TheMyśliciel ciekawostki

TheMyśliciel ciekawostki

Historia kanału TheMyśliciel zaczyna się w dniu 2012-05-16 22:21:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 103 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 3573279 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 13700 użytkowników.

Zbigniew Stonoga Tak Się Powinno Was Jebać Club Remix


Prosiliście, pisaliście i męczyliście by zrobić jeszcze jeden remix w stylu Zbigniew Stonoga Vs Petru. Wasze prośby zostały wysłuchane. Przed wami... OSTATECZNY ROZPIERDOL! To już serio ostatnia przeróbka Zbyszka, temat uważam oficjalnie za wyczerpany i dziękuję za 100 k wyświetleń pod ostatnim remixem! :) Zapraszam: www.facebook.com/themysliciel

Ostatnio komentowane:


13:04 It's over Anakin, I have the high ground! Zobacz »
Szkoda że nie bierzesz karty "perfekcyjne uderzenie". Zadaje ona sporo obrażeń (ponad 20) za każdą kartę z "uderzenie" w nazwie, ale w talii, nie na ręce. Zobacz »
Mieszkam w lesie od 19 lat ( bo tyle mam) dużo spędzam swojego wolnego czasu w lesie ale wciąż mogę się czegoś nauczyć z tego kanału . Zobacz »
Toż to cała symfonia była. Przecudne ptaszątko ?️po takiej pobudce dzień będzie na pewno udany?
Pozdrawiam ?
Zobacz »
0:42 czy tylko ja jak zobaczyłem tą broń akurat zapomniałem jak się nazywa? xD Zobacz »
? to jest pikuś mam marzochi bomber Z1 freeride 150 amortyzator wpiszcie go w neta i zobaczycie skomplikowany zacisk Zobacz »
Telefony były coraz mniejsze, aż nastał moment, w którym ludzie odkryli, że można na nich oglądać porno... no i teraz mamy co mamy :D Zobacz »
Jak to kto... Rodzice. Kontrolować co się dzieje w przedszkolu, i w szkole i reagować. Codz muszę, powiedzieć że wielu nauczycieli akurat też jest normalnych, i nie wyobrażają sobie jakichkolwiek lewactw. Zobacz »
Na stronie Media Narodowe jest bardzo ciekawy artykuł Mariana Piłki o Konfederacji. Szczególnie młodym polecam. Też tak myślę jak autor. Zobacz »
ja zgadzam sie z tym co widze-nie ma gorszej od trzaskowskiego i strasznie, ale to strasznie zaluje, ze nie moge wybrac kogos innego niz duda....jestem wrecz wkurwiony. Zobacz »
Panie Janie ciagle ten Sam plan na zycie ,,,Te same poglady ! ten Sam plan na polske !,,, oby wiecej takich polakow !!!! Zobacz »
Zawsze jak mówi się niewygodną prawdę, to musi być atak, nie może być inaczej. pozdrawiam obu panów :) Zobacz »
Piszę co czuję. To Pan, a nie Pan Bosak powinien być kandydatem Konfederacji na prezydenta. Pozdrawiam.? Zobacz »
Czytam i nie wierzę ? jakaś podróba ? włączam, słucham i oglądam i kopara opada : "MISTRZOSTWO ŚWIATA" BOYS WYMIATA ?? SUPER Zobacz »
Z całą sympatią i ukłonem w stronę warsztatu i umiejętności, uważam że kosmetyki tej marki są po prostu słabe i ich jakość jest nieadekwatna do ceny. Makijaże na tak, kosmetyki na nie Zobacz »
Kaftann nawet jak nie ma 1k łapek w górę to i tak zamieszcza całą serię. Szacun! Tylko z tego powodu ludzie powinni lajkować Twoje filmy w ciemno. Zobacz »
⚡⚡Jak mija ci dzień ? ⚡⚡
☀️☀️Dobrze - to ok☀️☀️
?️?️Złe - współczuję?️?️
Ps: będzie mi miło jak wpadniesz na mój kanał ??
Zobacz »
Musicie postawic bloki mizyczn3 na około noego i włączyć te płyty które wypadają z jrgo dzi3cie lub niektórych Zobacz »
Kupiłem Xbox one x aby grać w forze horizon 4 i być w klubie a rekrutacji na discordzie nie ma ehh Zobacz »
Świetny test.... Tak każdy smartfon powinien być testowany, bo każdy ekstremalne sytuacje chce zachować... Szybka motorówka na Helu, motocykl, skuter śnieżny, lot paralotnią, skok z komina i.t.p. Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AP8WN-mikY8