...Jestem tchórzem, a Ty? : ImTalkingJBrooch


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4Jv0t3M4vi4Najlepsze komentarze:

spoon... Ale ty jesteś śliczna, ciekawe czy to jeszcze przeczytasz :)
VVojenk... Kobieta ma prawo do wsparcia, ponieważ nie jest przygotowana (nawet genetycznie) do radzenia sobie samej w trudnych chwilach, a takich w "przejściu na swoje" napotykamy wiele na swej drodze. Z mężczyznami nie jest dużo lepiej, lecz między nami jest zawiązane pewnego rodzaju legendarna męska solidarność i w trudnych chwilach facet prędzej znajdzie wsparcie oraz znajomych. Kobiety w relacjach żeńsko żeńskich są bardziej jadowite. Dodatkowo mężczyzna lepiej potrafi sobie poukładać życie, jest zdecydowany a także potrafi się skupić np. na celu który chce osiągnąć, dziewczyna ma bardziej podzielną uwagę, lecz posiada większą zdolność do komplikowania sobie życia. Facet również jest świadomy swojej siły, a kobieta świadoma swej kruchości. Nie zapominając o tym iż kobieta ma z reguły lepszą inteligencje interpersonalną, co faworyzuje ją w relacjach społecznych, jednak my mamy lepszą intrapersonalną stronę intelektu. Przez to wyciągamy więcej wniosków z życia i więcej wiemy ożyciu, w połączeniu z naszą wysoko rozwiniętą pamięcią długotrwałą, posiadamy świetne narzędzie do radzenia sobie we wciąż powtarzających się trudach, oraz mamy odniesienie do nowych odczuć. Dlatego kobiety potrzebują często u boku zaufanej osoby, bo im jest trudniej. Cała od tak filozofia. :|
VVojenk... Zawsze się czegoś boimy, ale odwaga w tym aby pokonać lęk.
VVojenk... Ja miałem dwa razy taką sytuację: Pewna nauczycielka organizuje wycieczki przedmiotowe z biologii. W pierwszej klasie liceum miało na nią pojechać 13 osób, lecz kiedy przyszło co do czego pojechałem ja z dwiema koleżankami klasowymi, nie mającymi ze mną dobrego kontaktu. Nawet nie nudziłem się, miałem co oglądać w muzeum, potem słuchałem mądrych wykładów. W kolejnej klasie miało pojechać 10 osób, a pojechałem sam z jakimiś pierwszakami. Wszystko przez to że, na ostatnią chwilę reszta rozmyśliła się, a ja miałem już poczynione formalności. Na wycieczce było nudno, w większości to samo co w poprzednim roku, a gęby nie było do kogo otworzyć. Po co mi to było? Morał z tego taki, czasem lepiej być tchórzem, a wyjdzie się na tym lepiej. :/
SKRRR... jestes sukom
Annica8... Ja od studiów nie mieszkam z rodzicami i nie wyobrażam sobie, żeby to się teraz zmieniło. Może to dlatego, że są zbyt opiekuńczy, a wręcz nadopiekuńczy, i nie mam z nimi spokoju :P . A tak serio, po prostu w końcu mogę robić to, co chcę, mieć taki plan dnia, jaki chcę. Oczywiście są też obowiązki. Co do Erasmusa, nie miałam jednak odwagi (studiuję filologię hiszpańską), ale co do wspólnych wyjazdów na Erasmusa, wszystkie największe psiapsiółki wróciły z niego śmiertelnie pokłócone.
Yaroooo... Ale to nie działa.Przynajmniej u mnie.Nic mi na skrzynkę nie przychodzi,ani jeden komentarz.Żadnych powiadomień.Wszystko co piszesz czytam na zasadzie zaglądania na stronę filmu i szukania konkretnej odpowiedzi.
Możliwe,że wielu ludzi do dziś nie wie,że im odpisałaś.
Yaroooo... Chyba ten o słodkich wyrażeniach-fioletowy makijaż??? Tak mi się zdaje bo dziś to chyba z 10 filmów obejrzałem i zaczyna mi się mieszać wszystko. :-)
Yaroooo... BTW:Dużo gestykulujesz w filmach,ale zauważyłaś,że masz taki jeden dziwny gest i co chwile go powtarzasz? Zaginasz dwa palce dłoni i robisz widełki.Na obu rękach jednocześnie.Trochę to jak cudzysłów w zdaniu wygląda.Zawsze się zastanawiałem co to ma być-zaakcentowanie jakiegoś fragmentu? I jeszcze jedno.Używaj opcji odpowiedz-bo inaczej nie przychodzą na skrzynkę w YT powiadomienia o odpowiedziach.Jakbym tu drugi raz nie zajrzał,bym nie wiedział,że odpisałaś.
