Unboxing BOOMBOX Media Tech MT3145 Mobilny Głośnik 15W

Udostępnił do testów: Aktywny interfejs Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki przesłanej bezprzewodowo z urządzenia obsługującego technologię Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) i swobodne przemieszczanie się bez ograniczenia spowodowanego zbędnymi kablami. BOOMBOX BT odczytuje pliki muzyczne z kart pamięci microSD oraz z innych nośników danych (np. pendrive). Dzięki wbudowanemu akumulatorowi BOOMBOX BT jest przenośnym systemem głośników idealnym zarówno do użytku domowego lub biurowego, jak i do używania podczas wszelkiego rodzaju aktywności np. wakacyjnego wyjazdu. Przy pełnym naładowaniu, urządzenie działa nawet do 6 godzin! Dodatkowe złącze AUX 3,5mm pozwala na podłączenie prawie każdego źródła dźwięku, co zwiększa możliwości użytkowania systemu. Ważną cechą zestawu jest drewniana obudowa, która bez wątpienia wpływa na jakość brzmienia. Wydobywający się dźwięk z głośnika jest niezwykle czysty. Z prawej i lewej strony MT3145 znajdują się dwa głośniki średniotonowe. Na panelu przednim znajduje się wyświetlacz informacyjny LED, przyciski sterujące oraz membrana 3 calowego głośnika niskotonowego. Z boku obudowy znajduje się port USB, wejście AUX i slot na karty pamięci microSD oraz gniazdo miniUSB służące do ładowania.Unboxing BOOMBOX Media MT3145 Mobilny Głośnik


Najlepsze komentarze:

I play ... Czy jak ułamalo mi sie wejście i wpadlo do środka to moge go zwrócić zamawialem ma morele mam gwarancje odeślą nowy?
georgio... 0:09 sześć bana sabaski ....
?ysy... Film przekonuje do zakupu tego glosnika media tech
?ysy... fajny głośnik kupie go se
dr?gers... Ty jesteś Polakiem?
WEN_ TY... JAK WYMIENIC GNIAZO LADOWANIA
Reedolf... Noster, mam pytanie, w moim boomboxie świeci się na wyświetlaczu ikonka baterii co to oznacza? Po za tym czerwona ikonka po jakimś czasie gaśnie ( ta podczas ładowania) a gdy wyjmę , a następnie włożę zpowrotem ładowarkę znów się świeci
Andylek... 4.10 jego twarz
Muzyka... mój flip 4 wpierdala go na śniadanie.
KawczyK... Ludzie kurwa czytajcie te instrukcje jebaną! A potem sie dziwicie ze bateria krótko trzyma czy jakieś błedy ze np sie zawiesza..! wyraźnie jest napisane ze przed użyciem trzeba go podłaczączyć do ładowania i naładować aż dioda zgasnie...! i słuchać muzyki przez 3 pełne cykle, nie pod ładowarką... wtedy wasza bateria bedzie długotrwała i jak producent mówi niby nie bedzie zadnyhc problemów z ttym głosnikiem ;)
Bazooke... mam pytanie czym ty obkleiłeś głośnik conceptronic pomóż też bym chciał sobie takie naklejki walnąć
Paffcio... Kurcze no idealny ;) Kiedyś miałem taką kostke drewnianą z dwoma głośnikami 5W po bokach. Niestety spadła i pękła. Mam nadzieje że ten głośnik jest w miare wytrzymały? Co nie? Cena nie najgorsza, także chyba się skusze.
Sairos... Podasz piosenkę ? 3:21?
! BOX... obudowa drewniana xD na 100% takie tanie cos jest z mdf
Siema K... Witam, jak nie naladowalem go odrazu po rozpakowaniu tylko rozladowalem do końca to będzie coś nie tak?
Noster... Wbijajcie na Fanpage ;) https://www.facebook.com/NosterPL/
Bazooke... W tym conceptronicu skąd masz pasek na ramię ?
Mateusz... Masz kupon rabatowy do niego ??
mimix 1... Jak wyłączyć ledy
Media-T... Dziękujemy za recenzję i pozdrawiamy!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCkPBAJCJriR3UE9NSuqlPwA