Relacja z pierwszego MARATONU moje błędy i jak to wygląda NieMaLekko Kornel Pęksa


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Rj9LASJqUz8Najlepsze komentarze:

Bartosz... fajnie, że mówisz takie rzeczy
przydatna wiedza
Agniesz... z jakim czasem ukończyłeś maraton?
filmfej... Maraton to nie jest zabawa !!! Zwracam uwagę przede wszystkim tym którzy chcieli by przebiec królewski dystans po najmniejszej linii oporu. Maraton nie biegnie się po to by wzmocnić kondycje. Kondycyjnie to my musimy być przygotowani i siłowo do przebiegnięcia maratonu. Nie bierzcie przykładu z takich filmów tylko jeśli już myślicie o starcie w begu na 10 km czy dłuższym dystansie to zawsze zaczerpnijcie porad od doświadczonych biegaczy. Pozdrawiam.
CrashJa... Ja ostatnio pobiegłem maraton, gdzie było dużo zbiegów i podbiegów, a trenowałem na czas lepszy, niż uzyskałem w tym maratonie i nie żaluje, bo było trzeba pierwszą połówkę pobiec szybciej, bo na drugiej się by traciło, druga część u mnie była cięższa bardzo. I ostatni kilometr był najgorszy, bo duzy zbieg jak cholera.
I ja po schodach aby wejść, musiałem trzymać się poręczy, i wchodzić stopa za stopą. ;p

**

było zastosować od początku metodę Galloway'a, gdzie biegniesz np 1,6km i idziesz 10s i tak w kółko aż do 28-30km [to tylko przykład podałem] a dalej problemu nie będzie z biegnięciem i to w pełni siły ;p
I tę metode stosuje się od startu, a nie w środku czy pod koniec biegu.

Było wziąść 1-2 żele na bieg i nawodnić się w sobotę przez cały dzień oraz dzień przed maratonem pić sporo wody mineralnej ;p
Piotr C... szacun. Mi się udało półmaraton.
Wojciec... Hej, widzę że masz koszulkę Runmageddonu. :) Brałeś kiedyś w nim udział? Może zrobisz odcinek o tym jak się przygotować, na co zwrócić uwagę przy przygotowaniach no i jakie były Twoje wrażenia z biegu. :)
G?uchy ... Trzeba bylo se sciagnac motywacje jaglaka I sluchac na sluchawkach wtedy nue bylo by zadnych scian :)
NieMaLekko ciekawostki

NieMaLekko ciekawostki

Historia kanału NieMaLekko zaczyna się w dniu 2016-06-23 22:52:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 135 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10111776 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 117000 użytkowników.