Wacha ciekawostki

Wacha ciekawostki

Historia kanału Wacha zaczyna się w dniu 2013-10-22 18:57:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 542 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4327166 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 11981 użytkowników.

ENDERAL OGROMNY MOD DO SKYRIM


Enderal czyli prawdopodobnie największy mod do Skyrim. Modyfikacja oferuje całkowicie nowe uniwersum, nowe zadania, wiele postaci i szereg innych zmian. ► INNE MODY DO SKYRIM: ♥ ENDERAL: ♥ Jeśli film Ci się spodobał, nie zapomnij zostawić łapki w górę oraz komentarza. To naprawdę motywuje :) ♥ SUBSKRYBUJ: ► LIVE STREAM: ► TANIE GRY: (są tam częste promocje, warto odwiedzać) ► Sprawdzaj ceny gier na Ceneo: ► Wspieraj rozwój kanału (dotacje): ► Sprawdzaj ceny innych produktów na Ceneo: ► Prowadzisz kanał YouTube? Dołącz do sieci Curse: The Elder Scrolls V Skyrim to piąta odsłona popularnego cyklu gier cRPG tworzonego przez firmę Bethesda Games Studio. Kiedyś tytuł ten był bardzo często widywany na YouTube i pojawiał się na takich kanałach jak RockAlone2K, RojoV13, JJayJoker. Choć od premiery Skyrim'a minęło już kilka lat, nadal ma on swoich fanów głównie za sprawą ogromnej ilości modyfikacji. Każdy bez problemu może zainstalować mody dodające nowe bronie, zbroje, potwory czy nawet lokacje. Na kanale Wacha znajdziecie wiele materiałów z tej świetnej gry :)ENDERAL OGROMNY SKYRIM

Najlepsze komentarze:

Ario... Mod zasluguje na wiekszy filmik
olo olo... Witaj Wacha mam pytanie czy korzystasz z modów ENB ? czy po prostu masz X modów zwykłych , jak to wygląda u Ciebie ?
Divione... Czekam aż to wyjdzie po polsku :D i zamierzam się za to zabrać.
ThePiot... Przyznaj się że oglądałeś TVGRYpl :D
Grzegor... Na pewno zagram gdy wyjdzie angielska wersja.Mod jest ogromny zajmuje z tego co wiem tyle samo co podstawka skyrima lub trochę więcej.Fajnie gdyby zrobili z tego osobna grę tak jak half life i CS.
kiO Try... Nagraj modzika jak będzie po angielsku :D
Tide Po... Jak wyjdzie angielska wersja to nagrasz??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC2hf-67UNa7rBebPRvLT_1A