Adam Słomka w więzieniu! Pikieta pod katowickim Sądem i pod...

Adam Słomka lider KPN Niezłomni Święta Wielkiej Nocy spędza w więzieniu! Pikieta pod katowickim Sądem Okręgowym i pod Aresztem Śledczym w Mysłowicach.Słomka więzieniu! Pikieta katowickim Sądem aresztem Mysłowicach.


Najlepsze komentarze:

Efraim ... mycen auff.....skąd my to znamy ,to program rozrywkowy hitlerowskiej jedynki i szlonzoka marznącego o fuckwagenie bądź bmce ,Wasserman Polonia w sądownictwie?to już tylko mały kroczek do premii za jakąś katastrofę,wstyd!
Efraim ... ZIUK
Efraim ... wymiar wymiarem ale i ksiądz straszy schumanem-europejczykiem na szlonsku ,amnesty international pod twoją obronę bo to już trzecie pokolenie folksdojcze bierze pieniądze za wermacht na śląsku
Lech Os... Zapraszamy do strony i grupy Miasteczka Namiotowego "ZAMKNĄĆ MICHNIKA - UNIEWINNIĆ MIERNIKA" przed Sądem Najwyższym na FB w obronie Zygmunta Miernika oraz dla dekomunizacji i przywrócenia praworządności w Polsce (główny postulat, to wprowadzenie Ław Przysięgłych):

Kręgi Antysystemowe - strona: https://www.facebook.com/Kregi.Aktywne/

Kręgi Antysystemowe - grupa: https://www.facebook.com/groups/1784878168448346/

Jesteśmy autorem filmu "Zielone Orły Temidy" w którym skompromitowała się do cna Pierwsza Prezes SN prof. M. Gersdorf słowami, że "rozjedzie se miasteczko swoim samochodem" oraz nagłośniliśmy sprawę zielonych wron, których nie wstydzi się nikt z zielonej UFO-KASTY sędziowskiej i żaden z nich nie ochrania prawnie naszego godła czyli białego orła na czerwonym tle. Niepatriotyczna Gersdorf powiedziała, że powiesi godło polskie, załącznik do naszej petycji "obok" (zielonej wrony):
https://www.facebook.com/Kregi.Aktywne/videos/1240675372648495/
https://youtu.be/rmWHVpk3Tlg
Marco u... jedrn wychodzi z wiezienia drugi wchodzi haha a kaczynski sie smieje z tych oszolomow
Bogdan ... Sądy opanowała mafia !
"Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości", "Bezmiar bezprawia".
"Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości".
24 lutego 2014 roku sędzia Daniel Strzelecki (Sąd Rejonowy w Bolesławcu) oddalił skargę Bogusława Biedrzyńskiego na postanowienie prokuratora rejonowego w Bolesławcu umarzające postępowanie w sprawie biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego.
Żadne przepisy nie nakładają na biegłego obowiązku osobistego dokonania oględzin wszystkich nieruchomości, które wykorzystał do porównania i ustalenia wartości budynku – argumentował sąd i utrzymał w mocy decyzję bolesławieckiej prokuratury, która umorzyła postępowanie w sprawie złożenia przez biegłego fałszywej opinii.
http://www.nj24.pl/article/biegly-nie-musi-nic-ogladac
http://3obieg.pl/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole
http://progressforpoland.com/polska-rzeczpospolita-korupcyjna-sedzia-bieglemu-oka-nie-wykole/
Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława ...
https://www.youtube.com/watch?v=RNLEELvzZd8
Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego
https://www.youtube.com/watch?v=RW62F955-_w&feature=youtu.be
Anna Ka... Skandal! Wstyd dla prezydenta! Wstyd dla "dobrej zmiany"!!!
wolnycz... Nie ma wiekszych , czy mniejszych to jest jeden i ten sam uklad z Magdalenki zydo-komunistow ! PiS i PO to sa tacy sami zdrajcy i sprzedawcy Polski i Polakow ! Ich polityka jest strikte antyPolska : GMO , CETA , TTIP , obowiazkowe szczepionki depopulacyjne dla "polakow gojakow" , 5 mln. banterocow sprowadzanych do Polski zamiast Polakow ! Wielomiliardowe bezzwrotne pozyczki dla banderowskiej ukrainy , ktora de facto nie istnieje z naszych kieszeni to jest kurewsko antyPolskie ! Kto popiera tych PiSozjebow , przyczynia sie do rozbioru Polski i tworzenia Judeopoloni oraz jest takim samym zdrajca Narodu Polskiego ! Amen. Czolem Wielkiej Polsce ! Smierc wrogom Ojczyzny !
MAX HIS... dziekuje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCGl0H7peV8Hlg3NT7I5M1Sw