Jezioro Marzeń – pstrągi, szczupaki i karpie.

Niespodzianka na mroźne, zimowe dni dla Widzów naszego kanału :) Film z Jackiem Kolendowiczem i Krzysztofem Daukszewiczem, nigdy dotąd nie publikowany w Internecie. Archiwalny (z 2003 roku), ale jakże aktualny. Informacje, jak skutecznie łowić duże ryby i wiele innych ciekawych wędkarskich porad znajdziesz w miesięczniku „Wędkarski Świat”. ... ... ...Jezioro Marzeń pstrągi, szczupaki karpie.


Najlepsze komentarze:

boljan ... muszkarz nie zacina ryby , sznur robi wszystko za wedkarza
NatureF... Spiew ptaków- miło to słyszeć siedząc w domu przy mrozie i sniegu :P
HEAVY P... Nie ma reguły co do tego domniemanego prawa ,że duża sztuczna przynęta = duży okaz ryby ... sytuacja kiedy na 2cm "gumy" kolega łapał szczupaki po 80 cm ... jak ryba głodna to jej instynkt nie pozwoli nie zaatakować ,jeśli tylko spostrzeże przynętę . Pozdrawiam ciekawy filmik :)
Maciek... faktycznie jezioro marzeń!
Muti... Nakręcajcie więcej takich filmów :d
W?dkars... super :) pozdrawiam :)
?owisko... Po przeczytaniu tylu pochlebnych komentarzy z wielkim zaciekawieniem obejrzałem ten film w całości , i napiszę krótko Arcydzieło Wędkarskie .Jest to szczera opinia płynąca z serca . Wypada tylko żałować że już takich nie nakręcacie :xD  W obecnych czasach filmy wędkarskie pomimo że darmowe to są , no po prostu są i tyle  :xD   . Pozdrowienia dla całej redakcji !!!
Marecki... Co tu jeszcze można napisać po takich komentarzach :-)  Ja napiszę krótko , jest to Top filmów wędkarskich w historii . Pozdrawiam całą redakcję Wędkarskiego Świata :-)
Pawe? K... Piękny film z klimatem 100 x razy lepszy od aktualnie nakręcanych  .Chciałbym tylko takie filmy oglądać na kanałach wędkarskich  . Ale w dzisiejszych czasach gdy każdy wędkarz jest mistrzem i filmowcem to raczej niemożliwe :D  Pozdrawiam serdecznie .
Marisz... Jest to jeden z najlepszych filmów wędkarskich w historii   !!!
Bartek ... Naprawdę piękne filmy! Stare, ale dużo lepsze od dzisiejszych! Czekam na więcej! Mam nadzieję że takie filmy będą pojawiały się częściej
JanuszP... Bardzo fajny kanał poświęcony wędkarstwu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
W?dkars... Kocham filmy tego typu. Niczego nie ogląda sie tak fajnie :) W dodatku obstawa z górnej półki ;)
Wobler.... A czy można gdzieś jeszcze dostać wersje DVD Pana filmów z Robertem Taszarkiem ?
PeQi... Piękne ryby. Na naszych wodach trudno o takie
MACIEJ ... Pan Daukszewicz to teraz sobie sam tworzy jezioro marzeń.
Tytus B... Tak powinny wyglądać filmy. Większość obecnych produkcji to typowa reklama a wędkarze wyglądają jak papugi w tych kolorowych wdziankach. Czekam na więcej i pozdrawiam
Julian ... gdzie to jest
Okr?g L... Pan Jacek wiecznie młody :D  Film ponadczasowy !!! Wypada żałować , że już takich od dawna  nie ma i pewnie już nie będzie  . Pozdrawiamy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJfcxkOhPT4ldM4KCltKIGA