LATAWIEC ZE SŁOMEK lab3 Make Your Life Greener


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MlXTwZceq3QNajlepsze komentarze:

Serdilk... jak połączyć ten ostatni czworościan z tymi trzema już połączonymi?
xXDROPP... To coś lata hahaha hyba zart na pare sek sie uniesie może ze 5
KoniecP... latawiec zrobiony jak ostatnie sek filmu i nie ma tendencji wznoszenia 2 metry nad ziemia i tyle  uzda zrobiona z równych kawalków przekątnych zwiazanych razem jakieś sugestie ?
Artur M... No daliście do pieca z tym filmem, szkoda że nie zobaczyłem wcześniej na komentarze zaoszczędziło by mi to trochę czasu, coś tam lata, uzda zrobiona na czujkę, ogólnie bez rewelacji w stosunku do włożonego czasu. Zrobiłem dużo prostszy z dwóch patyczków z obi i kawałka worka na śmieci i lata to to jak głupie, szukajcie na google taki z dziurą na dole.
Wiper18... 3:35
Robert ... Pan Cudaczek składa latawiec ,a na końcu jest złożony inaczej. Mała korekta i gotowy, ale niestety lata 2m nad ziemią.... szkoda czasu.
Olgierd... Latawiec ciekawy, szkoda tylko ze na filmie w minucie 3:30 jest  inaczej zrobiony.
Dokladnie tak wykonalem przechodze do wiazania sznurkow (minuta 3:32-3:41) a tu zonk, latawiec wyglada inaczej i trzeba go przerabiac.
Hanys... musisz 3 sznurki przymocować na rogach potem po środku latawca łączysz je razem i dopiero od połączenia tych 3 sznurków razem ciągniesz olejny sznurek ten za który ciągniesz latawiec, widać to dokładnie na zdjęciu w 3:41 jednym słowem sznurek ma stykać się z latawcem tylko po rogach
jan ale... jak zrobic do niego uzdę ,ja chciałam zrobić synkowi do przedszkola,
MrMchar... a jak zrobić do niego uzdę? jeśli robie wszystkie takie same linki to nie lata
Xenon78... Nie lata zrobilem 5 razy nie lata jesli unoszenie sie na 2 metry nad ziemia jest lataniem to bardzo dziekuje...
Hanys... Jednak ułożenie bibuły ma znaczenie, NIE RÓBCIE TAK JAK ON TO ROBI !!! bibuła ma być wszędzie tak samo czyli po oby dwóch bokach, dokładnie tak jak na samym końcu filmiku na zdjęciu, żona zrobiła taki latawiec i moja córeczka zajęła dziś 1 miejsce na święto latawca w przedszkolu. DZIĘKI ;)
Hanys... Czy ułożenie bibuły na trójkątach ma znaczenie ??? bo w 3:22 zielony kwadrat ma bibułę na lewym boku i spodzie, chwilę później w 3:28 ma bibułę na lewym i prawym boku bo przekręcił całość w lewo i dlatego tak się dzieje, ale na końcu filmiku w 3:32 i 3:40 widzimy że bibuła na trójkątach znów zmienia pozycję i teraz wszystkie trójkąty są takie same ... mają bibułę na lewym i prawym boku, więc w końcu jak ma być prawidłowo ???? czy może nie ma to znaczenia ?
SerekPl... Wiecie ze ten latawiec w 3:35 to nie ten latawiec jaki jest pokzaywany w calym tym odcinku ?? !! ja nieogarniam -,^
?????... Nie wiesz że na podwórku nie bedzie ci latal?
?????... bo nie umiecie zrobić
cudaczek lab3 ciekawostki

cudaczek lab3 ciekawostki

Historia kanału cudaczek lab3 zaczyna się w dniu 2011-09-26 14:02:32.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 57 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 2888806 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 9310 użytkowników.