Wacha ciekawostki

Wacha ciekawostki

Historia kanału Wacha zaczyna się w dniu 2013-10-22 18:57:30.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 542 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 4327166 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 11981 użytkowników.

SKYRIM Wyrmstooth #3 SIEDZIBA MAGÓW


Zagrajmy w / Let's Play Skyrim Wyrmstooth PL / po polsku. Kolejny mod fabularny. Nowa wyspa, nowe zadania.. Zostawcie łapki w górę jeśli chcecie więcej :) ► CAŁA SERIA: ♥ SUBSKRYBUJ: ♥ Jeśli film Ci się spodobał, nie zapomnij zostawić łapki w górę oraz komentarza. To naprawdę motywuje :) ♥ INNE SERIE ZE SKYRIM: ▬ Mody / modyfikacje do Skyrim'a: ▬ Skyrim The Forgotten City: ▬ Zagrajmy w Skyrim: ► SKYRIM W DOBREJ CENIE: ► SKYRIM Z DODATKAMI: ♥ Wyrmstooth: ► LIVE STREAM: ► TANIE GRY: (są tam częste promocje, warto odwiedzać) ► Sprawdzaj ceny gier na Ceneo: ► Wspieraj rozwój kanału (dotacje): ► Sprawdzaj ceny innych produktów na Ceneo: ► Prowadzisz kanał YouTube? Dołącz do sieci Curse: The Elder Scrolls V Skyrim to piąta odsłona popularnego cyklu gier cRPG tworzonego przez firmę Bethesda Games Studio. Kiedyś tytuł ten był bardzo często widywany na YouTube i pojawiał się na takich kanałach jak RockAlone2K, RojoV13, JJayJoker. Choć od premiery Skyrim'a minęło już kilka lat, nadal ma on swoich fanów głównie za sprawą ogromnej ilości modyfikacji. Każdy bez problemu może zainstalować mody dodające nowe bronie, zbroje, potwory czy nawet lokacje. Na kanale Wacha znajdziecie wiele materiałów z tej świetnej gry :)SKYRIM Wyrmstooth SIEDZIBA MAGÓW

Najlepsze komentarze:

Forteks... Na początku miałem Tak samo w falskarr postać mamy na 48 hp 260 a on mi łukiem zadawał około milimetr życia
Mateusz... Drogi Wacho! Zacznij kiedyś blokować ciosy przeciwników, nawet odbijać, wtedy kondycja się regeneruje. Jeśli chcesz przerwać atak maga to walnij go tarczą. Pozdrawiam.
Atencju... Wacha przedstawisz moda Helgen Rebuliding ? Bardzo fajny mod . Wiem że to nie ta seria ale zobaczyłbym tego moda u ciebie :D
piroman... wacha nagraj z skyrima poradnik jak uratować miraka
MeXuu... Witam cie znalazłem twój kanał przez przypadek i powiem ci, że mi się spodobało ;) mam skyrima ale nie grałem na modach. Nagrałbyś odc skąd i jak wgrać mody?
Mateusz... Co się stało z serana?
Cz?owie... Seria naprawdę bardzo dobra. A co do mgły to obstawiam że jest specjalnie i pewnie spowodowana przez tego smoka.
Domi219... ta mgła jest jak śnieg pada
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC2hf-67UNa7rBebPRvLT_1A