O Leworęczności słów kilka : ImTalkingJBrooch


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ho3vo_miPlsNajlepsze komentarze:

Draqed ... My leworęczni jesteśmy terminatorami i żadne przeszkody nam nie są straszne XD
Ale teoria z podręcznika bez sensu, kwestia przyzwyczajenia we wszystkich kwestiach, nawet w matmie ;)
Weronik... Ja jestem oburęczna a piszę prawą :D
Alexand... jestem leworęczny
?wiatZT... Urodziłem się z oburęcznością...
?wiatZT... WOW ty lewo a ja oburęczny
BraDom... To że jesteś niezdarą to nie leworęczność a fakt bycia kobietą, większość kobiet które spotkałem to same ofermy i niezdary ;p. To raczej nie jest obraźliwe, bo nie jest :).
77seban... fajna ...inteligentna "gaduła" hmh ;)
Pozdrawiam Mańkut ;)
Oliwia ... Ja jestem oburęczna. :)
Kwiatko... Jestem leworęczna :)
wrzasek... Zmarnowałem... 4 minuty życia... 
?????? ... Jestem leworęczny, ale piszę prawą bo mama mi też przywiązywała rękę. ; c
VVojenk... Po namyśle. Jesteś niezdarą właśnie dlatego jak w poprzednim komentarzu, tylko na trochę innej zasadzie. Zbyt duże rozkojarzenie zyskujesz, stosując obie półkole. Skup się na jednej półkuli może to ci pomoże, chociaż ja jestem tak na prawdę obupółkulowcem, prawostronnym jednak mieszam kierunki, mam dobrą koordynację ruchową, lecz mam ją nie wyćwiczoną, przez co kaleczę wszelakie sporty (wiem że mam dobrą, bo się nauczyłem na samym W-Fie, całkiem nieźle grać w siatkówkę, ale tylko siatkówkę), za to mam tak kocie ruchy że większość dziewczyn by mi pozazdrościła. "Zdarą" jestem, ale część rzeczy pieprzę po bandzie. Najlepiej nic w sobie nie zmieniaj, bo budzisz w ludziach litość i ma ci kto pomóc. :D
Medycyn... ja jestem leworęczny i jeśli nie chcesz się potykać na prostej drodze to zwyczajowo myśl co robisz wiesz mi działa  .
77seban... chłopak i dziewczyna są leworęczni
Za które ręce się złapią ?

Za swoje
77seban... sir richard branson też ledwo zdawał i jest leworęcznym ....
77seban... 0.35 sms .....
oxvenom... z matematyki też byłem cienki ale to z lenistwa!!!! bo nigdy nie siedziałem nad lekjami ale np teraz sprzedaje towar i jak klient pyta sie mnie o cene netto i vat bo w przyblirzeniu mu obliczam a 2 sek. i gosć sie dziwi. i pyta sie ty to pewnie byłeś dobry z matmy na co ja tak byłem zagrożony 10 razy bo chodziłem do technikum 5 letniego hehehehe
oxvenom... ps. tak samo tne nożyczkami i myszke obsługuje prawa reka ale to dlatego ze te sprzety były wyprofilowane pod rawa reke. telefaon tak samo osługuje prawa ale to kwestia tego ze jestem przedstawicielem i lewa prowadze auto. ogólnie uważam ze chociaz od młodego ciezko mi było sie dostosować do swiata praworecznych i dopiero teraz mi to nie przeszkadza nigdy nie chciałbym być prawy!
oxvenom... Jestem lewy! i uważam że mam przewage w pewnych rzeczach - sport koszykówka piłka nożna walka w ręcz mamy przewage na starcie każdy sportowiec w obronie naturalnie ustawia sie do obrony pod praworecznego co daje nam przewage. to samo prowadzenie samochodu po przejsciu wielkiej katorgii ze skrzynia biegów itp lepiej prowadze auto od kolegów bo prowadze samochód manualnie lepsza reką i wiem to bo mam prawo jazdy na 3 kategorie B , C , CE, i na placu każdy gość z elki mi powiedział że wymiatam.
life_is... i może inaczej to odczuwać, lub się tym nie przejmować ;)
alt='A-Data dysk zewnętrzny SE760 256GB, czarny (ASE760-256GU32G2-CBK)' />
336.00
Sprawdź »
ImTalkingJBrooch ciekawostki

ImTalkingJBrooch ciekawostki

Historia kanału ImTalkingJBrooch zaczyna się w dniu 2010-04-06 21:19:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 193 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1506063 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10800 użytkowników.