Prezentacja przynęt spinningowych firmy Gunki Nowości 2017

Prezentacja przynęt spinningowych firmy Gunki Nowości


Najlepsze komentarze:

Hakiels... Raczek nr. 1  !!!
Podobny... I to jest piękne w naszym ukochanym hobby !  Wszyscy uśmiechnięci zadowoleni i zauroczeni tymi super nowościami , tylko na boga gdzie są ryby  ???????????  bo na pewno nie w naszych pięknych wodach które są puste przez pzw  :(:(:(   gospodarza i monopolistycznego dzierżawcę tych wód . Ludzie ogarnijcie się troszkę i walczymy o nasze Polskie rybne wody bo inaczej to nieliczni pojadą na zas..... orawę   !!!!!!!!!!
Miko... Na koniec sezonu tego typu prezentacje są potrzebne , pomagają nam podjąć decyzję co kupić w przyszłym roku  !
Krzy? N... Będą ryby w naszych wodach to i te piękne kolorowe przynęty będą łowne :D
Drugi... Wszystkie nowości we wszystkich firmach są podobne , ale główka przycięta przy raczku gumowych mnie mocno zainteresowała na pewno zakupię w przyszłym roku .
Aktores... Potrzebna jest dla nas wędkarzy taka prezentacja na koniec danego roku kalendarzowego żebyśmy mogli zaplanować nasz budżet w ukryciu przed żonką ; .Dla mnie  wobler   trollingowy pokazany jako ostatni w tym filmie  powinien być dobry na sumy . Dziękuję za pokazanie nowości i Pozdrawiam
Adik... Przynęty niezłe , relacja spoko , firma obiecująca a jutro w końcu jadę  na ryby . Pozdrawiam
Fan - k... Prezentujący te nowości ma pojęcie o spinningu to widać . Z ciekawością obejrzałem te nowości  i patent na szczupaka na pewno będzie mój w przyszłym roku .
Specjal... Świetne lusterkowanie w opadzie tego srebrnego wobka z 15 min. na bolki . Trzeba będzie spróbować na Odrze na wiosnę :)
Krzysie... czy ktoś wie, w jakiej cenie będą te raczki w przyszłym roku?
WOJTEK ... Czy pokusił się ktoś policzyć ile razy facio powiedział ,,że tak powiem"?
Micheal... Każda prezentacja nowości spinningowych  wywołuje u mnie szybsze bicie serca :xD**  Ale przynęta z 15:18 wywołała prawdziwą pozytywną palpitację , pierwsze bolenie Majowe już widzę na moim st croix dzięki temu wobkowi  .
Rus?ano... Prezentacja konkret !
Polcmel... OK . Przynęty piękne , łowne , tylko gdzie na nie łowić ??? W wodach pzw gdzie złowienie drapieżnika dla przeciętnego wędkarza do sfera marzeń prowadząca do coraz większej frustracji  :D ??? Owszem zawodowy spinningista jeszcze coś złowi ale większość to przeciętni wędkarze , którzy w końcu najwięcej waszego sprzętu kupują  .  Panowie z firm wędkarskich weźcie się wspólnie za prezesa pzw , póki jest jeszcze czas, bo za chwilę to te piękne przynęty będziecie wieszać bez haków na choince na święta zamiast bombek  !!!!
anonimu... korzystam już z tych przynęt od przynajmniej 1,5 roku super łowne,pierwsze sandacze złowiłem właśnie na gumy firmy GUNKI..POLECAM
Poendi... A ja się dziwię że co wejdę do sklepu wędkarskiego to portfel pusty , a reklamówka pełna ;XD  Super  raczek i wobler z końca do trollingu !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJfcxkOhPT4ldM4KCltKIGA