Yaroooo... No tak,zapomniałem,że wynajmujesz mieszkanie. :-)
BTW:Już ci słodziłem(ale szczerze :-) ),więc się nie będę powtarzał,że fajna i zgrabna z ciebie dziewuszka,ale chciałem tylko dodać,że jak masz ciemne oczy i włosy to nie przesadzaj z makijażem.Tu jest ok,ale w jednym filmie masz tak na ciemno oczy podkreślone,że myślałem,że ci ktoś pięścią przywalił i masz sińce.Cień do powiek to był chyba granatowy,albo wręcz czarny.
Yaroooo... Masz ten sam życiorys co ja i wielu innych.Oczywiście dokładam się "do wspólnego kotła",ale mieszkanie samemu aby tylko pokazać samodzielność jest bez sensu.
Samemu w pustym domu? I co? Gadać do lusterka?
Człowiek jest zwierzęciem stadnym niestety.W samotności może nawet dostać jakiegoś skrzywienia psychicznego.A małżeństwo to na razie sobie odpuść.Chłopaka łatwiej się pozbyć jakby co.Nawet nie powinnaś takiego meldować w lokalu,bo potem ci z Policją przyjdzie i będziesz musiała go wpuścić :-)
Yaroooo... Strasznie się usmiałem z tego filmu,bo ty siebie nazywasz tchórzem bo nie wyrwałaś się z domu.Ubawiło mnie to,bo ty sie obwiniasz bezsensownie.Ja mam ponad 30-tkę i tez mieszkam ze starymi mimo,że mam własny lokal.I też studiowałem w tym samym mieście gdzie mieszkam.I to była super decyzja!!! Jak ja jechałem do domu na schabowego z ziemniakami to reszta kolegów z roku wpieprzała "gorące kubki".
I tak przez kilka lat(nie pytam jak ich wątroba po tym wyglądała).Po cholerę być masochistą??
Sssandr... Jestem na II roku studiów i też chciałam zawsze wyjechać do Hiszpanii,na Erasmusa,ale nikt nie jedzie.. Akurat w miarę samodzielna(w miarę,bo jednak utrzymują mnie rodzice)jestem od dawna,bo kiedy skończyłam 16 lat,rodzice już na stałe wyjechali za granicę i w domu zostałam z rok starszą siostrą.W Niemczech nie chciałam konczyc szkoly (teraz chyba nawet żałuję) i w ogole z rodzicami to nie to samo,ale bardzo chciałabym gdzies wyjechac(na rok,moze trochę wiecje)ale sama pewnie sie nie odwaze...
adam ku... mój chomik i się myję pozdrowienia od koksiak
miss Ag... Nie wyobrażam sobie tego bym mogła sama zamieszkać, aktualnie studiuje i też mieszkam z rodziną. Przeprowadzić mogłabym się tylko i wyłącznie z zaufaną osobą u której (tak jak wspominałaś) miałabym wsparcie. Opuszczenie Polski jest dla mnie nierealne, chociaż mogłabym wyjechać na kilka miesięcy do Ameryki, ale to tylko i wyłącznie w celach turystycznych :)
LegoMas... Albo mi się wydaje albo ktoś w tle gra w Bubble burst? :D
marioog... Wiem, że piszę miesiąc po... ale ;) ja mieszkam sama od roku (mam 19 lat) zmieniło się tylko to, że muszę sama pamiętać o nakarmieniu kota :D i może czasem nie mam z kim się pokłócić jak mam zły humor ;) jak dla mnie mieszkanie samej ma jeden podstawowy minus - nie ma jak liczyć na ciepły obiad po szkole/pracy ;) ale wiem też że po studiach (i w ich trakcie) przeniosę się na inny kontynent. Teraz już nie potrafiła bym zamieszkać z moją mamą - jej też należy się trochę zabawy ;P
12kwint... Ja mieszkam w Angli w cantenbury z rodzicami :) też musiałem się rozstać z domem po 13 latach mieszkaniu w nim ale teraz jestem szczęśliwy!! :) i nie ma czego się bać!! pozdrawiam kota maćka i ciebię :)
Negai1... Hej Broszka :D
Wiem że jestem nie w temacie, ale mam pytanko:
Po co wyjechałaś do Moskwy? Pracujesz tam? Dobrze ci się żyje? :)
ImTalkingJBrooch ciekawostki

ImTalkingJBrooch ciekawostki

Historia kanału ImTalkingJBrooch zaczyna się w dniu 2010-04-06 21:19:05.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 193 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1506063 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10800 użytkowników.