ŁYDKI Z KAMIENIA? Mobilność stawu skokowego na siłowni i w sporcie NieMaLekko Kornel Pęksa


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ReUXWpDZxz4Najlepsze komentarze:

Karolin... Ile czasu po skręceniu stawu skokowego można zacząć wykonywać ćwiczenia rozluźniające, rozciągające i wzmacniające?
Kaptur... Jakiej piłeczki uzyłeś w materiale?
Majkel ... Boli od samego patrzenia?
Patryk ... Ile tego robić? np to zginanie stopy siedzac, z gumą. Wszystko fajnie ale powiedziałes tylko ile minut robić rolowanie :D. Kozacki kanał.
Adrian ... Ile tak mniej więcej trzeba rollowac cała łydkę?
Maku Ma... jeżeli chodzi o rozciąganie płaszczkowatego to nie lepiej robić to na boso, a nie w butach z podbiciem?
przemek... pływacie też :)
3 lata ... Gdyby nie Twoja wiedza. Dawno lezal bym juz w szpitalu. Dziekuje Ci bardzo. Po malu moja mobilnosc calego ciala wraca na dobry punkt. Juz niedlugo bede mogl sie skupic w 100% na pilce noznej !!
Dzieki
windyka... Dlugo szukalem takiego filmu mam problem ze sciegnami i ze stawami ( zapalenie sciegna i prostownikow) zbite powiezi rechabilitant kazal rolowac i to cwiczenie z pilka ale ty o wiele wiecej pokazales teraz wiem jak je katowac :). A po jakim okresie powinien staw wrocic do mobilnosci???
?ukasz ... Czy ból w obrębie kości piszczelowej, zarówno w stronie wewnętrznej jak i zewnętrznej też jest przyczyną ogólnego spięcia łydki? Objawy nasiliły się po skakance i regularnym korzystaniu z bieżni.
grzesiu... A co w momencie kiedy robimy przysiad i czujemy mocną kompresję w stawie skokowym (taki nacisk na struktury), jak można z tym walczyć?
piotrek... Oj chłopcze ial wybije ci 44 latka to pogadamy
Mix... Miłego tarzania się po podłodze
Agata K... Ja mam tak czasami, że coś mi się naciągnie na górze pleców, dokładniej na środku i nie mogę kręcić głową na boki dzień po treningu. Ból jest taki jakby prąd mnie przechodził od tego miejsca aż pod czaszkę. Dodam jeszcze, że czasami nie mogę kręcić głową tylko na jedną stronę, na drugą wszystko jest ok. Jakby ktoś kojarzył o co chodzi to proszę o komentarz, a najlepiej kolejny filmik ;)
TheVite... Rewelka. Dzięki!!!
Tom Be... W tle "Bądź sprawny jak lampart", bardzo rzetelna i pomocna książka, tak jak twój kanał, pozdro!
Micha? ... Cześć! Świetna seria filmów!! Jasno, zrozumiałem jednym słowem „kawa na ławę „ może nagrał byś gol na temat stawu kolanowego? Mobilności i wzmacnianiu po kontuzjach? Pozdro !!
Miros?a... 1 raz w tygodniu wystarczy?
Anabo l... Robisz świetną robotę, poleciał sub.
Pawe? N... Ferrari.... ? To ja???
NieMaLekko ciekawostki

NieMaLekko ciekawostki

Historia kanału NieMaLekko zaczyna się w dniu 2016-06-23 22:52:07.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 135 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 10111776 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 117000 użytkowników.