm Chin, Ukraina to żeton którym Putin chce pokazać USA że od czasów kryzysu w 2008 roku są słabsze i teraz to jest ich strefa wpływu i jeśli chcą konkurować z Chinami podczas ustanawiania się nowego porządku sił na świecie to mimo iż Rosja nie jest silna to jest geopolitycznie potrzebna do tego USA... Amerykanie nie wycofają się z Europy bo to będzie oznaczało wprost upadek USA jako światowego Hegemona i jeśli będzie chciała kiedyś ten tytuł znów dzierżyć to będzie musiała na nowo wchodzić do Europy wojną a to im się nie opłaca, nie po to była 1 i 2 wojna światowa bo o to w niej chodziło, o dominację nad szlakami morskimi a Chiny teraz kwestionują je i próbują zbudować nowy jedwabny szlak co oznacza że USA jako imperium morskie jest zagrożone. Tak więc radzę się nie podniecać bo czy Clinton czy Trump polityka międzynarodowa wypływająca wprost z geopolityki niczym się nie różni.
Marek S... Ogólnie na wiele spraw mam podobne poglądy, przez co fajnie mi się słucha tych nagrań, ale jednego "nie zniese".
Panie Kubo, jak brak Panu na jakiś temat wiedzy, to proszę przed wypowiedzeniem się zasięgnąć gdzieś informacji, albo zaniechać wymądrzania się. To odnośnie tych bredni o F16 "na lawetach". Wystarczyłoby teraz wrzucić link do jakiegoś artykułu z czasów gdy wprowadzano te samoloty na stan, czy jakieś zdjęcie, żeby zrobić z Pana idiotę.
Jak pozostałe swoje wywody oparte są na tak samo rzetelnym researchu, to dziękuję uprzejmie.
Trzewik... Łapka w górę i niech seans się rozpocznie na dobre
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.