Kuba Wątły TV rozmowa z red. Tomaszem Piątkiem Kuba Wątły TV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UIebv5zNkRcNajlepsze komentarze:

ziutek ... Wątły,weż nazwij po imieniu sprawę!!!! Przecież to orzeł piastowski!!!! :D uciekło Ci w tył głowy,czy jak?
Babcia ... P.Tomku, gratulacje! Niech Pan uwaza na siebie. Z Antkiem nic nie wiadomo!!!
Primo G... "Poglądy ludzie mogą zmieniać, to jest naturalne. Ważne żeby trzymać się jakichś wartości." BRAWO PANIE TOMKU !!!
3GUD5U... Udostepnione W IRLANDII!!!!
Pawe? W... Agentura!!!!
Hubert ... Buczy bo mało hery
Jan Sch... TO JEST WIELKI PISARZ NIEZNANEJ SŁAWY. ŁADNIE MU WALI W DEKIEL.CFELU REGANOWI TO CHEŁM Z ROGAMI ZAKŁADALI I DOPIERO MUZYKA Z KOMENTARZEM. SŁYSZAŁEM ŻE MACIEREWICZ WALIŁ W DUPSKO KOMORUSKIEGO.ALE ALE WYRUCHAŁ BOLKA W PYSK NA SKALE.
inhuman... Ciekawe ile z tego co pisze jest w stanie udowodnić, jeśli cała jego twórczość jest tak wiarygodna jak sprawa Luśni to życzę powodzenia. Co do pozwu to już jest.
Adamus1... Wydaje mi się, że niezależnie od naszych własnych poglądów potrzebna jest pewna mapa poznawcza i realizm w ocenach, PO nie przegrało przecież dlatego, że nie realizowało skrajnie lewicowej wizji polityki ala Krytyka Polityczna - jak zapewne chciałby pan Piątek, a dlatego, że była to partia po prostu nijaka i leniwa - nawet na tym podstawowym poziomie organizacyjnym.
Stanisl... PRZEZ PRZYPADEK WSZEDLEM NA TA TV, BO NIE POKAZUJA SWEGO LOGO. I CO I ZNOWU WIDZE TEGO WYTATUOWANEGO DEBILA JUZ RAZ GO ZA COS WYRZUCILI. ALE WROCIL I DALEJ SZERZY DEBILIZM, NADAJECIE SIE Z TYM PIATKIEM Z WYBORCZEJ. DEBIL DEBILA JEST WARTY TOTALNE SZAMBO JA SZAMBO,,PO,,
cugierk... Szacun, Wstyd , że szefem MON jest agent
C3 PO... Czy zwrociliscie uwage ze w nagraniu o czasie 11:15 w momencie podawania danych zaczynaja sie zaklucenia????Myslalem ze to incydentalne zaklucenie w danym czasie.Nie,to jest zaklucone aby nie zrozumiec nazwy firmy ani innych danych.
Ornet R... nudziarstwo
dari1if... CZY wątły TO TEN OD GNID ZJADAJĄCYCH WŁASNE ODCHODY?
Joanna ... Późno, bo późno, ale udostępniam na G+ i FB. Cytując Gomułkę powiem, że w trakcie nagrywania tego materiału Polska stała na skraju przepaści, a od tego czasu zrobiła potężny krok naprzód. Jedno pozostało niezmienne. Macierewicz ciągle trwa na stanowisku szefa MON. Dlaczego? Odpowiedź sama się narzuca w trakcie czytania książki Piątka. Nabyłam to drogą kupna na spotkaniu z nim, chociaż do spotkania nie doszło. Nie mogłam się wcisnąć na salę. Czytam powoli albowiem chcę dokładnie ogarnąć jej treść. Im więcej ogarniam, tym bardziej czuję w jakie wdepnęliśmy gówno,
Vlad Te... Bardzo pouczająca rozmowa, ale co z tego, jak Macierewiczowi i Jarkowi można naskoczyć, bo ogłupili naród?
W?odzim... istotnie wątłe to wszystko
Maksymi... Panie piątek , panu nie buczy telefon tylko buczy panu w głowie od tego metadonu który pan wypija codziennie jako substytut heroiny którą pan niegdyś grzał. No chyba że pan powrócił do Helu a na program metadonowy chodzi pan tylko po to żeby sprzedać ten metadon lub wymienić go na Hel. No o wódkę pana nie podejrzewam choć przed Laty pan także i tego trunku nie omijał. No chyba że obydwa nałogi wróciły , ale jeśli tak się stało to już zbyt długiej kariery panu nie wtórze , ponieważ sam się pan wykończy i ONR panu nie będzie potrzebny do tego. Dlatego jeśli pan nadal będzie słyszał to buczenie , to niech pan dla własnego bezpieczeństwa pójdzie do lekarza.
Hubert3... Co za debile. Wzięli kolesia który mało co się nie zaćpał heroiną, wypaliła mu tak mózg że sąd dał mu zielone papiery że jest chory psychicznie. I wykorzystywanie takiego człowieka do walki polityczniej i do sugerowanie jakiś pierdół o podsłuchach, morderstwach itd. to żenada. Wiecie że żaden sąd go za te pierdoły nie wsadzi do pierdla bo nie można skazać chorego psychicznie za gadanie głupot. Jesteście wstrętnymi marksistami i nie macie skrupułów. Nie lubię PiSiorów ale pierdolenie o tym że chcą was wymordować, bomby wam podkładają itd. no jest żałosne. Poza tym ciekawi mnie że atakujecie tylko katolików a inne wyznania nie?? Jestem ateistą ale wywodzę się z tej kultury i wiara mi nie przeszkadza. Natomiast dobrze wiem że mimo iż świat jest przepełniony wiara nawet w takie pierdoły jak pacyfizm, wegetarianizm, feminizm które można podciągnąć pod religię to atakuję się tylko katolicyzm nawet nie chrześcijaństwo tylko katolicyzm. A to dlatego że Katolicki ruch społeczne pod koniec XIX wieku przeszkodził marksistą w dojściu do władzy na "zachodzie" i dziś też im to blokuje i przez to marksiści ich atakują. Przecież inne wiary też narzucają różne głupie prawa nawet gorszę też się wtrącają w politykę itd. Kościół katolicki jest chory ale mimo to dość słaby ale atakujecie go bo stoi wam na przeszkodzie do rewolucji i przejęcia władzy dlatego uważam że jesteście żałosnymi ścierwami.
Kuba Wątły TV ciekawostki

Kuba Wątły TV ciekawostki

Historia kanału Kuba Wątły TV zaczyna się w dniu 2016-04-10 18:10:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3163878 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 19500 użytkowników.