mężczyzna gatunek na wymarciu moim zdaniem #4]


Oto moje zdanie na temat dzisiejszych facetów. Zachęcam do komentowania i podawania tematów do omówienia, albo po prostu do rozmowy o czymkolwiek. Aha, przekroczyłem już 100 widzów więc jestę gwiazdorę :) Dziękuję wszystkim moim widzom, robię ten kanał dla was. email: skype: cyniczny.brutal

Najlepsze komentarze:

Neysu... Jak kobiety ubierają się jak faceci to nikt się tym nie interesuje. Jak facet ubiera się w rurki i wygląda troche bardziej kobieco to wszyscy dostają nagle bólu dupy jak tak można.
The Cri... dwa słowa:
"eksperyment Calhouna"
Monetko... Ej to że chodzę przez 2 mieś w jednych ubraniach które są brudne itd to znaczy że nie chce mi się ich przebierać a nie że jestem pedałem 
to ja... Zgadzam się w 100% to trochę niekomfortowe kiedy idę ulicą i mijający mnie "facet" wygląda bardziej kobieco niż ja.
Daniel ... Nie liczy się wygląd, lecz zachowanie.
Ale co prawdą jest, prawdą zostaje.
orzel12... Jestem "Pedałem" bo potrafię się dobrze ubrać i o siebie zadbać?
Gosiciu... dobre też tak sądzie ;)
Trolka ... Ty tak mówisz, żeby kobiety obrazić?
Bo teraz jest więcej gejów, od lesbijek.
Trolka ... Racja milordzie xD
ping wi... o kurwa, mężczyznom*
ping wi... Bo światem rządzą geje. Zważ, 99% męskich projektantów to GEJE. kobiety wyglądają jak chłopaki z tym brakiem cycków i dupy, bo GEJOM się to podoba. Ci sami GEJE perswadują na KOBIETACH swoim WYGLĄDEM pizdusia że tak jest DOBRZE i te KOBIETY mówią swoim MĘŻCZYZNĄ, że dobrze by było jakby TROCHĘ* zadbali o siebie. A to z kolei idzie za daleko i tak oto powstały pedały w rurkach. (* - czyli w chuj za dużo)
Roman A... Przymusowa służba wojskowa by to załatwiła.
Aline H... Hahahaha, jesteś genialny, kocham cię ;D Skoro ty narzekasz, to co mamy zrobić my -kobiety? Ostatnio chłopak mojej koleżanki zaczął ją prosić, żeby 'załatwiła to za niego', szturchać w rękę, a rozchodziło się o zganienie jakiejś dziewczyny za to, że go obraziła (taa, to skomplikowane, no wiem), jednym słowem faceci zachowują się jak dzieci albo delikatne, złotowłose dziewice...Wyginęli? Przecież to nie były mamuty!
Michale... xD jestem prawdziwym facetem moja higiena opiera sie glownie na tym czy smierdze! xD
Kinga O... dokładnie ._. jak chłopak się fajnie ubiera, nosi rurki, nie wygląda jak typowy dres, jakby to inaczej ująć, nie wiem, to od razu że pedał itp. a taki dres właśnie łysy to prawdziwy facet uhuhu, oczywiście taki typ podoba się każdej taa xd :)
Sebasti... Poza Warszawą jest trochę lepiej - taka marna pociecha.
wegiele... XXI wiek można nazwać spokojnie nazwać wiekiem dominacji kobiet(wczesnej, ale dominacji). Całe te równouprawnienia, feministki, nowe związki, czy też po prostu upodobania kobiet, zmieniły diametralnie sposób definiowania współczesnego mężczyzny. Kiedyś to facet był głową rodziny, decydował, a zatem musiał wyglądać jak przywódca. Teraz facet staje na tym samym poziomie, jest świadom tego, że współczesne kobiety wyzwolone nie potrzebują go, więc stara się jak może aby się przypodobać.
Valhall... No dobra, ale niestety rośnie też liczba dziewczyn, którym tacy chłopacy , jak wymieniłeś, się podobają
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TN3XmpfqvQg


Cyniczny Brutal ciekawostki

Cyniczny Brutal ciekawostki

Historia kanału Cyniczny Brutal zaczyna się w dniu 2012-10-06 15:15:33.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 34 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 951869 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 10800 użytkowników.