Idol Polska Koncert 5 Angelika "Żelka" Zaworka Chcę tu zostać Farba IDOL POLSKA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=meyFzWOZ2NsNajlepsze komentarze:

RAP BEA... Aż mi się srac zachciało
tomasz ... faja dziewccze niech sie jej uklada
malinow... Lubię Żelkę ale to wykonanie jest straszne naprawde :(
Nefthis... Masakra!!!! Toć ona nie ma głosu! I fałszuje!
iza kow... dobrze za nie zostałaś...
Rafa? M... Na przekór wszystkim powiem, że ja ją lubię. Może faktycznie w odcinkach live przesadzała z opowiadaniem o smutnej historii swojego życia, może nie jest najlepszą wokalistką w tym programie, ale jednak jest jedna rzecz, którą trzeba jej oddać : była NATURALNA! Po jej rozmówkach z Maćkiem Rockiem czy tych filmikach przed występami, mogę stwierdzić jaka ona jest na co dzień. Nie gwiazdką - tylko prostą, szczerą dziewczyną. I właśnie za to ją cenię - nie próbowała gwiazdorzyć, nie mówiła dziecinnym głosikiem jak Patrycja, tylko zachowywała się po ludzku ( co jakiś czas wymsknęło jej się cholera i tak dalej ).
Na zakończenie powiem, że bez niej tegoroczny Idol byłby trochę nijaki i że nawet jeśli nie zrobi kariery, to zostanie w mojej pamięci. Pozdrowienia ; )
McArti0... pierwsza w finale piosenka dopasowana tonacyjnie do jej naturalnego głosu.
kasia l... chociaż musze to przyznać ze piosenkę wybrała straszna... nie na ten program, nie na dogrywke tylko faktycznie na wesele...
kasia l... żenujący poziom odcinka? może i tak ale po co tak jeździć po uczestnikach? każdy ma prawo do wyrażenia swoich opinii ale wiele osób robi to tylko po to by dowalac, anonimowość dodaje pewności ale w realu to pewnie cieniutenko by wśród innych osób tak ochoczo po kimś jeździć. Pozdrawiam hejterow bo mi was szkoda:)
Nienaru... jak można do cholery wybrać piosenke farby na dogrywke ???!!! no powiedzcie mi, bo ja tego nie rozumiem xD
SisterO... W końcu odpadła! :) a piosenka, którą się "pożegnała" mówi wiele o jej poziomie.
niezapo... Poziom tego programu to żenada...
RedHead... No nie zaśpiewała tego najlepiej ale w porównaniu do Jakuba śpiewa lepiej, on się męczy i dusi próbując wypluć słowa piosenki. Powinna być w finale a nie Jakub.
Ewaewa... Oglądałam z nią wywiad, w którym mówiła, że na początku chciała to zaśpiewać zamiast Sośnickiej. Wtedy nigdy nie zobaczylibyśmy jej w tv ;p
Natalia... Załamka! na własne życzenie nie przeszła do finału. Mogła pomyśleć! w dogrywce ocenia jury!!! wybrała by coś Jantar, Santor chociaż Wyszkoni i by przeszła dalej. Szkoda! wolała bym ją w finale niż Jakuba!
me meyb... na final sie nie nadaja ale wzruszylam sie na tej piosence ?
NieTwó... Najlepsza! <3
IDOL POLSKA ciekawostki

IDOL POLSKA ciekawostki

Historia kanału IDOL POLSKA zaczyna się w dniu 2017-02-14 17:23:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 291 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 21162829 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14400 użytkowników.