Tutorial #10 Muscle Up tutorial Wejście siłowe - Sebastian Jaksan Street Workout


snapchat: ssworkout Instagram: Jaksan_workout Poziom trudności: średni Level of difficulty: medium Kolejny video poradnik z cyklu Street Workout, Muscle Up tutorial My next video tutorial in a series of Street Workout, Muscle Up wejście siłowe poradnik
Najlepsze komentarze do filmu "Tutorial #10 Muscle Up tutorial Wejście siłowe":

Shot - Street Workout: Masz może w planie nagrać poradnik jak nauczyć się front levera?
Jabuko: Osobiście odradzam uczenia się MU na jedną rękę, ponieważ uczy to złych nawyków i później mogę być problemy z oduczeniem się. Dodatkowo zauważyłem to u siebie, że zaczyna boleć staw łokciowy. Moi znajomi, którzy próbowali wchodzić na jedną rękę również mieli ten problem. Najlepsze moim zdaniem są negatywy i wysokie/dynamiczne podciągnięcia.
Czekam na więcej poradników.
Pozdrawiam, #SIŁA!
Kuba K: Sima ! Jaką szerokość ma drążek w 0:38  ?
le Jen: great video. nice one, bruv.  By the way, what's the song on the clip? quite nice, though
besson900: Ogólnie tutorial bardzo fajny poza jednym ćwiczeniem a mianowicie blokowaniem łokcia na drążku------ODRADZAM-------ćwiczenie to może wywołać cieśni kanału nerwu łokciowego,wiem gdyż sam miałem z tym problem.Taka pozycja jest nienaturalna dla stawu i torebki nerwowej w której są nerwy w łokciu.W momencie gdy obciążamy naszym ciężarem rękę bark oraz reszta ciała delikatnie się naciągają i nerw nie jest luźno przez co kość go podrażnia a on puchnie.Na początku odczuwamy jedynie delikatny dyskomfort jednak po jakimś czasie nawet podczas podciągania oburącz(opuchlizna na nerwie zostaje jakiś czas i trzeba sobie odpuścić jednak jako że to bagatelizujemy lub nie czujemy ciśniemy dalej trening) zaczną nam drętwieć palce najpierw mały potem serdeczny i w pewnym momencie będziemy mieli problem z czuciem.Gdy palce zaczynają "mrowić" już jest za późno i pozostaje jedynie operacyjne drenowanie nerwu(5 miechów wyjętych z życia nie - polecam).Zresztą jeśli mi nie wierzycie odsyłam w internety :)
Wiktor Wojtyniak: bardzo dobra robota śwetne tutoriale
William Sinopoli: Thanks man for all tutorials, amazing videos!!!
Filip Czarnecki: odradzam wchodzenia na jedną rękę. Naprawdę nie warto!!lepiej poświęcić trochę więcej czasu na podciągnięcia i dipy?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AtqfaJAlJD0